Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: KITEgirl »

ważne że tea ma się lepiej. dziś nawet zeżarła pół hamaczka. zrobiła sobie dziurę i wlazła do środka. swoją drogą dziwnego tego weta mam. pieniędzy nie chce brać
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: KITEgirl »

nie chcąc zaśmiecać wątku o katarze, piszę tu. martwi mnie to jak tea schudła. praktycznie nic nie je. zje czasem dropsa, chrupie bułkę. nawet saszetki nie rusza! zdeterminowana postanowiłam nakarmić ją siłą bo mi się zagłodzi na śmierć. wciskałam jej pod ząbki kaszę manną. po chwili sama zaczęła jeść ale to też nie było zbyt wiele. liznęła kilka razy miód. jutro startujemy z kurczakiem. nie wiem co jeszcze mogę zrobić. przy milce to takie maleństwo, a chude!
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: Newbie »

kup jej nutridrinka (w aptece)

leczysz ją dalej?
Obrazek
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: maua_czarna »

Racja, i podziel go sobie np. w woreczku na lód, wsadź do zamrażalnika i odmrażaj potrzebną porcję - w ten sposób Nutri Ci się nie zepsuje zanim go zużyjesz. Tylko dbaj, by przy podawaniu nie był zimny :)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: KITEgirl »

dziś pobiegnę po nutridrinka. zjadła na śniadanie 2 jogurtowe dropsy, kawałek serka i kulkę suchej kociej karmy. stygną jajka na twardo
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: Newbie »

ale co najważniejsze - pójdź z nią do weta znającego się na szczurasach (o ile poprzedni wet zakończył leczenie)
jak masz możliwość to wpisz tu nazwy leków, które podawał maleńkiej
Obrazek
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: KITEgirl »

na razie tomek podaje jej Enrobioflox. oddycha o wiele lepiej. karmienie nutri na siłę przynosi efekty. podałam jej dziś 3 dawki po 1,5ml. zjadła też dropsa i plasterek ogórka. wcześniej nie chciała patrzeć na jedzenie. a! i łyżeczkę bobovity zmieszanej z nutri. oczy ma zupełnie inne. wcześniej były przymknięte a teraz znowu takie lekko wytrzeszczone. śmiało wspina się po mnie i ogólnie zrobiła się ruchliwsza. myślę że zostanę przy tym leczeniu a weta zmienię gdy się pogorszy bo na razie idziemy ładnie do przodu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: Paul_Julian »

Ja swoim wacikom jeszce wciskałem biszkopta umaczanego w nutri. I oczywiscie nutri+ kaszka bobovita. Łatwiej dawkowac do pyszczka, bo nie ścieka. Niech wcina tego jak najwięcej.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: KITEgirl »

dziś już ładnie sama zjadła whiskas junior i piła z poidełka ciepły nutri :) wróciły jej siły. jest żywa. nawet się teraz biją i tylko pisk idzie :D
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: KITEgirl »

tea jest zdrowiutka :) ładnie przybrała na wadze. obie z siostrą zaczęły chodzić na wybiegach samodzielnie. rosną jak na drożdżach. milka jest zdecydowanie większa. to jak rosną, najlepiej widać gdy chodzą po klawiaturze. nareszcie są w stanie coś napisać bo są dostatecznie ciężkie :D nauczyły się z łóżka wskakiwać na biurko( skaczą, łapią się blatu i podciągają) z biurka na oparcie krzesła w kształcie półkola, i znowu na łóżko. że one z tego oparcia nie spadają :o ------------------
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: KITEgirl »

KITEgirl pisze: ------------------
to napisała milka :D
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: smeg »

To super wieści :) Pozdrów dziewczynki od nas, może niedługo same zaczną pisać posty w tym temacie ;D
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: Newbie »

cieszę się bardzo że malucha już zdrowa :)
niech Ci tam rosną tłuścioszki kochane <3
Obrazek
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: KITEgirl »

milka
Obrazek
Obrazek
tea
Obrazek
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: Afera »

Piękne dziewczynki - jak tatuś, którego mam u siebie. :)
Dobrze, że wyszły na prostą teraz tylko niech ładnie rosną, a gwarantuję, że będą duuuuże. ;P
9 duszyczek za TM [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”