Futra z charakterem - Sanatorium pod Bananem ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: Eve »

Owieczka dziękuje za pamięć, jednak imprezy nie było. Wiem że niedługo Tosiak ma urodziny ; na dzionek bab, ale impreza nie jest najważniejsza..
Słabnie nam Lu, i teraz On zabiera skupią całą uwagę.
Weterynarz nic nie znalazła i wychodzi na to że to starość .. nie wierzę w to, starość nie przychodzi w dwa tygodnie ..
a jeśli nawet .. to się nie zgadzam z tym.
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: emi2410 »

Lu... Chłopie, trzymaj się tam! Całe Gwiazdkowo za Ciebie zaciska kciuki. Starość? Nie Luśku, nie żartuj nawet. Musi być dobrze.
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: valhalla »

I ja się nie zgadzam na starość Lu. I nie wierzę w nią po prostu.
Oby on znów symulował, zmęczony babskimi fochami... trzymam kciuki!
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: Entreen »

I ja też. Nie - i już.
Lu...?
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: Nietoperrr... »

Ech czasu brakuje na zatopienie się w moim ulubionym temacie :-\
Wpadam się przywitać,a tu Lusiek otwiera mi drzwi podparty o laskę?Nieee,nie wierzę ::)
Ja też obstaję za tym,że to symulant i znów babińca ma dosyć,albo szuka ucieczki przed Dniem Kobiet,no bo jak tu jeden facet ma tyle bab w ten dzień zadowolić ;) Łapek zabraknie na bukiety ;)
A tak już na całkiem poważnie,mam nadzieję,że to nic poważnego,że to tylko jakieś chwilowe osłabienie,może przesilenie wiosenne czy coś podobnie niegroźnego.Luśku,chłopie,daj powód do uśmiechu!
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: odmienna »

Nie, Eve; to raczej nie starość.
(stara, to jestem ja, bo sklerotyczka, musiałam odgrzebać posty, by przypomnieć sobie, co wiemy o przeszłości Lu.)
Co prawda dla ludzi pokroju poprzednich właścicieli (bo opiekunami ich nie nazwę) Luigiego, czas płynie nieco inaczej, niż dla opiekunów szczurków, ale moim zdaniem faktycznie miał około roku – nawet, jeśli +/- kwartał ( jedna pora roku mogła takim ludziom „umknąć”), Lu może najwyżej „dobiegać” dwóch lat. To owszem, wiek stateczny, ale nie pora na kapcanienie ze starości. Owszem, mogą się dać we znaki błędy z wcześniejszego okresu, ale to nie jest starość; piszę to ze ściśniętym sercem, bo obserwowałam stosunkowo zbyt wczesne objawy „wypalania się organizmu” u Ariela -Arielku! kawale serca!... -), ale to było raczej wynikiem hulaszczego trybu życia Mojego Skarba i.... jakoś tak kilku z „Tamtej Partii” odeszło w przeciągu kilku miesięcy... ).
Nie koniecznie musi to być coś groźnego.
Piszesz, że w Stadzie w ogóle zachodzą zmiany...
Obniżony nastrój Lu i Buki, może mieć z tym związek.
Piszesz, że dobrze wpłynęło na sylwetkę Lu zmuszanie go do aktywności, ale jak jest z jego „krzepą”? nie traci sił? Bo jeśli traci tylko na wadze- to super; pod warunkiem, że ożywia się prowokowany i ma apetyt.
Jeśli nie, to wiesz... może to niezbyt mądre, ale ja, pomna jak straciłam Uszka,Prezesa a nadewszysko Booo- nawet podstępem prowokowałabym weta do podania choćby samego sterydu.
Szczur musi mieć chęci do życia (antydepresantów się wobec nich jeszcze nie stosuje).

(a jeszcze: może okoliczność z łapką, była przyczyną, lub skutkiem czegoś, o czym nie mamy bladego pojęcia. Bo Mimo najlepszych chęci- mało wiemy o szczurkach...)

