Głodzić czy dogadzać?

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Kropka
Posty: 82
Rejestracja: pn paź 18, 2010 7:12 pm

Re: Głodzić czy dogadzać?

Post autor: Kropka »

bałem się że mała się drapie po tej nowej mieszance co jej zrobiłem, ale dziś nie zauważyłem a wczoraj musiał trafić na godzinną toaletę. Jestem już przewrażliwiony przez tego chorowitka małego
BabaYaga
Posty: 45
Rejestracja: pt kwie 22, 2011 11:30 am
Lokalizacja: Lublin ;)

Re: Głodzić czy dogadzać?

Post autor: BabaYaga »

ja mam inne pyt.- no właśnie, mówicie o tym, żeby nie przekarmiac zwierzakow, od kilku dni mam dwa młode(ok.6 tyg.) szczurki no i nie wiem ile im tego jedzenia podawać, mam wrazenie, że są wiecznie głodne:P. jak im dawkowac sucha karme i dodatki typu surowizna, jakis suchy chlebek etc?
Co im dam to jedza, wiec nie wiem w jakim momencie przestac ;-).
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Głodzić czy dogadzać?

Post autor: noovaa »

One jeszcze rosną :) Suche niech mają cały czas :).
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
BabaYaga
Posty: 45
Rejestracja: pt kwie 22, 2011 11:30 am
Lokalizacja: Lublin ;)

Re: Głodzić czy dogadzać?

Post autor: BabaYaga »

cały czas?:) bo pewnie są jakieś granice, łyzka karmy dziennie na dwa szczurki, czy 4 łyżki, to różnica;-)


i jeszcze takie malutkie pytanko- jakies mieszanki studenckie typu suszone owoce, jakis slonecznik, dynia w torebeczkach (np bakalland) moga byc jako dodatek?te paczkowanie nei sa mniej zdrowe od niepaczkowanych, ze tak powiem?:>
Awatar użytkownika
greenfreak
Posty: 482
Rejestracja: wt sie 10, 2010 2:27 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Głodzić czy dogadzać?

Post autor: greenfreak »

Sprawdzaj zawsze skład. Jeśli znajdziesz coś niepokojącego (konserwanty czy sól), to najlepiej świeże dać.
I nie martw się, że "przekarmisz" maluchy. Szczur ma nieco inaczej niż przeciętny pies, jak mu się już nie chce, to nie będzie wciskał w siebie tylko dlatego, że jeszcze jest ;) A one mają po prostu bardzo duże potrzeby.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”