Ulubione przysmaki Waszych milusińskich ;)

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Venio
Posty: 152
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 9:01 pm
Kontakt:

Ulubione jedzonko

Post autor: Venio »

http://animalia.pl/produkt.php?kat=105&id=4496
Polecam :) świetne sianko z wieloma ziółkami ktorymi moje szczurasy sie zajadają :)
Obrazek
[*] Psychol
nenya
Posty: 84
Rejestracja: wt lis 01, 2005 1:28 pm
Kontakt:

Ulubione jedzonko

Post autor: nenya »

Dropsy, dają się pokroić za dropsy, oraz suszone pieczywko:) za to zdecydowanie nie są zadowolone z pieczonych przez pańcię w pocie czoła kolb;)
Shurka
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 02, 2006 6:07 pm
Kontakt:

Ulubione jedzonko

Post autor: Shurka »

suszone banany, suche piętki chleba, orzeszki ziemne, pomidory, ogórki zielone ;)
zapraszamy do naszej galeryji ;)

oraz na temat poświęcony nam
Bartek i Ilonka
Posty: 327
Rejestracja: czw mar 30, 2006 7:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Ulubione jedzonko

Post autor: Bartek i Ilonka »

Nasze dziewuszki ostatnio zasmakowały surowego kalafiorka, chyba wolą go od gotowanych ziemniaczków, a myślałam, ze już nie może być czegoś lepszego.

Ilonka
bastek
Posty: 22
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 8:48 am

Ulubione jedzonko

Post autor: bastek »

Mogłyby mi ktoś przesłac takie próbki(sianko,iinne smakolyki)??? Bo chciałbym sprawdzic czy oplaca sie kupowac takie smakołyki dla mojego Mycusia bo jesli mu nie zasmakuja to poco mam kupowac :thumbleft: :hihi: Acha jeszcze się wam czyms pochwale(taki small offtopic) Dzisiaj w Kauflandzie w Pszczynie kupilem zwirek dla Kota Teo. Jest on całkowicie naturalny, nie pyli i swietnie nadaje się dla szczuraska, całkowicie eliminuje zapach szczuraskowych odchodów:))) Acha dodam ze nie mam kotka i specjaleni kupilem go dla ogonka cena takiego zwirku za 5kg to 6zł :jezor2: :thumbleft: :hyhy: :lol:
Kiedy do szczurka tuli się ludź, to ludź do szczurka musi coś czuc!:)
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

Ulubione jedzonko

Post autor: Elbereth »

Belcia kocha zielony groszek. Vani i Kora niezbyt (albo w ogóle nie biorą, albo wezmą i od razu gdzieś zostawią :? ), więc jak im daję, to Bella zgarnia wszystko 8) .
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
noxx
Posty: 9
Rejestracja: wt maja 30, 2006 4:07 pm

Ulubione jedzonko

Post autor: noxx »

Frani uwielbia: liście malin (rosną u mnie w pokoju :D ) i mięso :P
Frania u mnie od 29 Maja 2006
Shurka
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 02, 2006 6:07 pm
Kontakt:

Ulubione jedzonko

Post autor: Shurka »

No, od dzisiaj ich kolejnym ulubionym jedzonkiem (a raczej napojem ;) ) jest delikatnie schłodzona nestea peach (brzoskwiniowa) :hihi:
zapraszamy do naszej galeryji ;)

oraz na temat poświęcony nam
Gosiek
Posty: 98
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 7:22 pm

Ulubione jedzonko

Post autor: Gosiek »

Toluś jest ze mna dopiero 2 dzien ale juz pomału zaczynam kumać co naprawde lubi.Dzisiaj kupiłam mu płatki Musli tropical i dalam do miseczki na kolacje - mlaskaniom i zachwytom nie było końca az chrumkał z rozkoszy -po jedzonku dostał werwe do robienia porządków w domku - mam nadzieje, ze on moze jesc takie jedzonko !!!!!!jest to mieszanka dla ludzi wiec mam nadzieje, ze nie musze miec obaw.
Poza tym bardzo lubi ogorki. marchew, suchy chlebus ,swieży też oczywiście,serek biały.pozdr
za tęczowym mostem Avi, Toluś
----------------------
el_pablo
Posty: 8
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 9:01 pm

