[Transporter] - temat główny

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: Maugosia »

herneith, przeglądnęłam cały topic [Transporter] i nie znalazłam tego cytatu - wzięłaś go z tematu Szałasa? :drap:

To, ze Szałas wyjechał to wiem - pisalam mu pw - teraz czekam, az da odpowiedź (tzn udzielilas mi ją), ale chodzi mi o konkretne miejsce i jesli bedzie możliwość, to chchiałabym, aby Szałas kupił mi tez taki koszyczek - moze u niego są jeszcze w sprzedazy.
Obrazek
Obrazek
herneith
Posty: 94
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:27 am
Kontakt:

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: herneith »

nie, ja ci zacytowałam co mi pisał na gg (:
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 223
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 9:43 am
Lokalizacja: pod Poznaniem

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: maggie »

A-g-a-t-a śliczny ten transporter! Te łapki :thumbleft:
Obrazek
Od lewej:Maggie['],Pestka['],Mela['],Kropka :)
Maggie[']-moje słońce ;( (20.07.07r.)
Pestka[']-moje serduszko ;( (29.04.08r.)
Mela[']-moja siostra (10.12.08r.)
Awatar użytkownika
moniaaa
Posty: 201
Rejestracja: śr lis 16, 2005 9:58 pm

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: moniaaa »

nooo i w koncu, po 5 stronach czytania topicu :D znalazlam wsparcie!! zastanawialam sie czy kupic >>TEN<< transporterek. jest jakies 10zl tanszy niz ten z Ferplast'u tej samej wielkosci, wiec razem z dostawa wyniesie ok 40zl :) tylko wydaje mi sie, ze wymiary (36X26X23cm) na jednego szczurka dosc duze sa, ale po co mam kupowac mniejszy, skoro stado moze sie powiekszy... :)
chyba nie bedzie za duzy? :lol: [w planach sa 3-godzinne podroze pociagiem...]
za TM: Stefcia [*] 14.01.06, Tess - XI 05 - [*] 28.11.2006... zawsze będę o Was pamiętać..
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 223
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 9:43 am
Lokalizacja: pod Poznaniem

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: maggie »

Będzie dobry :) Ja mam bardzo podobny tylko nie wiem czy nie troszkę mniejszy ale najważniejsze żeby transporterek nie był za mały zwłaszcza jeżeli podróż będzie trochę trwała... ;)
Obrazek
Od lewej:Maggie['],Pestka['],Mela['],Kropka :)
Maggie[']-moje słońce ;( (20.07.07r.)
Pestka[']-moje serduszko ;( (29.04.08r.)
Mela[']-moja siostra (10.12.08r.)
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: Agata »

moniaaa, ja mam taki transporter, jaki jest w linku. Jest naprawdę okej. :thumbleft: W takim samym przyjechały z do mnie z Warszawy moje panny plus jeszcze ich siostra - Alba i sądzę, że nie było im potwornie niewygodnie (co prawda maluchy mają ok. 5 tygodni, ale chodziło mi o ilość ogonków :)). Polecam!
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
ula_cz
Posty: 65
Rejestracja: pt gru 30, 2005 12:23 am

transporter

Post autor: ula_cz »

mam pytanie czy transporter o wymiarach: Wymiary: 35 cm x 24 cm x 23 cm
Wymiary podstawy: 32 cm x 21 cm będzie dobry dla dwóch dorosłych samiczek?
"Niech mój oddech życia znajdzie się w Twym sercu, kiedy zniszczysz miłość pozwól mi odejść razem z nią"
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: ESTI »

ula_cz, na wycieczi do weta czy na godzinke bedzie w sam raz. ;)
Obrazek
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: helen.ch »

