Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
czarny mag
Posty: 371
Rejestracja: pt mar 04, 2005 10:35 am

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: czarny mag »

Mycha. Ja się jak narazie w twoim oposcie gubie. Wiesz... linijki. Limba może nazwij go haskuś(husky), może puszap, albo konfiturek, lub majo, guciu, Flipek, Flip(chlip :cry: ), marakuja, nowelinek, mroklin, lolek, ziomek

Yuk jest fajnym imieniem.
Buddyzm w powszechnym uważaniu jest religią opierającą się na...... A kogo to obchodzi,co?
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Mycha »

[quote="Mycha"]Wystaw kolesiowi pozytywa na allegro, napisz tak: "pozdrawiam i dziękuję za śliczną samiczkę" [/quote]
:lol: :wink: :drunken:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Meggy »

mag, tu nie ma sie co gubić, post jest długi, ale jasny i czytelny...
pozostaje nam się cieszyć, że ogonka nie trzeba będzie kastrować :D
a poziomka jest całkiem ok :D
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

:blob: Mycho :lol: :lol: :lol: No to super samiczka z tego samca :lol: :lol: Ale tak naprawde bardzo sie ciesze ze to dziewucha i nie tzrezba bedzie kastrowac....Ale sie ciesze ze juz jest u Ciebie......juz sie nie martwie :D ale nie moge sie doczekac kiedy przybedzie do mnie....Prosze ucalowac, utuli, wypescic, wytarmosic malutka od panci...i powiedziec ze pancia sie juz doczekac nie moze... :D
Dzieki Mycha dzieki dzieki dzieki dzieki ...JESTES WIELKA....odezwe sie pozniej na pw...bo teraz musze zmykac :D

a juz mu wystawiam komentarz :twisted:
Ostatnio zmieniony wt kwie 05, 2005 4:52 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
jutka
Posty: 395
Rejestracja: sob gru 25, 2004 10:19 pm

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: jutka »

Hihi, to teraz powiem, pierwsze co mi przyszło na myśl jak zobaczyłam zdjęcie szczurasa to było:
"Facet?! On jest zbyt piękny, zbyt słodki, zbyt kawaiiii jak na faceta... to powinna być dziewczynka..."

"Poziomka" też jest kawaii :lol:
"Naszym celem jest pomszczenie krzywd, które przyroda poniosła z rąk ludzi. Cel ten osiągniemy poprzez zatapianie tankowców, wykolejanie pociągów wiozących toksyczne substancje oraz wysadzanie w powietrze elektrowni atomowych. Bądźcie z nami".
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Gumcia »

Poziomka ;) wkońcu po ziomku ;) hehe, ja bym wlasnie ją tak nazwała :)
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Mycha »

Jak na razie mówię do niej Poziomka albo Duszka. Bo jest taka malutka, drobiutka, chudziutka... jak poziomka albo duszka :)

I co- stało się... Zapoznała się z moimi paniami. Limbo, przepraszam- okazało się, że to nie taki aniołek :lol: Na początku była trochę przytłoczona i przerażona dziewuchami które na wylot znają każdy zakątek pokoju, które są tak rozbestwione, że polują na zmiotkę i włażą bez pytania na swoją panią, ale później... powoli, powoli... poznała cały pokój :) Nie mogła siedzieć w takiej małej klateczce. Cykoria znalazła wreszcie kogoś w swoim typie. Szaleją w łóżku, tylko kiedy maluchna weszła do starego transporterka który jest tylko Cykorii { gdybym w nim nie sprzątała resztek jedzenia- mogłabym hodować pieczarki... } wprawdzie potraktowała ją i tak ulgowo {uparty Orvokk obrywa, że ma aż zwiewa do klatki} ale Poziomka i tak ją kocha.
Orvokki pokochała klatkę szczurci i najadła się, napiła i poszła spać. Szantaż, że tam zaostanie nie pomaga :roll:
A Łezka opróżniła wszystkie miski (schowała wszystko pomiędzy pościel pańci :? ) i jest całkiem zadowolona.
Duszka była już w klatce samic i jako że ta nadaje się na 14 szczurów chyba nic się nie stanie jeśli prześpi się z paniami w nocy w ich apartamencie :)