Ulubione jedzonko

Post autor: el_pablo »

Moja Hera bardzo lubiła kukurydze nawet ją dla niej suszyliśmy.
Grupa trzymająca kciuki
Na szczęście są ludzie dla których szczur znaczy więcej niż wydane kolejne 10 zł
od 15.08.2006 Saphira i Frida :)
Suri
Posty: 14
Rejestracja: wt sie 15, 2006 10:29 am

Ulubione jedzonko

Post autor: Suri »

mój to uwielbia karme dla kota :lol: ale nie daje jej dużo ponieważ jest w niej za duzo białka..ale od czasu do czasu mu cos tam podrzuce ;)
Watakushi Wa Anata O Aishinasu...
Awatar użytkownika
Nietoperzyca
Posty: 76
Rejestracja: pn sty 30, 2006 8:13 pm
Lokalizacja: Piła

Ulubione jedzonko

Post autor: Nietoperzyca »

Nie zauwazylam co by moje szczury uwielbiały najbardziej;] Jedzą wszystko co jest w klatce i poza nią ;P Chociaz Franek ostatnio zasmakował w nagryzaniu i obsikiwaniu gazet, gÓpek :zakochany:
nowicjuszka;)
Posty: 25
Rejestracja: czw lip 13, 2006 8:20 pm

Ulubione jedzonko

Post autor: nowicjuszka;) »

Bonzo to chyba najbardziej kocha herbatniki. A że dostaje je tylko jak do mnie przyjdzie, to są gwarancja, że PRAWIE zawsze przylezie jak go zawołam ;)
Po nich to chyba ziemniaki, jogurcik /praktycznie każdy, chociaż najbardziej sie rzuca na truskawkowy/i sałatke meksykańską (czyli warzywa w słoiku :kukurydza, groszek, marchewka, papryka i fasola ;) ).
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

Ulubione jedzonko

Post autor: Elbereth »

Franz i Ferdinand mają takie niezwykłe upodobania, że wprost szaleją za karmą Grignote Rolls (tak jest napisane na pudełku, ale na polskiej nalepce i w sklepach internetowych dokładnie ta sama karma jest określana jako Grun Rollis :drap: ) Vitakrafta. Jeśli kółeczka są na dnie miski, to wywalą wszystko, żeby się do nich jak najszybciej dostać.
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
Awatar użytkownika
Chyna
Posty: 600
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 7:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Absolutnie ulubione?

Post autor: Chyna »

Ciekawam, co jest absolutnie ulubionym pokarmem Waszych sculów?

Takim, że jak się go da to nie ma opcji, że powie nie.

Do ankiety dołączam pytania, które, że tak powiem są najbardziej możliwe, że się te produkty pojawiają w menu (a zatem np. nie ma ananasa, kasztanów, granatów, "sezonowego" bobu czy kiwi itp., bo ankieta by szła na dwie stronnice, ale rzeczy, które znajdziemy praktycznie w każdym domu zawsze), a także takie produkty tam daję, które mogą wzbudzać lekkie kontrowersje (np. kiełbasa - ja sama daję raz na ruski rok).

Kolejność jest przypadkowa!

Daję możliwość dwóch zaznaczeń ;)

PS. Dla ułatwienia: chodzi tu o to, że jeżeli włożycie do miseczki kilka rzeczy, to na którą pierwszą/potem/jednocześnie drugą się "rzucą". :hyhy:

[ Komentarz dodany przez: LuLu: Wto Paź 24, 2006 2:06 pm ]
Temat scalony z juz istniejacym.
Ostatnio zmieniony pn paź 23, 2006 10:35 pm przez Chyna, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Filipek [`], Kuodzio Synek M.[`], Oli [`], Frankie [`], Tobiasz[`], Noel[`], Lijam[`], Adrian[`], Robert[`], Artur[`], Gem[`], James[`], Chris ['], Alan ['], Nicky, Lennon, Paul, George
Opaki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”