Milka i Cynamonka czekają na stały dom ! Kraków

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

gabka
Posty: 398
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 11:47 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Milka i Cynamonka czekają na stały dom ! Kraków

Post autor: gabka »

Dziewczyny nie wiem po co się uruchamiacie. Ja wiem ,że bratka jest na nie chętna. Wyszło nieporozumienie po pierwszej wiadomości ,którą otrzymałam od bratki. Brzmiała ona tak ,że źle się zrozumiałyśmy. Dlatego też temat został odblokowany. Później bratka sprawę wyjaśniła i teraz trzeba to poodkręcać . Dzisiaj zadzwonię do Kasi i sprawę poprowadzimy dalej. Spokojnie.
Awatar użytkownika
Nefretari
Posty: 65
Rejestracja: ndz mar 10, 2013 11:36 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Milka i Cynamonka czekają na stały dom ! Kraków

Post autor: Nefretari »

Czas wyjaśnić nieporozumienie.
Bratka - w wiadomości do Gabki po jej pytaniu kiedy przyjedziesz - cały ton wiadomości brzmiał że odpuszczasz.
Stąd jej irytacja i moje zdenerwowanie. Dopiero kolejne wiadomości rozjaśniły cała sytuację i to, że nie rezygnujesz, tylko po prostu nie masz zgody na przyjazd. Ale w pw brzmiało to tak, jakby rodzice najpierw obiecali zgodę na dwa bachory, a potem się wycofali. To właśnie kłopot słowa pisanego, któtre ubogie jest w tembr głosu i mimikę twarzy... JA Cię przepraszam. Z całego serca. I nie będę już wtrącać żadnego Ale - chociaż nie. Dla osoby nie znającej sprawy ta pw brzmiała jednoznacznie, Dla osób które miały naświetlony problem mogło być czytelniejsze ;)

BRATKA - NIE MAM PROBLEMU Z POWIEDZENIEM PRZEPRASZAM I NINIEJSZYM TO CZYNIĘ. A teraz myślę że najprościej będzie zacząć szukać transportu, o ile nie zraziły Cię moje i Gabki komentarze :) Pytanie tylko gdzie i którędy ten tansport?
Pozdrawiam


Na forum nie używamy takich wyrazów!
Poprawiłam. /Dulci.
Moje Bachorzyska: Blanka, Rozi, Flora, Lora, Bianka :D
I Blu najcudowniejsza z nich wszystkich za TM
W nowych Domach :Milka i Cynamonka, Parchu i Hania :D
gabka
Posty: 398
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 11:47 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Milka i Cynamonka czekają na stały dom ! Kraków

Post autor: gabka »

Witam nieporozumienie wyjaśnione Milka i Cynamonka zamieszkają oczywiście z Bratką . Szukamy transportu dziewczynek z Krakowa do Zielonej Góry. :) Proszę zatem o ponowne zamknięcie tematu z góry przepraszając za zamieszanie.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”