ABC, czyli trzy piękne damy

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
monisss
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 27, 2011 9:27 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: ABC, czyli trzy piękne damy

Post autor: monisss »

pray widziałam zmianę tematu adopcyjnego maluchów i myślałam, że dziewczynki już u Ciebie.
Czekamy niecierpliwie na informację po przybyciu dziewczynek :)
"Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek." — William Ralph Inge
Awatar użytkownika
monisss
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 27, 2011 9:27 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: ABC, czyli trzy piękne damy

Post autor: monisss »

Panienkom bardzo spodobało się siedzenie na mojej głowie :wink: , z uporem maniaka chcą mi też wchodzić pod bluzkę, ja nie wiem co z nich wyrośnie :roll:

Pierwsze grupowe zdjęcia :)
Obrazek
Obrazek
Nieustraszona Azja i ciekawski Kukmistrz:
Obrazek

Cookie konsekwentnie zmienia kolor, jest coraz ciemniejsza, a wokół oczu i pyszczka ma białe obwódki :) W blasku flesza za to jest rudawa... Coraz mniej przypomina platynową blondynę sprzed tygodnia :D
małe diablątko:
Obrazek

Azja i Baby mają brązowe czapeczki, u Azji bardziej widoczna, dodatkowo panna A. ma brązową plamkę u nasady ogona :) Przynajmniej rozróżnić je można bez oglądania brzuszków :)
"Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek." — William Ralph Inge
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: ABC, czyli trzy piękne damy

Post autor: pray »

Małe piękności i mizianko dla pań :-* U mnie są już ich siostry, właśnie śpią mi pod bluzką :D i są cudowne ::) Miałaś rację wynagrodziły mi czekanie :)
Awatar użytkownika
monisss
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 27, 2011 9:27 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: ABC, czyli trzy piękne damy

Post autor: monisss »

pray się cieszymy ;D wymiaziaj panienki i pozdrów od siostrzyczek :)
z wymizianiem moich będzie problem, dzisiaj mają dzień buntownika, ach ta dzisiejsza młodzież... ::)
ale jak im przejdzie to przekażę miazianko :D
"Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek." — William Ralph Inge
Awatar użytkownika
monisss
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 27, 2011 9:27 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: ABC, czyli trzy piękne damy

Post autor: monisss »

Wczoraj Azja zrobiła skok stulecia, z drapaka kociego na ścianę. Ja dostałam mini zawału, a ona pobiegła broić dalej. Mamy lekki zwrot, dziewczyny się wycofały. Jak nie mają ochoty przyjść do mnie to żadnymi sposobami ich się zwabić nie da. Jak je wyciągam to zaraz czmychają z powrotem. Za to jak już się stęsknią to biegają po mnie do upadłego. I mamy mały postęp, dziewczynki nie uciekają od ręki jak biegają, dają się pomiziać :D Bliźniaczki znowu nie do odróżnienia, u Azji zniknęła plamka przy ogonie, a czapeczki są w trakcie zanikania ;) Chyba dziewuchy zmieniły futro :P Nadal są błyszczące i mięciutkie :) I robią się duże, tłuściutkie, takie mmmm tylko do przytulania :serducho:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek." — William Ralph Inge
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ABC, czyli trzy piękne damy

Post autor: Kluska123 »

Wymiziać, wymiziać ode mnie! :)
Pokój mają świetny, ja marzę o pokoju dla moich samcoli, eh :)
Panienki wręcz przepiękne
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: ABC, czyli trzy piękne damy

Post autor: zyberka »

Jaki dzieciaczek mały :D http://www.fotoload.pl/index.php?id=9c4 ... 047015a725 rozbrajająco niewinne spojrzenie, aż się nie chce wierzyć, że coś z takim wyrazem mordki może tak broić :P
Awatar użytkownika
monisss
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 27, 2011 9:27 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: ABC, czyli trzy piękne damy

Post autor: monisss »

Dziękujemy bardzo. Dziewczyny broją strasznie :P Ale minki mnie rozbrajają i nawet się pozłościć nie mogę... :D
Maluchy zaczęły się bawić z ręką. Jak to komicznie wygląda ;D Moje maleństwa kochane, córki szatana >:D
"Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek." — William Ralph Inge
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: ABC, czyli trzy piękne damy

Post autor: pray »

Co tam u was słychać ? ::)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”