:evil: zła jestem jak nic... we wrześniu zakupiłam transporterek, używany był tylko kilka razy, wyłamały się zawiasy od wieczka, tak badziewnie było to wykonane, że mój tata jak próbował to naprawić, w szoku był, jak można było taki bubel na rynek wypuścić... http://www.jobo.pl/product_info.php/cPa ... ts_id/7682 .. wieczko trzyma sie na dwóch malutkich palstikowych zawiasach, samo jest duże i sztywne, trzeba przycisnąć żeby zaskoczyło a wtedy zawiasiki narażone sa na duzy nacisk... i jeszcze jeden haczyk... mja Kropka bez problemu to wieczko otwiera od środka... ciagnie zębami za kawałek plastiku podważa głowa i wychodzi..... nie dało się naprawić, albo będe reklamowac albo przyjdzie nowy kupić.. jest jeszcze opcja taśmy klejącej na czas użycia.. ale ja chciałam miec komfort a nie sztukaterię....

Druga sprawa, zimą przewożę zwierzaki w torbie termicznej (lodówka taka z materiału) nie domykam zamka do końca..powietrze dochodzi, do środka wkładam ciepły ręcznikczek i gra...Kropka uwielbia w niej podróżować...
Ostatnio zmieniony sob paź 28, 2006 11:24 am przez helen.ch, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: Agata »

helen.ch, masz może zdjęcie tej torby? Bo ja nie zbyt kojarzę jak to wygląda, a pomysł ciekawy.

A, jeszcze jedno. Mam taki sam transporter jak ty i póki, co nie narzekam (tfu, tfu), chociaż przyznaję, że parę razy prawie połamałabym tę pokrywę. Trochę to dziwnie zrobione. No i przede wszystkim moje panny na szczęście nie nauczyły się stamtąd wychodzić... [btw. sprytną masz szczurkę, helen ;) ]
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: helen.ch »

Moja ciagnie za ten dzyndzel do otwierania, jak odskoczy to wypycha się głową, to niebezpieczne, bo może sobie przytrzasnąć nosek... zaraz zrobię zdjęcie torby...
Obrazek
dziuch
Posty: 10
Rejestracja: pt sty 05, 2007 12:45 pm

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: dziuch »

hej mam prozbe albo pytanie. czy ktoras/ys z was mialby do odkupienia albo pozyczenia transporterek? okazalo sie ze wyjezdzam w czawartek a niestety nie znajde 40 zl :( bede jechala az 6 godz :( prosze o pomoc :cry:
kocham moje 2 skarby
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

RE: [Transporter] - Który wybrac?

Post autor: Patha »

ja ma ten transporter : http://www.tropik.pl/product_info.php/c ... ts_id/4457
duży i tani
i ma fajną cene ;) 30,05 zł
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

RE: [Transporter] - Który wybrac?

Post autor: PaulinaK »

A ja mam niestety taki zwykły, przezroczysty, plastkowy...No ale jak zyje sie w dziurze, gdzie nie ma nawet marketu i 2 sklepy zoologiczne no to cóż... Ale wyłoży sie go ciepłymi materiałami i grubym szalem wełnianym i jest ok... jak na 2 szczury to co tam...
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: [Transporter] - Który wybrac?

Post autor: yss »

ja mam od pewnego czasu problem transporterowy - wprawdzie nie wybieram się w najbliższym czasie nigdzie ze szczurami, ale tak na przyszłość - jakie sa minimalne wymiary transportera na 4 szczury? :) raz znalazłam taki dla psów, 60x40 podstawa i raz taki ok 50x35... ale czy nie za wielkie to...? nic jeszcze nie kupuję i czekam na cud :)

dodane:
jeżeli ktos wreszcie trafi na ten mój post :D to może niech poradzi, czy takie "kocie" transportery plastikowe, np firmy trixie, są dobre, przy założeniu, że np zakłada się osłonkę na kratkę przednią, żeby nie wiało.
Ostatnio zmieniony pt lut 02, 2007 7:24 pm przez yss, łącznie zmieniany 1 raz.
ten się nie myli, kto nic nie robi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”