Sciolka bawelniana - stop-smell

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Sciolka bawelniana - stop-smell

Post autor: mataforgana »

ehe... no fajnie. ale nic, to i my spróbujemy - moje damy raczej nie spedzają zbyt wiele czasu w kuwecie, więc może nie będzie problemu z siedzeniem w siuśkach. a mokre żarełko ( gerberki, jagurty ) zazwyczaj dostają poza klatką. no cóż ;) wiadomo, co szczur to obyczaj ;)

a Benek - to żwirek, taki jak dla kota :) dużo opinii było na forum, poszukaj. moja banda średnio za nim przepada, ale ma więcej plusów niż trociny.
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Sciolka bawelniana - stop-smell

Post autor: KasiaGdańsk »

Przeczytałam to i mnie też jakoś się nie spodobało, ale spóbować zawsze można. Benek to koci żwirek, jak pamietam to bitumiczny zbrylający się, jak coś źle napisałam prosze poprawić... :)
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Sciolka bawelniana - stop-smell

Post autor: jokada »

[quote="Desiree"]oczywiscie pod warunkiem osobistego odbioru na ul. Czerniakowskiej(gdziekolwiek to jest:)), [/quote]
miejsce odbioru od animali - jest na wysokości dawnej Billi - obecnie Elea
;)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Sciolka bawelniana - stop-smell

Post autor: limba »

właśnie dzis zakupiłam :D zobaczymy jak się sprawdza 8)

[ Dodano: Pon Wrz 12, 2005 8:53 pm ]
na razie mogę powiedzieć że im smakuje :roll:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
czukukkcza
Posty: 544
Rejestracja: czw sie 18, 2005 11:16 am

Sciolka bawelniana - stop-smell

Post autor: czukukkcza »

a jak z zapaszkiem?
rzeczywiście jest w jakimś stopniu wyeliminowany?
Pabluś i Stachanek razem na Niebieskiej Łące...
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Sciolka bawelniana - stop-smell

Post autor: Anita »

Smakuje? :roll: Nie, no spoko, tak też można ;)
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Sciolka bawelniana - stop-smell

Post autor: WildMoon »

[quote="KasiaGdańsk"]Przeczytałam to i mnie też jakoś się nie spodobało, ale spóbować zawsze można. Benek to koci żwirek, jak pamietam to bitumiczny zbrylający się, jak coś źle napisałam prosze poprawić... :)[/quote]
Poprawie, bo wlasnie ostatnio sama zastanawialam sie, jak i gdzie moge wrzucic zuzyty zwirek no i co to wlasciwie jest ;) Nie bitumen - to sluzy do izolacji i pokrycia np. dachow lub podlog a bentonit. Wiecej na ten temat mozna m.in. poczytac TUTAJ, a dokladnie pod tytulem 'Mineralne krzemiany warstwowe'. (w polowie strony) :)

[ Dodano: Pią Wrz 16, 2005 9:13 pm ]
Ekh, cos bardzo chemiczno-fizyczny ten tekst :P Podaje inna stronke :lol:
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Sciolka bawelniana - stop-smell

Post autor: Krówka. »

sciolke ta mozna kupic taniej(18zł chyba) w sklepie zoo przy metrze politechnika
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Sciolka bawelniana - stop-smell

Post autor: limba »

[quote="Anita"]Smakuje? Nie, no spoko, tak też można [/quote]
no smakuje :lol: a tak w ogóle to sprawdza sie całkiem nieźle, pare dni i nie czuc jeszcze żadnego zapaszku...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Sciolka bawelniana - stop-smell

Post autor: Ewqa »

No i chyba szczurki moga w niej kopać, robić gniazda..... i jeść ;)
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Awatar użytkownika
Mona i Kuba
Posty: 200
Rejestracja: sob cze 25, 2005 7:10 am
Lokalizacja: Poznań

Sciolka bawelniana - stop-smell

Post autor: Mona i Kuba »

Limba81 czy mogłabyś zrobić zdjęcia tej ściółki? Nigdzie nie można znaleźć takiej fotki, a w internetowych sklepikach tylko piękne opakowanie. Czy to wygląda jak wata?

Poza tym zastanawiamy się czy to jest cieplutkie, mozna wyłożyć tym gniazdka? W koncu chłodno się robi, a taka warstwa izolacyjna dla sikających w domkach panienek, to mogą być dwie pieczenie na jednym ogniu :)
Teraz z nami: Zoe, Layla i Koja
Obrazek
Aniolki [']: Abi, Nevi i Lila
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Sciolka bawelniana - stop-smell

Post autor: limba »

Bardzo proszę :D>>Ściólka<< ..niestety troche zamazane ...strasznie ciężko sfotografować to tatałajstwo...
TUTAJ trochę lepiej widać... :D

[ Dodano: Czw Wrz 22, 2005 12:59 pm ]
ściółka sprawdza się bardzo dobrze..wczoraj sprzątałam dziewuchom klatencię no i wąchnęłam tą bawełne :lol: i nic...żadnego zapaszku...(ja to kładę na wierzch a pod spodem jest Cat's Dream) u Kapcia też nic nie czuć..
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Sciolka bawelniana - stop-smell

Post autor: Anita »

He, no to fajnie :) To chyba sobie zamówię ;)

Chociaż powoli tracę nadzieję, że coś będzie w stanie powstrzymać smród moich subtelnych panieneczek... :roll:
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Sciolka bawelniana - stop-smell

Post autor: mataforgana »

ja też polecam to cudeńko, mięciutkie, ciepłe, idelane do spania, nie śmierdzi, no i chyba smakuje... dziewczyny na dzień dobry obwachały i sprawdziły bardzo dokłądnie, ki diabeł... ;)

całkeim dobra ta ściółka.

tylko musze jej w łodzi w sklepie poszuakć, bo z przesyłką to mnie cholernie drogo kosztuje... :/
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
casie
Posty: 344
Rejestracja: pn sie 08, 2005 3:16 am
Lokalizacja: Łódź/Skierniewice

Sciolka bawelniana - stop-smell

Post autor: casie »

mataforgana widzialam chyba to no-smell w zoologiku w Geant na wlokniarzy... hmm ceny nie powiem.. ale mozliwe, ze jakeis 15 zl bylo, dosc duza paczka... bo chodzi o takie cosik... drewniane, ale takie jakby wiorki...(nie koreczki :) ) :?: :roll:
przyjemnie wygladało... :oops: 8)
"Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić"
Już odeszły: Scream, Guti, Albi, Bundy, Marcel, Rati, Snowi i Winky
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółki”