Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: StasiMalgosia »

No i maluszki po mału zaczynają rozjeżdzać się do nowych domków :( . Wczoraj wieczorem pojechały dzieciaki Izabeli i dziewczynka merch. Przez ostatni tydzień byłam tak zajęta że nie starczyło mi sił by wrzucić zdjecia dzieciaków. Postaram sie to nadrobić dziś.

Izabela muszę Cię uprzedzić że trafił do ciebie najbardziej uparty dzieciak. Twoja czarna dziewczynka, jak sobie coś umyśli, jest nie do powstrzymania. Nawet włożenie jej do klatki było skomplikowaną logistycznie operacją a i tak zamin zdążyliśmy wyjąć rękę już ponownie wedrowała po naszym ramieniu :P (piszemy o tym dopiero teraz bo baliśmy się żebyś sie nie rozmyśliła ;) - połączenie inteligencji poczapeczkowców z takim uporem może być mieszanka iście wybuchową ;D )

No i prosiłabym o info jak maluszki odnalazły się w nowych domkach
Obrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: merch »

u mnie nie jest lekko Irenka chce tepic malutka, chociaz myslalam ze ja zaadoptuje. Noc Ayla spedzila samotnie, z kaszka, ktora niestety jej za bardzo nie smakowała. Teraz Irenka jest zamknieta w klatce doroslych a maluchy sie troche integrują.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: StasiMalgosia »

Merch grrrrrr jak mogłaś jej dać nie dobrą kaszkę ;) grrrrrrrrrr mam nadzieję że sytuacja się poprawi lubi jeść chrupki kukurydziane i kaszkę Nestle smak pomarańczowy
Obrazek
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: Izabela »

Tak, małe już u mnie :D Pierwsze obserwacje potwierdzają czarną wiercipiętkę - nie trzeba się było bać, że się rozmyślę, mnie taki charakter nie odstrasza :P Jasna Ilesia jest bardziej stonowana w zachowaniu, ma chyba zadatki na miziaka, Selonia pewnie będzie diabełkiem ;) Zauważyłam, że mam szczęście do przeciwstawnych charakterów sióstr z rodu Czapeczników - Elwirka żywioł / Estelka spokój i dostojność ; Geminia niezależność / Gotika przytulaśność do kwadratu ; teraz też zapowiadają się zupełnie różne charaktery.
Stado się budzi, małe jeszcze śpią. Przed nami trudy łączenia ::) Kciukajcie, by było bezproblemowe i jak najkrótsze
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: Nietoperrr... »

Ja skromną swoją osobą kciukam ile wlezie!
A że tak cichutko zapytam...Jak tam "Jęzorek" i jego braciszcze?
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: StasiMalgosia »

Obiecane zdjęcia:
Dziewczynki jeszcze razem.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Chłopaczki, moje słodkie lizawki. Zupełnie nie wiem jak ich oddam, są tak uroczy i kochani. Dopiero teraz w pełni widzę różnice między narwanymi samiczkami i mizastymi samcolkami.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
i specjalnie dla Nietoperka pan języczek Obrazek

Wczoraj nasze i alkenowe dziewczynki wprowadziły się do reszty stadka. Chciałabym by każde łączenie było tak idealne :D Maluchy zostały potraktowane tak jakby mieszkały ze stadkiem od zawsze i na wieczornym wybiegu latały już po podłodze z resztą paskud. Przy okazji okazało się że mamy w klatce nie 4 a pięć maluchów, Jacki Kaktus przyłączyła się z entuzjazmem od maluszkowatych gonitw i zapasów ::) Alken możesz się przygotować na przybycie nowej alfy twojego stadka. Pierwszy raz widziałam by taki maluch próbował dominować 4- krotnie większe od siebie szczury, i robił to z takim uporem. Po godzinie w klatce, przed minkową panienką i jej dzikimi zapędami do wskakiwania na plecy, uciekała nawet Roma ::)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: Nietoperrr... »

Katują mnie z tym małym "Panem Jęzorkiem"...Właśnie kiedy już Monż dał zielone światło na innego maluszka... :-\
No i co ja biedna mam teraz zrobić? ???
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: StasiMalgosia »

Katują mnie z tym małym "Panem Jęzorkiem"...Właśnie kiedy już Monż dał zielone światło na innego maluszka... :-\
No i co ja biedna mam teraz zrobić? ???
Nietoperku zaoszczędzę ci dylematów 'Pan Jęzorek już zarezerwowany dręczę Cię z czystego sadyzmu ;)
Obrazek
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: Nietoperrr... »

Hmmm...A ja już tu się zastanawiałam,jak wytłumaczyć Menżowi,że klatka na 9 ogonów jest na 9,a nie na 8... ::)
No i wcale mi nie ulżyło jakoś... :-[
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: alken »

StasiMalgosia pisze: Alken możesz się przygotować na przybycie nowej alfy twojego stadka. Pierwszy raz widziałam by taki maluch próbował dominować 4- krotnie większe od siebie szczury, i robił to z takim uporem. Po godzinie w klatce, przed minkową panienką i jej dzikimi zapędami do wskakiwania na plecy, uciekała nawet Roma ::)
weź nie strasz ::) moje uciekać nie będą :P
dałam ogłoszenia o transporcie na wegedzieciaku i veg forum i naskrobałam po prośbie pw do yes.
może coś się trafi na wszystkich świętych...
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Licho
Posty: 652
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:07 pm

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: Licho »

alken, wiem, ze ajli bedzie jechała z Warszawy do Wrocławia. Może do niej skrobnij ;)
Obrazek
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: Izabela »

http://www.pracownia82.pl/index.php/gal ... il/1103-37

Widać, że fotograf lubi języczki :P

Fotki śliczne, jak zwykle zresztą, nie wiem doprawdy jak czarujecie te szczury, by tak pięknie pozowały.

Tutaj to na pewno na żółty ser ;)

http://www.pracownia82.pl/index.php/gal ... ail/1074-8

A u nas nie obyło się bez komplikacji - w nocy zdarzył się jakiś mały wypadek, Selonia rano miała obrzękniętą przednią łapkę w okolicy barkowej :( Nie jest na pewno złamana ani zwichnięta, raczej nadwyrężona - widać, że mała ją trochę oszczędza, ale generalnie to bardzo ją nie boli, nie reaguje na obmacywanie czy wyginanie. Smarujemy maścią i zbytnio nie wypuszczamy, żeby jej nie forsowała. Teraz obrzęk jest dużo mniejszy, niż rano, widać, że idzie ku lepszemu. No i póki co odłożyliśmy łącznie, wczoraj jedynie nastąpiło wstępne rozpoznanie - Klarysa ok, Korina i poprawnie, chociaż trochę się stawiała, Gotika się trochę wygłupia, a z Inką na pewno będzie problem, bardzo jej się nowe nie podobały. Reszta stada nie sprawdzona jeszcze. Miałam nadzieję, że do soboty zwolnię tymczasówkę, bo mi będzie potrzebna, ale chyba się nie uda, tym bardziej, że przez łapkę Selonii wszystko się przesuwa.
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: merch »

Nie dobrze, ze jeszcze selonia ma chora lapke buuuuu
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: Izabela »

A bo podobno nieszczęścia chodzą parami :( Ale nie narzekajmy, bo może być gorzej ;) Z łapką jest coraz lepiej, więc mam nadzieję, że Selonia szybko dojdzie do siebie. A i oczodół Elwirki dużo lepiej, już prawie nic nie widać , kuracja działa (to taki mały offtop dla merch)
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: merch »

a wiadomo co z ta lapka sie stalo?
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”