lśniąca i miekka sierść

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: lśniąca i miekka sierść

Post autor: alken »

nie wiem w ogole skad przekonanie ze cale zalewane woda siemie w ogole dziala na siersc. czy na cokolwiek oprocz tworzenia oslony jelitowej. kwasy omega 3 i 6 wstepuja tylko w tloczeniu na zimno i tylko na swiezo bo potem traca wlasciwosci. olej lniany dla przykladu tloczy sie na zimno, przechowuje w lodowce i ma krotki termin spozycia. chcac uzyskac omega z ziaren nalezy je zmielic na swiezo, chyba ze ktos jest sklonny dokladnie pogryzc ziarna. bowiem cale ziarna przechodza nietkniete przez przewod pokarmowy. oczywiscie szczur pogryzie je dokladnie, jesli bedzie chcial je jesc. ale nie moga byc zalane goraca woda.

co do rakotworczosci tej rosliny to nigdy nie slyszalam, olej lniany jest czescia diety antyrakowej w kazdym razie ;)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: lśniąca i miekka sierść

Post autor: mikanek »

Moje ściury nabrały pięknej okrywy włosowej, aksamitne lśniące futerko. Nie wiem czym dokładnie jest to spowodowane, u mnie jedzą Beaphar Care zmieszany z Versele Laga i JR Farm i sporo warzyw, poza tym drożdze...I przestały robić śmierdzące kupki ;D ;D ;D
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: lśniąca i miekka sierść

Post autor: alken »

drozdze sa bardzo dobre na siersc, ale te "martwe" oczywiscie.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: lśniąca i miekka sierść

Post autor: mikanek »

martwe- hehehe
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”