Nasze kochane szczurzyczki ;-)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Astharte
Posty: 326
Rejestracja: czw kwie 15, 2010 3:47 pm

Re: Nasze kochane szczurzyczki ;-)

Post autor: Astharte »

Dziś doszła nam nowa koleżanka- Aurora :) Zamieszczam również zaległe zdjęcia drugiej buraski- ostatecznie Veris.

Aurora:
Obrazek
Obrazek

Veris:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Nasze kochane szczurzyczki ;-)

Post autor: zalbi »

poczytaj forum. bo jak na razie widac, że brak Ci wiedzy.

skazałas na cierpienie kolejne zwierzęta. wiesz, skąd biorą się szczury w sklepach?
przejrzyj ten temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=2&t= ... sklepowych znajdziesz tam zdjęcia rozmnażalni takich, z jakich pochodzą Twoje szczury.

nikt tutaj nie będzie pochwalał tego, co zrobiliście. szczury rozmnażane w sklepach są DLA ZYSKU. nie z miłości do zwierząt a dla zysku. nikogo nie obchodzi, że zwierzęta cierpią, mnożą sie między sobą. przyczyniasz się do cierpienia zwierząt. taka jest prawda. i zrobiłaś źle.
i nie zdziw się, kiedy Twoje kolejne szczury zaczną chorowac i odejdą niedługo.
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Astharte
Posty: 326
Rejestracja: czw kwie 15, 2010 3:47 pm

Re: Nasze kochane szczurzyczki ;-)

Post autor: Astharte »

Nie przeczę, że brak, jednak ciągle się uczę Ale mogę mieć własne zdanie na pewne sprawy
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Nasze kochane szczurzyczki ;-)

Post autor: odmienna »

Obrazek i to Krakowianeczki - rośnijcie zdrowo i radośnie! :-*

straszna szkoda malutkiej Cirilki [*]
– powinnaś jednak zrobić aferę w tym sklepie, bo tak naprawdę, to jedyne co można dla sklepowych szczurków zrobić, to wymuszać na handlowcach dobre warunki dla „towaru” i mieć nadzieję, że świadomość i wrażliwość społeczeństwa będzie rosła....
http://szczury.org/viewtopic.php?f=2&p= ... f4#p675686
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasze kochane szczurzyczki ;-)

Post autor: StasiMalgosia »

Chcesz dać szansę na szczęście szczurkom sklepowym - a czemu nie pomyślisz o tych które przez twoja decyzję takiej szansy nigdy mieć nie bedą? O zwierzętach na fermach zaopatrujacych sklepy zoo, zamknietych w plastikowych pojemnikach, tak małych że nawet nie mogą sie obrócić. Z garstką ziarna rzuconą raz na jakiś czas wystarczajacą jedynie by utrzymać zwierze przy zyciu. O samiczkach rodzących dopóki nie umrą z wyczerpania. Kupujac w sklepie godzisz się na ich cierpienie, sprawiasz ze kolejne zwierzatko zostaje rozmnożone w tych uragajacych przyzwoitości warunkach, "bo szczurki tak dobrze sie sprzedaja", i sklepy zamawiaja kolejne dostawy.
Skoro rozumiesz ze sklep nie jest dobrym miejscem dla zwierząt nie kupuj w nim zwierzat. Im wiecej osób to zrozumie tym wieksza szansa ze w końcu zwierząta znikna ze sklepów, a razem z nimi przerażające fermy.
Obrazek
Astharte
Posty: 326
Rejestracja: czw kwie 15, 2010 3:47 pm

Re: Nasze kochane szczurzyczki ;-)

Post autor: Astharte »

Przed chwilą do naszej trójcy dołączyła agutkowa Saraghitka ;D Patrząc na nią nasuwa mi się tylko jedno: sama słodycz z niej :-*
A jak poszło łączenie? Moje diablice obwąchały ją chwilkę, ale szybko przestały się nią interesować i zaczęły usilnie domagać się wypuszczenia z klatki. Efekt jest taki, że maluchy biegają po kątach, a Saraghita buszuje im w najlepsze po miskach ;D Zdjęcia porobię później :)
Mała jest piękna, z dużymi błyszczącymi oczkami i mięciutka tak, że aż chce się w nią wtulić :D
Astharte
Posty: 326
Rejestracja: czw kwie 15, 2010 3:47 pm

