Klemens wita ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Klemens wita ;)

Post autor: lajla »

zakochalam sie :lol: tez zawsze chcialam miec jeza ;) moja ciocia kiedys miala, mieszkal sobie u niej w szafie :lol:
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

Klemens wita ;)

Post autor: oliwi@ »

Aniu :) zbliża się jesień, jezyk kopie norkę więc pewnie chciałby się przygotować do zimowania :) jeśli Wam bardzo przeszkadza to jakoś trzebaby zabezpieczyć płot czy coś :) ale jeżeli nie to będziecie mieli co obserwowac :) a fotki sa przesuperowe :P
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Klemens wita ;)

Post autor: Ania »

Oliwio - nie chodzi o to, że nam to przeszkadza ale bardziej o to, że pies tylko czeka aż będzie mógł z jeżykiem w pilłkę pograć, przepraszam, nie Z jezykiem, ale jeżykiem. Podobny problem mieliśmy z żółwiami ale podzieliliśmy ogród na 2 części. Niestety na 3 części się już nie da.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Klemens wita ;)

Post autor: lajla »

eee ale mysle ze piesek szybko sie jezykiem przestanie interesowac gdy dostanie igla w nos ;)
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Klemens wita ;)

Post autor: Ania »

lajla - ja też myślałam, że piesek przestanie się interesować szczurkami, gdy dostanie ząbkami w nos, gdzie tam, dlatego wolę nie ryzykować. Nie przeczę, że On chce się bawić ale nie ma sensu stresować jeża.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

Klemens wita ;)

Post autor: oliwi@ »

:) rozumiem w stu procentach ;)
SeSi
Posty: 10
Rejestracja: sob sie 28, 2004 5:09 pm

Klemens wita ;)

Post autor: SeSi »

jejku mega śliczny ten jeżyk kofaniutki :)
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Klemens wita ;)

Post autor: roenna »

może te fotki Klemensa nie dotyczą ale te jeżyki są równie słodkie ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Klemens wita ;)

Post autor: lajla »

[quote="Ania"]lajla - ja też myślałam, że piesek przestanie się interesować szczurkami, gdy dostanie ząbkami w nos, gdzie tam, dlatego wolę nie ryzykować. Nie przeczę, że On chce się bawić ale nie ma sensu stresować jeża.[/quote]

no tak masz racje, znow moja nierozwaga ile to by zwierzat przezemnie zginelo :wink:
Kacha
Posty: 305
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 1:53 pm

Klemens wita ;)

Post autor: Kacha »

cudny
"Doświadczenia innych osób nie są pomocą: czyjaś śmierć nie uczy nas umierać,a narodziny kogoś innego nie pomogą w przyjściu na świat"
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Klemens wita ;)

Post autor: Sandrex »

Jeze maja w sobie cos takiego czarujacego, tuptajaco - nocnego :wink: Jezyk 'Anuli' jest boski zwlaszcza na fotce kolami do gory. Po prostu slodziuchny. Czy jeze zapadaja w sen zimowy? Jesli tak, to moze daloby sie zbudowac nie daleko waszego ( Ani) domu jakas przytulkna norke, gdzie Klemens moglby bezpiecznie przezimowac? Pozdrawiam serdecznie was, wasze ogonki i igly :wink:
Wake Up Little Sparrow
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

Klemens wita ;)

Post autor: moni »

A właśnie skoro temat odświeżony, to zapytam z ciekawości co u Klemensa?
Jest jeszcze z Wami?
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Klemens wita ;)

Post autor: Sandrex »

Moni czemu odswiezony?
Wake Up Little Sparrow
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Klemens wita ;)

Post autor: Ania »

Klemens został "wyprowadzony daleko w pole" w sensie do słownym. Z tego co wiem - czasem powraca, czasem przychodzą inne, są stale odnoszone. Jak już wspomniałam - pies jest bardzo agresywny, prawdopodobnie mógłby stanowić dla jeży zagrożenie.
Sandra - dzięki za miłe słowa a co do noclegowni dla jeży - obawiam się, że pomysł nie wypali, trzebaby poznać wszystkie techniki by jeże zwabić a z drugiej srony rodzice mieszkają poza miastem, tam wiele dzikich zwierząt lata, prawdopodobnie byłoby to pułapką dla jeży.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Klemens wita ;)

Post autor: Sandrex »

Fakt i jesliby tak chcieli wszystkie zwierzaki przezimowac to mieliby problem, gdzie mieszkac :wink: Pozdrawiam
Wake Up Little Sparrow
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”