DOMKI dla myszek

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Iras
Posty: 37
Rejestracja: pt lis 26, 2004 6:26 pm

DOMKI dla myszek

Post autor: Iras »

U mnie był kokos, znaczy sie połówka. Mysie u mnie miały wybór miedzy domkiem a własnie kokosem i wybrały to drugie.
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

DOMKI dla myszek

Post autor: PALATINA »

Mój Arturek miał do wyboru kokosa i zwykły plastikowy pojemnik z wyciętą dziurką i wybrał pojemnik (takie białe, wiaderko po jakimś serku feta, czy czymś podobnym).
Natomiast Simon ma już dwa kokosy i je uwielbia.



-------------------------------------------------------------------------------------
Szkoda, że musiałam rozdzielić chłopaków, ale tak sie pobili, że Simon stracił połowę ogona!!!! :cry: :cry: :cry:
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
KIRA ŁOBUZ
Posty: 366
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:11 pm

DOMKI dla myszek

Post autor: KIRA ŁOBUZ »

A defcia mając do wyboru śliczny plastikowy domek i połówke kokosa połozoną na wiórkach od tak . Wybrała kokosa
Szczuki
*Kira* *Maja za teczowym mostem* *Duma vel Duśka*
=Myśaki=
Defensywa , Churchill , Bilbo , Baggins
HODOWLA MYSZEK RASOWYCH =AMPERI=
gg5162453
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

DOMKI dla myszek

Post autor: PALATINA »

Moje kokosy są całe tylko jeden ma 2 dziury, a drugi jedną - Myszol woli ten z jedną dziurą! :lol:

Myszole lubią też plastikowe rurki (mam takie po remoncie łazienki -one chyba miały doprowadzać wodę do WC, ale myszy o tym nie wiedzą -możeby się im przestały podobać :roll: )...

Zauważyłam też, że Simonek siusia do porcelanowej miseczki na jedzonko - Ma inną miseczkę, z której je, a do tej porcelanowej sika - Już mu tam nie sypię -Teraz to jest kuweta! :wink:
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
KIRA ŁOBUZ
Posty: 366
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:11 pm

DOMKI dla myszek

Post autor: KIRA ŁOBUZ »

Zeczywiscie chłopcy chetniej śikają w jedno miejsce . Church sika w rug
Szczuki
*Kira* *Maja za teczowym mostem* *Duma vel Duśka*
=Myśaki=
Defensywa , Churchill , Bilbo , Baggins
HODOWLA MYSZEK RASOWYCH =AMPERI=
gg5162453
Celina
Posty: 245
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:42 am
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

DOMKI dla myszek

Post autor: Celina »

Moja Gumka dostała niedużą porcelanową doniczkę z wybitym otworkiem....ale ponieważ woli siano zamiast tronin najczęściej sama robi sobie gniazdi i do doniczkowego domku wchodzi tylko wtedy gdy się przestraszy albo jest jej zimno......
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli                           
Obrazek
maka
Posty: 207
Rejestracja: pn paź 04, 2004 7:39 pm

DOMKI dla myszek

Post autor: maka »

a ja wkladam pudeleczka po chusteczkach higienicznych,co prawda zaraz jest to pogryzione ale w miare zuzywania przeze mnie chusteczek to sie wzajemnie uzupelniamy i maja co rusz nowy domek za nic,bo i tak kupuje i scieraja sobie zabki...........wkladam tez rolki po papierze toaletowym i kuchennym..........zabawa+ mieszkanko
KIRA ŁOBUZ
Posty: 366
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:11 pm

DOMKI dla myszek

Post autor: KIRA ŁOBUZ »

Mam new patent pudełko po jajkach ! Poprostu wycinamy otworki w wystających czesciach!
Szczuki
*Kira* *Maja za teczowym mostem* *Duma vel Duśka*
=Myśaki=
Defensywa , Churchill , Bilbo , Baggins
HODOWLA MYSZEK RASOWYCH =AMPERI=
gg5162453
Euzebio
Posty: 126
Rejestracja: pt gru 24, 2004 9:45 am

DOMKI dla myszek

Post autor: Euzebio »

Moja mała dostała dzisiaj domek dla ptaków, dość przestronny drewniany kloc z otworem na wejście i dachem na zawiasach ... Wielki Brat patrzy :twisted: . W związku z tym mam też pytanie ( zaraz ktoś mnie opieprzy że to już było ... ). Czy moge wyciągać Fione z domku ? bo jak narazie niepali sie żeby samej z klatki wychodzić. I czy Domek powinien mieć dno czy raczej ucięty dół ?
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

DOMKI dla myszek

Post autor: pomarańczowy jelcz »

To trmat o domkach dla Myszek :wink:
http://szczury.org/search.php?mode=results
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
KIRA ŁOBUZ
Posty: 366
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:11 pm

DOMKI dla myszek

Post autor: KIRA ŁOBUZ »

Co do spodu to mysle ze jest to obojetne . Chociaz to jest drewno i po jakims czasie moze troche nasiaknac . Poza tym kłopot z czyszczeniem . Tój wybór ! Co do wyjmowania to jezeli masz z myszką dobre stosunki to mozesz wyjmować a jak takie sobie to lepiej nie próbuj bo moze ugryzc (poczuje sie zagrozona) wkoncu to jej norka :wink: . Ja sie moich myszek nie obawiam bo zasady zostały ustalone juz na poczatku :twisted: :P
Szczuki
*Kira* *Maja za teczowym mostem* *Duma vel Duśka*
=Myśaki=
Defensywa , Churchill , Bilbo , Baggins
HODOWLA MYSZEK RASOWYCH =AMPERI=
gg5162453
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

DOMKI dla myszek

Post autor: Agata »

[quote="KIRA ŁOBUZ"]
Co do wyjmowania to jezeli masz z myszką dobre stosunki to mozesz wyjmować a jak takie sobie to lepiej nie próbuj bo moze ugryzc (poczuje sie zagrozona) wkoncu to jej norka[/quote]
KIRA - ale Fiona to szczur ;) Tylko Euzebiu się coś pomieszało i chyba nie przeczytał tematu, w którym wyraźnie pisze domki dla myszek. W dotatku znajduje się w dziale gryzaki maści wszelkiej...
Ale przeciaż każdy popełania błędy... ;)
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Euzebio
Posty: 126
Rejestracja: pt gru 24, 2004 9:45 am

DOMKI dla myszek

Post autor: Euzebio »

Pochwale sie że użyłem funkci Szuakj, niepopatrzałem na Topic, sorry my fault ;) Z fioną mam bardzo dobre stosunki i daje sie bez problemu wyciągać z domku. Tylko chodziło mi o to czy ona nieprzestanie traktować domku jako schronienia jeśli będą ją ot tak sobie wycągać .

Ps. A-g-a-t-a odmienia sie Euzebiowi, to tak na przyszłość ;)
Ostatnio zmieniony pt gru 31, 2004 10:54 pm przez Euzebio, łącznie zmieniany 1 raz.
KIRA ŁOBUZ
Posty: 366
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:11 pm

DOMKI dla myszek

Post autor: KIRA ŁOBUZ »

Dobra napewno sie komus przyda :wink:
Szczuki
*Kira* *Maja za teczowym mostem* *Duma vel Duśka*
=Myśaki=
Defensywa , Churchill , Bilbo , Baggins
HODOWLA MYSZEK RASOWYCH =AMPERI=
gg5162453
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

DOMKI dla myszek

Post autor: Masterton »

Moje myszaki mają domek upleciony z siana. Mieszczą się wszystkie i chyba im się podoba.
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”