Re: Nasze kochane szczurzyczki ;-)

Post autor: Astharte »

W ramach uzupełnienia wstępnego opisu: żarłoczna i koszmarnie bystra :) No i w pełni zasługuje na miano Diablicy :D
Jak spotkała się z moimi to zaczęła po nich skakać i piszczeć (tego nie wiem czemu?), a bidulki uciekały przed nią gdzie się tylko dało :D
Oto i zdjęcia :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Astharte
Posty: 326
Rejestracja: czw kwie 15, 2010 3:47 pm

Re: Nasze kochane szczurzyczki ;-)

Post autor: Astharte »

Nowe zdjęcia mojej małej cudownej i kochanej całuśnicy Sarusi :-* Maleństwo wyrosło na śliczną kobietkę :D
Trochę nieśmiała jestem, więc ciężko mi zrobić zdjęcia. Poza klatką szybko czmycham pod bluzkę mojej pani ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tu z wczorajszej wycieczki na polko razem z Galą i Aurorą w roli ogrodniczek :) Mam nadzieję, że roślinka przeżyje ich dzikie harce :D
Obrazek
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Nasze kochane szczurzyczki ;-)

Post autor: Babli »

Piękna Sarcia! ;D Cudne dziecko..!
Astharte
Posty: 326
Rejestracja: czw kwie 15, 2010 3:47 pm

Re: Nasze kochane szczurzyczki ;-)

Post autor: Astharte »

Cudne to mało powiedziane :D Nawet chyba mojej matce sie podoba (która niecierpi szczurów i boi się ich), bo się nią interesuje. A dziś nawet przełamała pierwsze lody z moją kotką i się obwąchały, więc jest szansa, że przestanie się jej tak panicznie bać ;)
Astharte
Posty: 326
Rejestracja: czw kwie 15, 2010 3:47 pm

Re: Nasze kochane szczurzyczki ;-)

Post autor: Astharte »

Po prostu ja nie mogę jak przechodzę koło klatki, albo się tylko zbliżam do niej, a Sarunia od razu doskakuje do krat i wyciąga te swoje łapeczki cudne, żeby ją na rączki wziąć. I te jej piękne duże oczęta :-*
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nasze kochane szczurzyczki ;-)

Post autor: Jessica »

pięknota ::)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Astharte
Posty: 326
Rejestracja: czw kwie 15, 2010 3:47 pm

Re: Nasze kochane szczurzyczki ;-)

Post autor: Astharte »

moje paskudy dostały nową klatkę parę dni temu ;D Właśnie jestem cały czas na etapie urządzania jej, a ciężko mi idzie zapełnianie wolnej powierzchni ::)
Na szczęście z matką skończyło się na "Chyba nie chcesz trzymać tak ogromnej klatki w tu. Pokój jest za mały, więc cieszę się, że nie ma wojny o nią :D
Astharte
Posty: 326
Rejestracja: czw kwie 15, 2010 3:47 pm

Re: Nasze kochane szczurzyczki ;-)

Post autor: Astharte »

Czas na nowe zdjęcia moich paskud :D Strasznie lubię patrzeć jak one śpią i te ich łapeczki cudowne mmmm :-* Dlatego trochę zdjęć będzie podczas stanu błogiej nieświadomości :D

Galadriela i jej kryjówka :D
Obrazek

Aurora w ich głównej bazie dowodzenia pod szafką, ulubione schronienie wszystkich :) (między dwoma łóżkami stoi, także idealne schronienie)
Obrazek

Cały kwartet (jeszcze w starek klatce :D )
Obrazek

Saraghita :-*
Obrazek

I znowu Sara, mała siła niszczycielska :D
Obrazek

Veris, z pożyczonym ogonkiem ;)
Obrazek

Ponownie Veris :D
Obrazek

Aurora (moje ulubione zdjęcie :D )
Obrazek

I na koniec Sara ;D
Ona to chyba za swoich idoli wzięła Pinkiego i Mózga. Jakby miała możliwość, to ta mała łobuziara ruszyłaby na podbój całego świata ;D (Bo serca już podbiła :-* )
Obrazek
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Nasze kochane szczurzyczki ;-)

Post autor: *Delilah* »

o a czy Sara to nie przypadkiem dziecko Almy ?
:)?
I co tam u reszty stadka?
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”