Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: AmericanIdiot »

kasia...123, Shiro jest boska :zakochany: Świetne jest pierwsze zdjęcie i oczywiście te jak śpi razem z Dewi i Bazylą :zakochany:
Wymiziaj obowiązkowo! ;)
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
hipoteka
Posty: 107
Rejestracja: czw gru 29, 2005 3:21 pm
Kontakt:

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: hipoteka »

kasia...123, świetne zdjęcia, a jak słodko wyglądają szczuraski razem, na hamaku ajć :zakochany: :zakochany: :zakochany:
Basia_el
Posty: 62
Rejestracja: sob paź 07, 2006 11:38 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Basia_el »

Fajnie, ze się polubiły szczurki :lol: Jeszcze jest mocno przerażona, kasia...123?
Będzie dobrze, ale brakuje mi ich. W pokoju jest cicho, nikt sie nie bije, nie podszczypuje Misie oraz nie wywraca miseczki....
A hipoteka, jak się Ekler miewa?

Ciekawe czy doma ma już swoją szczurzynke? :drap:
Ostatnio zmieniony pn lis 06, 2006 5:07 pm przez Basia_el, łącznie zmieniany 1 raz.
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: kasia...123 »

Ogólnie ma się bardzo dobrze...w klatce atmosfera cały czas napięta między szczurkami, ale małej zupełnie nie przeszkadza to że tamte ją ustawiają po kątach. Shiro zaraz znów przy nich jest i ciągnie je za ogonki albo wchodzi pod brzuszki. Najlepszy widok jak się czai żeby wejść niezauważona do hamaka...położy się na brzegu a później podsówa sie do starszych aż w końcu leży w samym środku :)

No i Shiro zawładnęła sercem mojej mamy...stwierdziła że bardzo ładny jest biały szczurek :) a oczy tylko dodaja uroku, a wcześniej znając albinoski z opowiadań i zdjęć to mówiła że są okropne.
Ostatnio zmieniony pn lis 06, 2006 5:15 pm przez kasia...123, łącznie zmieniany 1 raz.
klik <--- galeria moich uszatych
Doma
Posty: 339
Rejestracja: czw paź 05, 2006 5:55 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Doma »

Szczurki są juz u mnie. I lola i ta od ciebie basiu - Nedi. Właśnie biegają po kanapie. Zdjcia może póniej...
Suuper są :zakochany:
"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość."
hipoteka
Posty: 107
Rejestracja: czw gru 29, 2005 3:21 pm
Kontakt:

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: hipoteka »

Doma, jejku cudownie :zakochany:
A to Ty masz dwa nowe szczurki?
super :klask:
Widziałam, Twoją małą z daleka:]
W transporterku:) śliczna :) tak jak każdy maluch:)

A Eklerek trzyma się świetnie, dziś wędrował po klatce Ptysia, kiedy ten smacznie spał albo jadł.
Ptyś na początku go tylko wąchał, później były drobne starcia [bez krwi:)], ale kasia...123, postawiła mnie na nogi i zapewniła że to normalne :)
Jutro planuje znów włożyć malca, jeśli będzie wszystko ok zostanie w klatce z Ptysiem na nockę:)

Ah, wszystko pięknie się ułożyło, jak w bajce:)
Szczurki mają ciepłe domy i wszyscy są zadowoleni:)

Fotki:

http://img299.imageshack.us/img299/1664/fotki069ww9.jpg
http://img516.imageshack.us/img516/4963/fotki063xd3.jpg
Ostatnio zmieniony pn lis 06, 2006 8:08 pm przez hipoteka, łącznie zmieniany 1 raz.
Doma
Posty: 339
Rejestracja: czw paź 05, 2006 5:55 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Doma »

fajne zdjęcia. Ja dam swoje doppiero w środe, bo komórką to nic nie widać. Nedi strasznie zmęczona usiłuje zasnąć. Lola zresztą też. Lola troche zdominowała Nedi, no ale cuż w końcu jest starsza... Nedi jest przecudowna, taki mały szkrab. :zakochany: Jak na taką małą istotke, strasznie odważna. Najbrdziej mnie rozmieszyło jak Nedi zaczeła szukać sutka u Loli, to było takie słodkie. A Lola pozwoliła sobie na to... Pomyślałmam, że są głone więc im dałam troche... Ale jak Lola zobaczyła co je Nedi to jej szybko wyrwała. A Nedi była taka zaskoczona i nie wiedziła co sie dzije... :D
"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość."
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: kasia...123 »

to chyba odwaga jest u nich rodzinna :D hehe...zadzwiło mnie to że Shiro się niczego nie boi. Dzisiaj siedziałam z cała trójką...one biegały a ja oglądałam tv. Shiro odchodziła ode mnie na duże odległości z czym się wcześniej nie spotkałam u tak małych szczurków. Po za tym między szczurami też tak jest...Shiro zostanie zganiona, poszarpana przez starsze a zaraz znów do nich biegnie.
klik <--- galeria moich uszatych
Basia_el
Posty: 62
Rejestracja: sob paź 07, 2006 11:38 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Basia_el »

:lol: Dziewczyny cieszę się bardzo, że jesteście zadowolone, a ja jestem szczęśliwa, że szczurki znalazły nowe, przytulne domki. Przesyłajcie zdjęcia, jak możecie.
Co prawda są to łobuzy:hihi: , ale słodkie prawda? :zakochany:
Zuza ma napady szłu wieczorem, skacze po Miście i prowokuje ją do zabawy (ciągnie ją za ogon), a Misia odpoczywa i relaksuje się po całej tej szalonej czeredzie ogonków :jezor2:
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: kasia...123 »

Basia łap zdjęcie śpiącej kruszynki :D śmiesznie się ulożyła...kiepska jakość zdjęcia ale to z telefonu więc się wybaczy :)
http://szczury.org/album_page.php?pic_id=7664
klik <--- galeria moich uszatych
Doma
Posty: 339
Rejestracja: czw paź 05, 2006 5:55 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Doma »

czy Nedi umiała pić z poidełka?? Bo chyba jeszcze nie piła i mnie to martwi :( Chyba, że coś umkneło mojej uwadze:)
"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość."
hipoteka
Posty: 107
Rejestracja: czw gru 29, 2005 3:21 pm
Kontakt:

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: hipoteka »

U mnie maluch właśnie pije tylko z poidełka.

Zaraz mam zamiar puścić moje łobuzy na łóżko, a potem jeśli wszystko będzie ok- do klatki. ;)
Doma
Posty: 339
Rejestracja: czw paź 05, 2006 5:55 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Doma »

Ja swoje od razu połączyłam. Najpierw pobiegały po łózku, a potem razem do klatki. Nie było problemów ;) Ale w końcu to samiczki. Teraz psocą na biurku :D A tak z ciekawości czy szczury mogą jesc rzodkiewki??
"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość."
Basia_el
Posty: 62
Rejestracja: sob paź 07, 2006 11:38 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Basia_el »

Doma szczurka pila nawet z 2 poidelek, z kuleczką i bez kuleczki. :lol:
Więc nie powinno być problemu. :drap:
Osobiscie nie dawalam rzodkiewki, za to jadly sałate, marchewke i jabłko, bardzo lubia słonecznik i sucharki, a wode do poidełka dawalam zimną przegotowaną.
Doma
Posty: 339
Rejestracja: czw paź 05, 2006 5:55 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Doma »

Jest ok. Chyba ja po prostu nie widziłam. Teraz śpi w hamaku, A Lola bałagani w klatce.
Ostatnio zmieniony wt lis 07, 2006 9:52 pm przez Doma, łącznie zmieniany 1 raz.
"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”