Dumbo Berkshire Oddam [Katowice]

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Dumbo Berkshire Oddam

Post autor: Paul_Julian »

Jest mnóstwo tematów, poza tym na bieżąco rozmawialiśmy i dawaliśmy rady na Shoutboxie. Więc wystarrczy poczytać , i co najwazniejsze posluchać.

Napisałem PM'kę do Publikacji -jest z Katowic.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
kati16
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 08, 2011 8:09 pm

Re: Dumbo Berkshire Oddam

Post autor: kati16 »

jak cos to pisac na priva czy cos ;)
Na zawsze w moim sercu [*]... Sisi.
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: Dumbo Berkshire Oddam

Post autor: jordan »

a skad masz tego szczurka co chcesz go oddac ?
Obrazek
Awatar użytkownika
gruszka1990
Posty: 355
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 6:38 pm
Lokalizacja: Poznań / Białystok

Re: Dumbo Berkshire Oddam [Katowice]

Post autor: gruszka1990 »

Wydaje mi się, że za wszelką cenę chcesz go oddać, może błędnie oceniam ale cholera przecież łączenie szczurów to nie takie hop siup, a oddanie szczura nie jest jedynym wyjściem, zwłaszcza jeśli nie ma tłuczenia się do krwi. Zastanów się jeszcze raz zanim zdecydujesz się tak po prostu ją oddać. Może trzeba było zastanowić się wcześniej? Btw do łączenia szczurów wcale nie potrzeba dużego doświadczenia, tylko jak wcześniej napisałam, więcej cierpliwości. W sumie to życze powodzenia i mam nadzieję, że mała jednak zostanie z Tobą, bo mimo wszystko zmiana miejsca zamieszkania to duży stres dla takiego małego zwierzaka, a i transport w taki mróz jest ryzykowny.
Obrazek

Obecnie przy mnie trzy dzielne siostrzyczki: Wiki, Gruba, i Lejla <3 oraz kot o imieniu Kot =)
Za TM: Maciuś, Wojtuś i Grysia[']
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Dumbo Berkshire Oddam [Katowice]

Post autor: Nue »

Hmm.
Jeśli jesteś w dalszym ciągu zdecydowana na oddanie małej, chętnie dam jej dom. Jestem z Siemianowic.
Ale przemyśl to jeszcze - z moich obserwacji wynika, że łączenie to kwestia czasu, czasem trwa krócej, czasem dłużej, ale w 90% przypadków się udaje...
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Dumbo Berkshire Oddam [Katowice]

Post autor: Newbie »

Kati! to bez sensu, łącz i nie jęcz. oddasz tą szczurkę, weźmiesz następną i co będzie jak nowej też w 3 dni nie połączysz? też oddasz? proszę, nie zachowuj się jak gó*** tylko bierz odpowiedzialność za swoje decyzje... masz tu tłum doświadczonych osób którzy chętnie służą Ci radą a Ty skorzystać nie chcesz... nie rozumiem Cię
Obrazek
publikacja
Posty: 355
Rejestracja: pn sie 30, 2010 9:14 pm

Re: Dumbo Berkshire Oddam [Katowice]

Post autor: publikacja »

Mogę podjechać do Ciebie... Nawet jutro... Nie mieszkam w samych Katowicach, ale chętnie pomogę ; ) Jak coś, to mamy już ewentualny bliski dom stały ; )
Obrazek
publikacja
Posty: 355
Rejestracja: pn sie 30, 2010 9:14 pm

Re: Dumbo Berkshire Oddam [Katowice]

Post autor: publikacja »

722-398-159 dzwoń, jestem właściwie o każdej porze, byleby nie w środku nocy ; )

sorki za ppp
Obrazek
kati16
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 08, 2011 8:09 pm

Re: Dumbo Berkshire Oddam [Katowice]

Post autor: kati16 »

Dziękuję.


OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE JUZ ;)
Na zawsze w moim sercu [*]... Sisi.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”