Ile tylko się da serdecznej energii wysyłamy, kłaniając się nisko Solenizantce, pozdrawiając Całą Społeczność Charakternych (z Ludziami włącznie) i czekając na Sfilcowane.
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: Eve »

Spieszę donieść że ..
Tylko totalnie proszę się ze mnie nie śmiać ok?

W desperacji od dwóch dni Lu jest na wielu elementach witaminazowanych ( ble ble .. jak się to pisze ?! ) ##%##@#..
I na enro bo jakoś tak mi coś podpowiadało .. w prawdzie w badaniach absolutnie nic nie wyszło bo właśnie dostałam wyniki ale .. jakiś Robal we głowie ! mi skrobał i skrobał więc według zasady lepiej wcześniej niż za późno .. dostał to enro. I Vibovit i beta i tran i co tylko miałam w domu ..
Nawet nie wspominałam tutaj ( tylko na drugim forum spowiadałam się Pyl.. ) że mam złe przeczucia co do tego jaki brzuszek Lu jest w dotyku .. i też napisałam że Lu nie wychodzi ze swojego koszyka - NO BO NIE WYCHODZI Łobuz .. ale dzisiaj o 4 : 45 w nocy obudziła mnie myśl .. że skoro nie widziałam żeby wychodził z koszyka - bo nie widziałam ..
Proszę się nie śmiać !! ..
To Gdzie jest KUPA ??!
..wyskoczyłam z łoża i zaczęłam szukać .. JA WIEM ŻE TO UWŁACZAJĄCE ! ;D
Szanowny Pan Mąż obudzony zapytał co ja po nocy wyprawiam a ja że .. no właśnie .. że to .. powiedziałam .. " w kuwecie nie ma kupy Lu " .. Pan mąż nie ekscytował się aż tak bardzo..
Lu o tej przed piątą dostał herbatkę na jelita.
Ja Was bardzo przepraszam ale ja to muszę komuś opowiedzieć ! ;D
Przed godziną Lu tak TUPTAŁ nóżkami i kręcił się z kąta w kąt i co ?!
I JEST !! Wiele, mnogo, mnóstwo !
I mój Lu uśmiechnięty !
Total - jestem walnięta ! Poziom chęci do życia przez .. rzyć jakby nie patrzeć, wzrósł o 300 % !
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: Malachit »

Hahhahahah, czyli to nie starość, ani żadne inne okropieństwo, tylko zatwardzenie?

:D :D :D
Wyszukiwarka nie gryzie
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: xiao-he »

Hahaahhahhhaha, oj Lusiczek kochany ;D ;D ;D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Yen
Posty: 181
Rejestracja: wt lut 12, 2013 11:46 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: Yen »

NIENONIEMOGE! hahaha :D Leżę i nie wierzę, a już mi serce stanęło jak przeczytałam o Luśku
Ze Mną:Erato, Awantura, Mickiewicz, Rozalia Rozalinda Pierwsza oraz Mafinka

Za TM Michelle, Niunia, Tycia, Liberia, Ruby oraz 2 żołnierzy o nieznanych imionach

nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39583
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: odmienna »

Obrazek Obrazek
:D

(a żebyś tak się nie przejmowała jakością Twojego rozsądku: też takie coś przerabiałam- od tamtej pory jestem fanką parafiny ;) )
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: emi2410 »

Jak to ktoś kiedyś powiedział... Szczury to kupa szczęścia!Tylko czasem z przewagą kupy/ ::) ;D Oj Luśku, Luśku. :D :-*
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: IHime »

Eve, jesteś absolutnie genialna. Telepatka nastawiona na odbiór szczurzych potrzeb. ;D
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: valhalla »

Świetne :D Aż wstyd, że zapomniałam podpowiedzieć - też miałam tak kiedyś z śp. Czmychem, tylko on miał wzdęcia. I też był motyw "gdzie jest kupa", bo poczułam smród, a nie było kupy - bąka puścił :D

No to w takim razie Lu nie jest stary, tylko za bardzo się napchał ;D Co za ulga.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: Nietoperrr... »

O matulu,ja nie mogę!!!Lusiek,aleś nas wszystkich zestresował!Ty zasrańcu jeden! ;D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”