Rzucanie się na rękę

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sliwkowapanna
Posty: 286
Rejestracja: pt wrz 06, 2013 6:11 am
Kontakt:

Re: Rzucanie się na rękę

Post autor: sliwkowapanna »

no nos to jakoś tak łatwiej ugryźć od powieki:D ach...no to poważnie zaczynam się bać tej burzy hormnonalnej, w którą wchodzi mój Harry i chyba odwlekę jednak w czasie adopcję, bo się będę bać ich razem zostawić, chociaż to normalne...:(
Ze mną od 04.2013 ogonek Harry, Wally od 02.2014 oraz Karmelek z Hermioną od 06.2014 :)
Za TM myszki: Pilot 31.03 [*] Egzi 10.06[*]
-----------------------------------------------------
Moje hobby: http://fb.com/sliwkowapanna.photography
Menteur
Posty: 10
Rejestracja: wt wrz 10, 2013 5:58 pm

Re: Rzucanie się na rękę

Post autor: Menteur »

Mam ją od ok.9 miesięcy. Leżałam na podłodze, a ona chodził dookoła, właziła pod bluzkę i grzecznie się bawiła,aż nagle ,nie wiedzieć czemu,postanowiła,że świetnie będzie,jeśli mnie ugryzie. Naprawdę się przestraszyłam, bo zdarzało się,że ugryzła mnie w nos,albo w stopę, ale w powiekę? Boję się jej teraz w ogóle dotykać,żeby znowu mnie nie capnęła.
Menteur
Posty: 10
Rejestracja: wt wrz 10, 2013 5:58 pm

Re: Rzucanie się na rękę

Post autor: Menteur »

Ah - co do kupna, to niestety nabyłam ją w sklepie zoologicznym. Siedziała w klatce z setką innych szczurków. Myślałam nad kupnem jej towarzystwa, ale kiedy kupowałam Franię,to prosiłam o samca, a okazała się samiczką. Boję się ,że sprzedawca znów popełni błąd i tym razem dostanę samca. Wolałabym ich nie rozmnażać...
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Rzucanie się na rękę

Post autor: limomanka »

Menteur, możesz adoptować przez forum - będziesz mieć pewność co do płci :)
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Menteur
Posty: 10
Rejestracja: wt wrz 10, 2013 5:58 pm

Re: Rzucanie się na rękę

Post autor: Menteur »

spróbuję porozmawiać z rodzicami,ale nie sądzę,żeby byli zachwyceni tym pomysłem :-[
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rzucanie się na rękę

Post autor: Malachit »

Gryzienie w powiekę akurat nie jest jakoś szczególnie dziwne (z mojego punktu widzenia) - nie wydaje mi się, żeby to był przejaw agresji - po prostu nie dopuszczaj jej do twarzy i tyle. Miałam szczurzycę, która czasami skubała po twarzy i po prostu nie dawałam jej ku temu okazji.
Wyszukiwarka nie gryzie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”