Zdjęcia mojego Gerbila-Jumpera.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

KtĂłre gerbile Waszym zdaniem sÂą najÂładniejsze ?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

Czarne
4
25%
rude
2
13%
biaÂłe
2
13%
brÂązowo-brunatne
4
25%
Âłaciate
4
25%
 
Liczba głosów: 16

~*vintersorg*
Posty: 21
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 8:50 pm

Zdjęcia mojego Gerbila-Jumpera.

Post autor: ~*vintersorg* »

Bardzo podobaja mi sie laciatki.Chociaz mam duzy sentymet do tych rudych o bialym brzuszku fachowa nazwa jest cos z foxem czyli cos lisiego pewnie :P :roll: moje gerbilki maja umaszcenie nastepyjace 3 albinoski-uwazam ze jest to kolorek bardzo ladny tak samo mysle jesli chodzi o rubinowookie :wink: jedna czarnulke bylo ich wiecej tzn.urodzilo sie wiecej czarnych ale wydalam...i jednego agutti..synek..po ojcu aguuttti bo matka jest albinosem..wlasnie bylam bardzo zaskoczona tym ze zaczely rodzic si mi sie czarne...jeden czarny w kazdym miocie...potem po przemysleniu pewnych faktow stwierzdzilam ze moja blanshe albinoska kiedy ja zabieralam ze sklepu siedziala z innnymi czarnymi myszolami i mysle ze bylo to jej rodzenstwo,tak wiec podejrzewam ze miala w swojej krwi gen kolorku czarnego..ojca agutti raczej nie podejzewam o gen czarny... 8)
To the world,you are a one person.
To a RAT, you are a world. -Charlie S.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”