myszeczki :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

myszeczki :)

Post autor: sauatka »

czyli mam kupic dwie :) aaa czym przykrywac aqwa zeby nie wysakiwaly ?

Satanko, jedno umieszczenie adresu bloga w zakładce www w zupełności wystarczy - podpis jest jak sama nazwa wskazuje podpisem - nie miejscem na reklamę strony. Zmień proszę.
KIRA ŁOBUZ
Posty: 366
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:11 pm

myszeczki :)

Post autor: KIRA ŁOBUZ »

No wiesz najlepiej zrobic własnoręcznie taką pokrywe .
1 miezysz aqwa
2 kupujesz taką listwe mw 2/2 tyle ile ci łącznie potrzeba na 2x i siatke tak zeby pokryła aqwarium i troche wystawała
3 docinasz na kazdy bok po 2x
4 umieszczasz siatke pomiedzy listwami _
5 zbijasz gwozdziami # _#
Szczuki
*Kira* *Maja za teczowym mostem* *Duma vel Duśka*
=Myśaki=
Defensywa , Churchill , Bilbo , Baggins
HODOWLA MYSZEK RASOWYCH =AMPERI=
gg5162453
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

myszeczki :)

Post autor: sauatka »

sprawdzilam dokladnie wymierty aqwa jest (dl/szer/wys) 47/21/26
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

myszeczki :)

Post autor: krwiopij »

malutkie... moje malutkie stadko samiczek (3 panienki :)) zylo w akwa o wymiarach ok. 60x40x40cm... a wciaz zalowalam, ze nie stac mnie na wieksze... akwaria maja dwie zasadnicze wady - bardzo slaba cykrulacja powietrza (mocznik paruje - cuchnie!) i slabe mozliwosci zagosporadowania przestrzeni... polecam jednak klatke...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
KIRA ŁOBUZ
Posty: 366
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:11 pm

myszeczki :)

Post autor: KIRA ŁOBUZ »

U mnie nic nie cuchnie a mam myszki w aqwa 45l 1 duzą i 5 młodych od samiczek nic nie czuc (przynajmniej jak sie sprząta minimum 1 w tygodniu) co do zagospodarowania to mozna sobie z ttym poradzic a nie ma niebezpieczenstwa przeziebienia jak pisała gina i wiekszosc chodowców ma aqwa lub terraria
Szczuki
*Kira* *Maja za teczowym mostem* *Duma vel Duśka*
=Myśaki=
Defensywa , Churchill , Bilbo , Baggins
HODOWLA MYSZEK RASOWYCH =AMPERI=
gg5162453
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

myszeczki :)

Post autor: sauatka »

no mi sie tez tak wydaje ze zqwa jest zle :) a moje wszystkie klatki maja odleglosci miedzy pretami 1cm :(
KIRA ŁOBUZ
Posty: 366
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:11 pm

myszeczki :)

Post autor: KIRA ŁOBUZ »

Ja mam i to i to i nie widze ruznicy a moja klatka tez ma 1 cm miedzy pretami i takie 3 miesieczne mysiątko nie wyłazi przez takie szparki ;) Ale do tego czasu polecam aqwa bo takie klatki z pretami co 0.5cm sa b.małe (dla 1 myszki) wiec nie widze sesu zeby puzniej kupowac znowu wiekszą
Szczuki
*Kira* *Maja za teczowym mostem* *Duma vel Duśka*
=Myśaki=
Defensywa , Churchill , Bilbo , Baggins
HODOWLA MYSZEK RASOWYCH =AMPERI=
gg5162453
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

myszeczki :)

Post autor: sauatka »

no wiec bede je pierw trzymala 'do doroslosci' w aqwa a pozniej smyk do klatki :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

myszeczki :)

Post autor: krwiopij »

hmm... a nie jest przypadkiem tak, ze mysz myszy nie rowna? te male sklepowa laciatki nie rosna zwykle duze (no, w kazdym razie moje byly malutkie)... rasowe myszki sa jednak wieksze... moze w tym roznica?
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
KIRA ŁOBUZ
Posty: 366
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:11 pm

myszeczki :)

Post autor: KIRA ŁOBUZ »

Mysle ze dawno miałas te myszke ;) (pewnie wtedy kiedi i ja)Zeczywiscie wtedy w sklepie mozna było dostac prawdziwą myszke chińską ale teraz wiekszosc to mieszanki i nie są one zbyt małe
Szczuki
*Kira* *Maja za teczowym mostem* *Duma vel Duśka*
=Myśaki=
Defensywa , Churchill , Bilbo , Baggins
HODOWLA MYSZEK RASOWYCH =AMPERI=
gg5162453
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

myszeczki :)

Post autor: sauatka »

mojaj kolezanki myszor ma ok. 10cm bez ogona :)... chociaz nie chcialabym brac myszek ze sklepu :( ale nie ma kolo mnie nikogo kto ma myszole
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

myszeczki :)

Post autor: krwiopij »

przede wszystkim - nie ma czegos takiego jak myszki chinskie... japonskie tez nie... to bardzo ogolnikowa nazwa okreslajaca wszystkie 'udomowione' myszki i nie odnoszaca sie do zadnej konkternej rasy...

a swoje droga myszy mialam kilka lat temu.. z tym, ze wtedy rzeczywiscie myszy generalnie byly male... mniejsze na pewno od doroslych srasowcow, jakie widzialam ostatnio w warszawie...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
maka
Posty: 207
Rejestracja: pn paź 04, 2004 7:39 pm

myszeczki :)

Post autor: maka »

jesli bedziesz jej poswiecac czas to moze byc jedna...........tylko jej nie zaniedbuj..........a prety za duze maja odleglosci
wsadz do akwarium i czyms przykryj,jesli bedziesz zawieszac poidelko.........kup kolowrotek,myszki lubia sie wybiegac w nim
w przeciewienstwie do szczurkow...powodzenia
zastanow sie nad myszkami kolczastymi sa mniej zapachowe,mam dwa samczyki i nic nie czuc.....to roznica w stosunku do domowych myszy laboratoryjnych,ktore maja swoj specyficzny zapach
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

myszeczki :)

Post autor: krwiopij »

jestem przeciw pojedynczym myszkom... jeszcze bardziej, niz przeciw pojedynczym szczurkom... ze szczurem mozna dogadac sie na zasadzie wzglednego partnerstwa, z myszka jest juz znacznie trudniej... z takim malym zwierzatkiem nie da sie nawiazac prawdziwej wiezi, przez co naprawde bardzo potrzebuje ono towarzystwa wlasnego gatunku...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

myszeczki :)

Post autor: sauatka »

ja tez raczej jestem przeciwna wiec wezme dwie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”