[CZY NIE ZASZKODZI] Pizza

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] Pizza

Post autor: Kaka »

nie ma za co, poprostu chcę aby wyrosły na zdrowe dorosłe pociechy :wink: i Ty napewno tego jeszcze bardziej chcesz :D bo wierz mi są problemy jak szczurek na starosc jest otyły, mój Wacław schódł, ale ma 2,5 roku i czasami naprawdę jest mu ciężko wykonać jakąś czynnosć którą z łatwością robią moje pozostałe 3 szczurki. Akurat u niego juz nie ma otyłosci (chociaż i tak jest słodkim grubaskiem :wink:) ale starość to nie radość :-(
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Wackowa
Posty: 208
Rejestracja: wt lip 26, 2005 8:11 am
Kontakt:

[CZY NIE ZASZKODZI] Pizza

Post autor: Wackowa »

Moje szczurki sa narazie chudziutkie i sprytne. Uwielbiają biegać po pokoju (nigdzie nie uciekają!!) więc cały czas trenują bieg ;) a bieg to bardzo zdrowy sport ;) hehe
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

[CZY NIE ZASZKODZI] Pizza

Post autor: Mycha »

Ale to nie zwalnia z tego, że mają dostawać co tydzień pizzę :wink: Aby organizm był zdrowy potrzebny jest nie tylko ruch, ale i zdrowa dieta. Stawiam na warzywka i owoce :wink:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] Pizza

Post autor: Kaka »

właśnie im są jeszcze młode tym trzeba jak najlepszy tryb życia im zapewnic. Jest takie powiedzenia, moze nie tyczy się akurat zdrowego trybu życia ale można to porównać CZYM ZA MŁODU SKORUPKA NASIĄKNIE TYM NA STAROŚĆ TRĄCI
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Wackowa
Posty: 208
Rejestracja: wt lip 26, 2005 8:11 am
Kontakt:

[CZY NIE ZASZKODZI] Pizza

Post autor: Wackowa »

Wiem :-) dlatego dziękuję że tak szybko się dowiedziałam jak często mogę im ten rarytas podawać !! ja też wolę im dać jakieś jabłuszko itp :-)
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

[CZY NIE ZASZKODZI] Pizza

Post autor: Korlis »

Oj dzięki że uprzedziliście!Moje szczurki to są na emeryturze :wink: Prawdziwe staruszki,maja po 2,5 roku :-( Więc trzeba im teraz dawać zdrowe rzeczy aby długo zyły,teraz będę ograniczać pizze,bo dawałam 1 minimalna pizze na 1-2 tygodnie.teraz to ograniczę do 1 pizzy na 1-2 miesiące!
dziekii!
:P
Basik
Posty: 20
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 9:20 am

[CZY NIE ZASZKODZI] Pizza

Post autor: Basik »

Pizza pycha :) Nie wiedziałam że szczurom można dawać pizze. Niedługo zrobie mojej Lunce pizze :D A można taką ze sklepu? czy trzeba zrobić sam? Pozdrawiam
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] Pizza

Post autor: Kaka »

[quote="Basik"]Nie wiedziałam że szczurom można dawać pizze[/quote]

Basik, właśnie piszemy o tym aby unikać takich rarytasów :wink:
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Fusher123
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 24, 2006 2:49 pm

Pizza

Post autor: Fusher123 »

Wczoraj zrobiłem sobie pizzę. Zauwazyłem że Tequilla ma "ochotę" na kawałeczek wiżec dalem ochłodzony ale gdy tylko zjadł chciał jeszcze. Czy mozna tak dawać jej więcej tego ciasta ? czy nic sie jej nie stanie? bo poprostu ona się do tego tak ciśnie aby jej dać że nie usiedzi na miejscu. :drap:

[ Komentarz dodany przez: LuLu: Sro Lis 01, 2006 8:45 am ]
Scalone z tematem juz istniejacym. Przypominam by przed zalozeniem nowego tematu PRZESZUKAC forum i sprawdzic czy dana kwestia nie byla juz poruszana. / mod. LuLu
Obrazek
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] Pizza

Post autor: Matylda »

Fusher nie mozna szczura dawac takich rzeczy, bo one zawieraja przypray i sa bardzo kaloryczne
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] Pizza

Post autor: Elbereth »

Fusher123, jak koniecznie musisz dać szczurowi kawałek pizzy dla ludzi, to oderwij kawałek ciasta z brzegu, tam gdzie nie ma przypraw, sera, sosu pomidorowego ani nic innego, tylko samo ciasto.
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
bartekgc
Posty: 1
Rejestracja: ndz lis 20, 2011 1:14 pm

Re: [CZY NIE ZASZKODZI] Pizza

Post autor: bartekgc »

Pizza dla szczura
Mieszamy mąkę z wodą tak żeby powstało ciasto. Formujemy kształt pizzy(najlepiej jak najcieńszy żeby się szybko upiekł), a do tego wgniatamy trochę ziarenek, płatków i czegokolwiek innego jadalnego dla szczura. Na końcu pieczemy byle gdzie np. wkuchence aż się zrobi twarde. 8) :) ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”