Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

jagas
Posty: 119
Rejestracja: ndz maja 22, 2005 10:11 pm

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: jagas »

a moja Mizu na urodzinki 1/4 pieguska z czekoladą... ciastko zjadła, a w czekoladzie tylko się wytaplała... :)

sopocianka: nie dominika tylko dominka... ;) łatwo się domyśleć skąd imie
Obrazek
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: Nakasha »

Nie został przypadkiem jakiś samczyk ;)? nie jestem teraz w stanie wszystkiego czytać ;)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
jagas
Posty: 119
Rejestracja: ndz maja 22, 2005 10:11 pm

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: jagas »

wszyskie już się rozjechały po Polsce...
Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: sachma »

Kami chyba jest najdalej od rodzinnego domu, prawda? :)

a tak swoja droga to ona nabiera zlych przyzwyczajen Bandyty... wlazi z nim za Tv rozkopuje doniczki i probuje zjadac kaktusy, wyrzuca kamyczki z donic... no normalnie Bandyta ja nauczyl wszystkiego co zle :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: sopocianka »

Wczoraj Setti ugryzł moją mamę do krwi, bez powodu. Mały złośnik! Nie lubi być brany na ręce, z jedzeniem zwiewa do domku. Ciągnie mnie za włosy, czasami dokucza Okruchowi... Złośliwiec!

Za to rano, kiedy wstaję grubo przed siódmą, kiedy Okruszek śpi w najlepsze, Settimo jest "na chodzie", a mnie robi się od razu raźniej, że ktoś wstaje ze mną :) Codziennie głaszczę malucha i próbuję drapać, kiedy leży spokojnie i np. zasypia. Wydaje mi się, że to lubi, chociaż może sam o tym nie wie. Zerka z zastanowieniem, kiedy widzi jak Okruszek rozpłaszcza się pod moją dłonią i mruży oczy z zadowolenia i czasami zazdrosny też przychodzi i się kładzie obok. :)
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: sachma »

Kami mnie w zeszlym tygodniu urzarla... tez nie lubi byc brana na rece i zwiewa z jedzeniem... a jak widzi ze cos daje to sie dlugo zastanawia podbiega i odbiega... jakby nie wiedziala czy podejsc czy nie... Bandyta zawsze zjada przy mnie bo jak odejdzie dalej to mala probuje mu zabrac :lol:
Obrazek
jagas
Posty: 119
Rejestracja: ndz maja 22, 2005 10:11 pm

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: jagas »

Złośliwiec!
może pozbawienie klejnotów by mu na charakterek pomogło...

Mizu maluch, która została ze mną też ma ciekawy charakter. raz spróbowala mnie ugryźć ale udało mi się ją złapać i przewrócić na plecy. trzymałem tak długo (ok 1 min) aż przestała się wyrywać. była obrażona przez cały dzień, ale od tej pory nie próbowała więcej. regularnie jej przypominam (kilka razy dziennie po kilka sekund) kto dominuje i mam spokój. ale jedzenie też zanosi do hiltona. robi kilka kursów i dopiero bierze sie za chrupanie.
Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: sachma »

Kami napycha pyszczek chowa i wraca po jeszcze :lol: dziwi mnie to, bo zawsze jedzenia maja pelno a i Bandyta nie nalezy do takich co jedza szybko :) on ostatnio arystokrata sie zrobil.. je powoli nie bierze duzo i siedzi przy mnie, po zjedzeniu umyje sie i wtedy podchodzi dopiero po jeszcze :lol: :)
Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: sachma »

Ja przypomne ze dzis nasze malce maja juz 4!!!!!! miesiace :D

:occasion4: :occasion6: :occasion7: :occasion9: :wav: :occasion1: :hello1: :occasion2: :zyczenia: :klask:
Obrazek
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: sopocianka »

Jutro nasze szczurki skończą pięć miesięcy. :D

Settimo już dorósł i już się o niego nie boję. "Klątwa" minęła. Nie jest przytulańcem. Kiedy próbuję go głaskać natychmiast się denerwuje i macha szybko ogonem. Gryzie czasami (ale ostatnio nie do krwi), ale jest śliczny, gibki (czasem śpi nienaturalnie wygięty, aż się o niego boję...), pełen wdzięku.
Z Okruszkiem żyją we względnej zgodzie (ostatnio starszemu coś odbiło i gryzie Settiemu ogon, ale poza tym ok.).
Mało je, nawet ostatnio nie chciał żółtego sera!! :shock: Ale dzięki temu jest szczupły, zwinny, dobrze skacze, w przedpokoju wspina się po płaszczach na kołki...

Nie wiem, czy już się chwaliłam... To zdjęcie sprzed dwóch miesięcy.zdjęcie
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: sachma »

Kami tez przytulasta nie jest .. ale daje sie glaskac.. lubi siedziec na ramieniu i lubi jak sie z nia chodzi po calym domu... Bandi i Kami sa nie rozlaczni.. jak musialam je rozdzielic na tydzien po operacji Bandyty gryzly kraty i szarpaly klatki zeby sie do siebie dostac :) a ostatnio zauwazylam cos... moja dziewczynka jest juz mala kobietka :lol:

jak te maluchy sie stazeja szybko... jeszcze niedawno napastowalam Jagasa zeby dawal wiecej fotek malej.. wydaje sie jakbym wczoraj po nia jechala do malborka.. :zakochany:

[ Dodano: Nie Lut 12, 2006 11:05 pm ]
TU jest zdjecie Kami z poczatku stycznia :)
Obrazek
sechmet
Posty: 555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 11:32 am
Lokalizacja: Warszawa

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: sechmet »

eh widze że nie tylko Noah nie jest przytulasty, to chyba rodzinne. normalnie dostaje szału jak chce go wyjąć z klatki i wziąć na ręce, ale na szczęście potem jest grzeczny. i jak szaleje z resztą stada po łóżku.. :zakochany: a do żarcia to biegnie pierwszy. i strasznie urósł, jest prawie taki duży jak reszta... mój maluszek :D
she's got the devil in her heart ...
moje szczurki
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: sopocianka »

[quote="sachma"]TU jest zdjecie Kami z poczatku stycznia[/quote]

Ma wielkie uszy! :)
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
jagas
Posty: 119
Rejestracja: ndz maja 22, 2005 10:11 pm

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: jagas »

:D:D:D
ale się cieszę, że maluchy wam się ładnie chowają.

ps. to rodzinne. mamuśka i mizu też nie są zbyt przytulaste. mała choć lubi być zabierana z rewiru to nie lubi być przytrzymywana w jednym miejscu.
Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: sachma »

Kami to taki maly dumbo, tylko uszy za wysoko wyrosly :hyhy:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”