A mała wyściskana i wycałowana. Husky mają kochane futerko, miluchne i wogóle :) Ona cała jest miluchna. Jakby nie Czeskie krysy to już bym błagała o to, żebyś pozwoliła mi ją zostawić :lol:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

Dobrze dobrze ze ma charakterek to te moje diablice nie beda mialy z nia tak latwo przynajmniej :D no i beda mialy kolejna kolezanke do szalenstw..(jak ja je ogarne :wink: )Ciesze sie ze taka milusinska jest...balam sie że po takiej opiece to beda z nia klopoty...Bardzo sie ciesze że jest odważna i ciekawska ze łatwo nawiązuje nowe znajomosci :) i ze Mycho puscilas ja....ta jej pseudo klatka i tak zostanie na pietra przerobiona.. :lol: ....Poziomka ladnie ale jakos mi nie pasi a z Duszka mam zle jakies skojarzenia...ale to sie polysli...Przeciez nie moze sie nazywac Stefan jak ja poprzedni "wlasciciel" nazwal :lol:
a moze - Fresa po hiszpansku)<---ale sie przypielam :roll:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Fam »

sluchaj, moze Freya (freja) jak szczurzyca w Final Fantasy IX ? dobrze moze ze dziewczynka bo Yuk nazwe swojego ogonka, jak kupie sobie chlopca :lol:
za tęczowym mostem: Karolcia
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: lajla »

hahaha ale sie usmielam!!! :D szczegulnie jak przeczytalam propozycje imion po poscie mychy :lol:

tez mam czasem wrazenie ze ludzie nie dokonca czytaja dlugie posty (leniuchy smierdzace) clzowiek sie anpisze, a tu nagle ktos wywali nie natemat albo pisze dokladnie to samo co ty napiszesz, tylko z etego neiprzeczytal blebleble... :lol:


no ale to b. dobrze ze Yuk okazal sie Yuką :wink:

hmmmm wedlug mnie nitka jest fajna, ma fajne brzmienie :lol:
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Fam »

sorka, ja przez modem...... :oops: wstyd mi
za tęczowym mostem: Karolcia
Damian15
Posty: 18
Rejestracja: śr mar 30, 2005 1:18 pm

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Damian15 »

Wierz co farandil [ciach] wez pod uwage ze jak napisala mycha on mieszkal w melinie i morze a najprawdopodobnie klepal/klepie biede lepek i musial sprzedac zwierzeta zeby miec zaco chlep kupic choc ja niewiem niewidzialem go i jesli ona pisze ze byl skejtem to raczej mial duzo pieniedzy bo czy na deske czy na cos jest potrzebna gruba kasa a MYCHa MORZE TO BYL TYLKO HIP-HOP-OWIEC a nie skejt bo wiele osob myli nas ze skejtami ja mam szczura amfe od niedawna i ciesze sie ze go kupilem a i uwazam ze skoro niema czasu na zajmowanie sie szczurem to dobrze ze go mycha kupila od niego i ze szczur juz sie niemeczy w samotnosci w klatce wielkie pozdro dla mychy a farandil niepowinienes zbyt pochopnie oceniac ludzi bo pozory myla morze bylo mu szkoda tego jak patrzyl jak szczur sie meczy bo on niema na niego czasu a teraz z mycha napewno sie niemeczy :lol:

nie obrażamy innych użytkowników / mod edit
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: falka »

Ale na forum już jest Nitka :) Mi się podoba poziomka :)
Damian15
Posty: 18
Rejestracja: śr mar 30, 2005 1:18 pm

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Damian15 »

A co do imionka to niewiem morze Amfa :lol: albo jak napisala lajla nikita :lol:
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

Damian15..nie bede Ci mówila ile zaplacilam za tego ogonka bo nie o to tu chodzi(nie chcial oddac bez klatki)...Koleś w tym przypadku (jak w wiekszosci podobnych :evil: ) zabazował na ludzkiej miłości do zwierzat tylko po to żeby zarobic...i nie sprzedał szczurka dlatgeo ze mu go szkoda było bo w takim wypadku oddałby go za darmo a klatkę sobie sprzedał....

Amfa z tego co wiem juz jest na forum...
Ja narazie obstawiam Fresa...
Ostatnio zmieniony śr kwie 06, 2005 12:10 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”