Furburgerowe stadko ;d

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: Jessica »

furburger pisze:lfreda zabieg odwołany ze względu na wiek.
:( a ile on ma?
furburger pisze:Jeśli nie uda mi się adoptować mi kolegi to oddam go do jakiegoś dobrego stada.
napewno się uda,dużo pociech szuka domu :-*
trzymam kciuki
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: furburger »

Proszę brzuszki maluszków (nie wiem czy dobrze widać u Kayomi ale schowała się tam biała plamka :D

Obrazek Obrazek

i jeszcze śpioszek :D
Obrazek


mam nadzieję że teraz będzie można otworzyć miniaturki...
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: Jessica »

Cudeńka!
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: lovekrove »

Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: furburger »

Chciałam się pochwalić że znalazłam towarzysza dla dziadka- Alfreda

Za dwa tygodnie ma do nas dołączyć pan Bolek, roczny agutkowy kapturek, przeokropnie się cieszę, że mogę pomóc i Alfredowi i Bolkowi
Mam nadzieję że łączenie pójdzie sprawnie, tak jak było z dziewczynami, jeden dzień i po krzyku, przynajmniej mam taką nadzieje
Miało więcej szczurów u mnie nie być ze względu na to że mieszkam z rodzicami i nie za bardzo przepadają za szczurami, ale jednak zgodzili się na tego jednego dla Alfreda, bo tak ładnie poprosiłam i powiedziałam, że on taki samotny biedny jest

pan Bolek ma małe problemy z wątrobą przez złe odżywianie, ale dostaje lekarstwa więc niedługo powinno się wszystko unormować i za jakieś 3 miesiące będzie można go wykastrować ;D
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: Jessica »

furburger pisze:Chciałam się pochwalić że znalazłam towarzysza dla dziadka- Alfreda
:-* to świetnie gratuluje
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: lovekrove »

To super :D Będziesz mieć dwa stada?
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: furburger »

Tak, do chwili odejścia Alfreda, potem bolek dołączy do dziewczyn :)
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: lovekrove »

Super pomyślane ;) A ciekawi mnie jeszcze skąd masz pierwsze szczurki? Bo wstawiłaś tylko cudne zdjęcia, ale zero opowieści ::) I jakie mają charakterki?
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: furburger »

Alfred(kaptur) jest z wpadki od koleżanki, jest miziastym staruszkiem, chociaż nie za bardzo lubi siedzieć na kolanach woli sobie pozwiedzać pokój i pospać gdzieś pod szafą :D

Księżniczka(husky) i Perełka(czarna) są niestety kupione przez mojego chłopaka w zoologicznych ale mimo to je kocham
Księżniczka na początku, strasznie nerwowa, gryzła mnie do krwi ale po miesiącu pracy stała się kochanym miziaczkiem (byłam w szoku że tak szybko udało mi się ją oswoić i że tak młody szczur i to samiczka lubi być miziana)

Perełka na początku była indywidualistką chodziła własnymi ścieżkami i też super oswojona nie była, ale że się przeziębiła i trzeba było podawać jej lekarstwa przekonała się do mnie i za każdym razem jak podchodzę do klatki wskakuje na pręty i czeka aż ją pokiziam (gdy tego nie robię zaczyna obgryzać pręty)

Kayomi (beżowe dumbo) jest z wpadki z drugiego forum Miltican ma jej braci ;) Odkąd ją miałam nie lubiła za bardzo kiziania i do tej pory tego nie lubi na wybiegach czasem przyjdzie zobaczyć czy nie mam czegoś dobrego i idzie się schować w klatce tylko je i śpi i denerwuje Perełkę :D

Na początku Księżniczka dominowała oby dwie ale z czasem wszystko zaczęło się zmieniać. Perełka dominuje Księżniczkę, Kayomi dominuje Perełkę, Księżniczka dominuje Kayomi przez co co chwile mam przepychanki i piski :D

Nie powiem, jest wesoło w moim stadku i za nic nie zamieniłabym tych słodziaków na inne skarby, pokochałam je całym sercem i są dla mnie częścią mojego małego świata.

A co najbardziej mnie cieszy to to że zaraziłam mojego faceta miłością do szczurów i już chciał sobie jakieś adoptować ale niestety musiałam mu to odradzić bo niedługo się do mnie przeprowadza a ja nie mam aż tak dużych klatek żeby posiadać wielką ilość szczurów. Dopóki będziemy mieszkać z rodzicami musimy się zadowolić tą czwórką już niedługo 5 >:D Ale czuję że jak będziemy na swoim to będziemy maniakami szczurzymi :D:D:D

ale się rozpisałam :d
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: furburger »

źle napisałam nicka Mictlan ma jej braci :P
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: lovekrove »

Łaaał. Faktycznie żeś się rozpisała :D
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: furburger »

Mam nadzieje, że takie opisy mogą być :P
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: lovekrove »

Pewnie ;D Suuper masz stadko. Najbardziej mi się podoba Perełka :D Ale ogólnie cudeńka masz 8)
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Furburgerowe stadko ;d

Post autor: furburger »

dziękuję ale czuję że jak dalej będę siedzieć na szczurzych forach to niedługo mama mnie z domu wyrzuci bo trudno się oprzeć małym smrodkom które są do adopcji :P
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”