Szczurki dostały za dużo Ivermektyny - zaszkodzi ?

Drapanie? Ranki? Martwica tkanki? Pasożyty? ... i inne dolegliwości związane ze skórą i pokrywającym je futerkiem.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Caramelo
Posty: 108
Rejestracja: pt wrz 16, 2011 8:44 pm

Re: Szczurki dostały za dużo Ivermektyny - zaszkodzi ?

Post autor: Caramelo »

Nadal się drapią. Od poniedziałku nie ma żadnej poprawy. Do tego od wczoraj mają mniejszy apetyt, mniej piją, są ospałe bardziej niż do tej pory ale jak się rozbudzą to skaczą po klatce i się leją. Może to też wina rujki, którą właśnie Kluska przechodzi. Kiedy wypuszczam je na łózko to wchodzą pod kołdrę, co jakiś czas wychodzą i łażą po mnie ale nie chcą się miziać. Nie wiem co jest do jasnej ciasnej... Jadę jutro do tego weterynarza, mam nadzieję, że mi ich nie uśmierci >:(
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Szczurki dostały za dużo Ivermektyny - zaszkodzi ?

Post autor: Paul_Julian »

Kilka dni to raczej za mało na efekty, pełna kuracja to 2-3 dawki. Więc cos tam jeszcze może gryźć szczurzynki.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
carrie17
Posty: 353
Rejestracja: sob paź 01, 2011 10:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Szczurki dostały za dużo Ivermektyny - zaszkodzi ?

Post autor: carrie17 »

A jesteś pewna, że to wszoły? Nie mają żadnych strupków? Mój drapał się jak szalony, a była to reakcja uczuleniowa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Skóra i sierść”