Madziocha i jej radocha!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Lexiepl
Posty: 41
Rejestracja: czw sty 02, 2014 11:44 pm

Re: Madziocha i jej radocha!

Post autor: Lexiepl »

Maluchy u mnie!
Po tym jak zobaczyłam ich w akwarium z trocinami to serce mi pękło na milion kawałków, wielkie klaty są więc dlaczego miałabym nie pomóc... Jaki szczur chciałby siedzieć w akwarium 30/20 z jedenastoma innymi ogonami...
Mamcia i Tatuś trochę przemęczeni, ale maluchy wyglądają na zdrowe, są ciekawskie i pełne życia :)
Samiczka była dwa razy pod rząd w ciąży >:(. Generalnie jak dostałam wcześniej swoje maluchy i się okazało, że to nie są dwaj chłopcy to chciałam przywieźć samiczkę i wziąć drugiego chłopaka, po czym usłyszałam, że nie ma już samców, ale będą dzieciaki do odebrania za dwa tygodnie. Dostałam foty, nie pytajcie... Natychmiastowa decyzja, biorę wszystkie i poszukam im domów. Jeszcze zanim dotarły do mnie Fidusiowa, Marta i moja mama zdeklarowały się do wzięcia 6 maluszków łącznie ;D
Ogólnie poprosiłam o to, żeby maluchy mi przynieść z mamą, a samca oddzielnie bo samiczka zajdzie 3 raz w ciąże... dostałam samicę i samca w jednym transporterku, a maluchy w pudełku po butach :'(

ALE KONIEC Z TYMI ŻALAMI!
Popatrzcie jakie to wszystko słodkie :) Na razie połowa ogonów, potem jak się uda to zrobię reszcie zdjęcia :)

Same laski na dniach wrzucę chłopaczyska :3
Biała mamusia, starsza siostra maluchów i małe gwiazdy >:D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
fidusiowa
Posty: 608
Rejestracja: śr lis 28, 2012 10:07 pm
Lokalizacja: Biała Piska

Re: Madziocha i jej radocha!

Post autor: fidusiowa »

Wspaniała rodzinka :D Daj więcej zdjęć mamki, bo jest piękna!
Za TM: Bazylek, Chrupcio, Franuś, Albercik, Krakersik [*][/b][/color]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38825
Awatar użytkownika
Buba
Posty: 679
Rejestracja: wt gru 17, 2013 2:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Madziocha i jej radocha!

Post autor: Buba »

Halo halo! Co tam u Was słychać? Przecudne te szczury :)
Więcej zdjęć poprosimy :D
Granda i Toffi :)
Moje dziewuchy: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=43502
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”