Biszkopty dla szczurków i Dropsy

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Yo!Asia

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: Yo!Asia »

Nie opłaca się też kupować wafelków bo są cholernie drogie, a można kupić tanio olbrzymie wafle tortowe np. w "Plusie".
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: jokada »

[quote="Yo!Asia"]można kupić tanio olbrzymie wafle tortowe np. w "Plusie".[/quote]
ale ludzkie jedzenia nie należy dawać (ew w małych ilościach, jako np nagroda/smakołyk) - takie wafle na pewno beda zawierać sporo cukru :?
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: krwiopij »

ja troszke z innej dziedziny... ostatnio stwierdzilam, ze porozpieszczam moje diably i kupilam im szczurkowe dropsy vitakraftu... przepadaja za nimi... :D cena dropsow jest reczej srednio adekwatna do zawartosci opakowania (malutko tego jakos), ale same dropsiki sa wygodnie malutkie i smakowite... normalne dropsy dla krolikow musialam zawsze dzielic na mniejsze czesci, zeby moc czesto podkarmiac maluchy i nie zatuczyc ich...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: lajla »

ja moim dropsow jeszcze nie dawalam ale moj uwielbia ciatka dla kotow tzn zwykla karme kupuje wiskas na wage rybna floyd to kocha ale pise ciasteczka hmmm nie :)
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: zmijka24 »

ja kupilam glumowi "delicje lux" firymy dako-art sa to biszkopty o smaku smietany i on je uwielbiam je tylko kilka dziennie ale widze ze chyba mu smakuja bo nic nie zostaje
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
kwitak
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 23, 2004 7:38 pm

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: kwitak »

Kupiłam dropsy jogurtowe Vitakraft. Fionie smakują i wiem dlaczego bo sama próbowałam :wink: . Kupiłam też jedzonko na wagę i Fiona je po prostu połyka :D jest w nim wszystko oprócz suszonych owoców. SZczególnie smakują jej pestki dyni i słonecznik.
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

smaki w jedzeniu...oszustwo !!

Post autor: myszka »

Ostatnio zaczęłam próbować jedzenie które daję szczurkom :D i jakioś wydaje mi się że patyczki ważywne owocowe i mleczne smakują tak samo :? z innymi przysmakami też tak jest :( a wy jak myslicie??
i czy można by było to zareklamować?? :twisted:
CIAPEK
Posty: 96
Rejestracja: pt mar 12, 2004 11:15 pm

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: CIAPEK »

nie próbuje jedzenia dla szczura.

Wyczuwam tylko zapachy, a zapachy są różne.

Spróbuje może jak kupie jakieś mleczne czy jogurtowe przysmaki.
Pozdrawiam!
KIKA <:3 )~
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: Angua »

eee... ja sie przyznam, ze podżeram moim szczurom dropsy jogurtowe :P waniliowe i marchewkowe. Róznica w smaku jest; osobiście wolę marchewkowe ;) karmy ani kolb próbowac nie będę, zdam sie na gust szczurasów ;) moze coś co dla nas smakuje tak samo, dla nich ma rózne smaki
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: myszka »

hmm..to może podajcie mi nazwy jakis firm i produktów które różnia sie smakiem :wink:
PALATINA

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: PALATINA »

Ja nie pamiętam w tej chwili nazwy firmy (niebieskie opakowanie, zamykane od góry-jak niektóre Capuccina), a dropsy właśnie się skończyły - Też zjadam je razem ze swoimi szczurami. Smak podobny, bo wybieram owocowe, nie warzywne (Myślałam, że warzywne nie będą mi smakować, ale wypróbuję!). A zapachy są zabójczo fantastyczne!
Robią takie dla ludzi?? :lol: :wink:
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: krwiopij »

PALATINA - to trixie! :lol: najlepsze sa mleczno-miodowe... sama pol paczki pozarlam ostatnio... ;) :lol:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: oliwi@ »

jak kupie mojemu szczurkowi dropsy (nie delicje !! ) jogurtowe (one są z takiej masy fajnej ;) ) to sama je chętnie szamne czasem ;) są pyszne :P
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: myszka »

Platinko ta firma to.... ojej nie ma napisane na opakowaniu :( ale takie niemiecki :wink:
Tkie też ostatnio wyprubowałam i musze przyznac zę całkiem niezłe :D ale u nas w sklepach są tylko marchewkowe :( no trudno poczekam na dostawe :D
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Dropsy i biszkopty dla gryzoni

Post autor: IVA »

To niemiecka firma TRIXIE a dropsy sprowadza do Polski firma PW HOBBY.
Moje ogonki najbardziej lubia jogurtowe i mleczno-miodowe. A pachna rzeczywiscie wspaniale.
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”