szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: Szałas »

[quote="Ayumi"]:shock: a gdzie to dają karmę na kilogramy i to tak taniooo?![/quote]

ano własnie w pszczynie w zoologu na ul. Piastowskiej ( to zaraz koło rynku jest)
no ja zawsze umie wyczaić gdzie coś jest najtansze nooo ^_^

a ty Ayumi co mnie tak bezczelnie podglądasz na pb...ja wiem ze ja tragicznie wyglądam, nie strasz ludzi na forum :)
Ostatnio zmieniony śr lut 22, 2006 10:51 pm przez Szałas, łącznie zmieniany 1 raz.
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: Ayumi »

a ty Ayumi co mnie tak bezczelnie podglądasz na pb...ja wiem ze ja tragicznie wyglądam, nie strasz ludzi na forum
a wcale, że nie... i tak się prezentujesz na avku... poza tym masz fajnego fryza :twisted: też taki chcę... (miałam na cukier tak zrobione do jednego skecza w kabarecie - cały dzień musiałam w tym chodzić, ale takie były zakręcone trochę i wyglądałam w całokształcie podobnie do ciebie, tylko byłam bardziej "zła" :twisted: :twisted: :twisted:

DLACZEGO W POZNANIU NIE WYCZAIŁAM ŻARCIA NA KG?! :sad2:
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: Szałas »

no na cukier to ja juz mase razy stawiałem :P
ale mój rekord to festiwal im. Ryśka Riedla w Tychach i Łudstok...na obu miałem irokeza na: piwie, winie, wódce, lakierze, dżemie borówkowym (duzo tego było), pasztecie, popiole z papierosów i błocie :D, w pewnym momencie kumpel go jeszcze zszył nicią...wyglądało to iście jak stojące na głowie gó*** :D
jak chcesz to ja cie moge tak wyciąć Ayumi, robiłem to milion razy :P
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
Awatar użytkownika
Hope
Posty: 63
Rejestracja: pt sty 06, 2006 5:03 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: Hope »

Ayumi o co ci chodzi z tym podpisem "Hope, co się gapisz?" :?: :p
sechmet
Posty: 555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 11:32 am
Lokalizacja: Warszawa

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: sechmet »

[quote="Hope"]Ayumi o co ci chodzi z tym podpisem "Hope, co się gapisz?" :?: :p[/quote]
mi sie wyswietla "sechmet, co sie gapisz" ;)
she's got the devil in her heart ...
moje szczurki
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: Szałas »

a mi "Szałas, co sie gapisz"
szprytne ^_^
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: Ayumi »

a mi "Ayumi, co się gapisz" :jezor2:

a korzystając z okazji, to chciałabym zapytać, czy ktoś słuszał w Poznaniu o karmie na kg? bo ja znalazłam tylko dla psów :roll:
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: mazoq »

Szałas, apropos głupiej baby i biednych szczurasów, może zgłoś sprawę do TOZu, czytałam że się interesują i mogliby jej przemówić do rozsądku (jeśli rozmowa z szefem nie da efektu...)
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: Szałas »

mazoq, pomysł dobry :) - tak zrobie ( we wtorek napisze jak mi poszło z szefem i jak nie pójdzie to głosimy) do jednostki TOZu w Pszczynie ( powiatowym lekarzem weterynarii u nas jest koleś z którym pracuje mój kumpel wiec załatwie zeby to była dogłębna kontrola :D)
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: Ayumi »

( powiatowym lekarzem weterynarii u nas jest koleś z którym pracuje mój kumpel wiec załatwie zeby to była dogłębna kontrola )
rączki do góry...i...YES!! :flex:
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Awatar użytkownika
Hope
Posty: 63
Rejestracja: pt sty 06, 2006 5:03 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: Hope »

Ayumi pisze:
( powiatowym lekarzem weterynarii u nas jest koleś z którym pracuje mój kumpel wiec załatwie zeby to była dogłębna kontrola )
rączki do góry...i...YES!! :flex:
trzymamy kciuki :flex:
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: mazoq »

gitesowo :twisted:
viridjam
Posty: 265
Rejestracja: pt lut 17, 2006 12:30 am

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: viridjam »

niestety nietylko w Polsce prawa zwierzakow sa deptane.. tu, gdzie w tej chwili jestem psa usypia sie natychmiast tylko dlatego ,ze kogos ugryzl (jakby pies nie mogl tez miec humorow czasem...) i to bez zabawy w narkoze .. :zlosc:


Szalas daj znac co Twa dyskusja z szefem dala.
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: Szałas »

viridjam, jasne ze dam znac...we wtorek po południu :)
na razie zachwycam sie moim nowym szczurkiem od mikulinki :D
no i teraz własnie sie szykuje na Reggae na lodzie ^_^
pozdro...
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

szczurki w zoologu...wrrrrrrrrr

Post autor: Nisia »

A ja tak z innej beczki.
Szałas, pewnie zauwazyles, ze wielu boi się ludzi o Twoim image'u. Ale Twoja postawa swiadczy o Tobie jak najlpiej. I, gdyby ludzie nie oceniali po wygladzie, to pewnie spoleczny obraz ludzi o takim image'u bylby inny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”