Tupot Małych Stóp ^^ - REAKTYWACJA

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Babli »

CO!? Ahayka?! No nieee! Trzymam kciuki mocno! po prostu.
Jestem wściekła. Wściekła na ludzi za to, co zrobili tym zwierzętom.
Ja też.. ja też.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

No dobra, kłamałam:
Nina pisze:Buahaha, limit zdjęć wyczerpany na najbliższy miesiąc :P
Podpisane tylko na fotosiku, nie chce mi sie drugi raz tutaj pisać kto jest kto, więc opisze tylko niektóre :P
Latająca Flora, a miał być szczur na ręce ::) :D Obrazek Obrazek Obrazek
Jej to kompletnie nie przeszkadza... Dziwny szczur :D Obrazek Obrazek Obrazek Na wybiegu mają od jakiegoś czasu huśtawke (stojak na owoce pokryty polarem), strasznie ją lubią :) Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ahaya, na pierwszym widać guzka, sam w sobie jest maleńki, ale tkanka wokół jest opuchnięta więc dość mocno widać: Obrazek Obrazek Obrazek
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

Te szczury mnie dobijają :D
Paskuda nadal dostaje nutridrinka, zazwyczaj 2 razy dziennie. Bardzo sie tego domaga i takie cuda wyczynia żeby go dostać, że nie moge jej odmówić. Jako iż Zoya ostatnio schudła (tiaa, malutka fuzziczka 420g po schudnięciu...) to dałam im obu, ale na jednej podstawce. Paskuda zawsze je sama. Najpierw odpychała Zoye ręką, nie przerywając picia, po czym gdy Zoya podeszła znowu, złapała miske do pyska i odeszła. Można sie domyślić, że nutri wsiąkł w łóżko ::)

Choco zaliczyła udziabanego paluszka. Głupia sytuacja i jestem zła na siebie. Chociaż na tego teletubisia też. Schowałam ją do klatki jako pierwszą, później wkładałam pozostałą szóstke. Dostały jedzenie więc wszystkie biegły do miski. Zamknęłam klatke i poszłam sie troche poopalać (solarium :P ) wróciłam do pokoju 40 minut później, bo musiałam jeszcze posprzątać łysolcom. Co zastałam? Choco stojąca na klatce łysków, pręty zalane krwią, szczur słaby i przerażony. A ja prawie dostałam zawału. Złapałam głupka, z łapek kapało. Dość szybko zatamowałam krwawienie, wystarczyło przytrzymać. Dostała nutridrinka i troche odzyskała energie, ale i tak zaglądałam do niej później chyba z 5 razy, w nocy również.
Głupek został pogryziony po palcach i nadal stał na klatce! A kiedy wyszła ze swojej? Nie mam pojęcia.

Mam dylemat, nie wiem które szczury wziąć na wrocławskie spotkanie. I bynajmniej nie jest to problem dlatego, że żaden sie w 100% nie nadaje, tylko dlatego, że nadaje sie ich zbyt dużo :D Na pewno wezme Trichne, ale kogo jeszcze? Najchętniej wzięłabym całą Bąblową rodzine, bo to takie kochane szkraby :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Ogoniasta »

Weź dużo!! Dużo!! :D :D
U mnie to się nadaje jedynie Pampuszek...więc już powoli zaczyna pakować transporter. ;)
Oby tylko pogoda dopisała... ::)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

Raczej nie wezme szczurów. Jakoś dopiero dzisiaj pomyślałam o tym, co by było jakby mi sie któraś przeziębiła? Zostają z ojcem, który na pewno nie zwróciłby na to uwagi...


Głupia ja, głupia. Wczoraj powiedziałam, że ostatnio zaniedbujemy naszą panią wet. No i mam.
Obrazek Obrazek Obrazek

Widać tą gulke na pyszczku? Chyba ropień :-\ W tak głupim miejscu...


EDIT
Szlag by to trafił...
Obrazek Obrazek
2 dni temu ten guzek był wielkości maleńkiej fasolki! Wczoraj nie było tej koszmarnej rany!
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: pin3ska »

Dokładnie w tym samym miejscu był ropień Panika.

Rana u Femi wygląda strasznie...
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

Któraś musiała Femisie drapnąć, rozcinając skóre na guzku.

Przed 16 mamy być u dr Piaseckiego.
Trzymajcie kciuki... Za Femi i Flore.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Spark
Posty: 201
Rejestracja: pn mar 30, 2009 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Spark »

Będę trzymała ! I Wy się trzymajcie !
ObrazekObrazek
RICO i PSOTKA
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Telimenka »

Trzymamy trzymamy i nie puszczamy za wszystkie malenstwa:)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Leia »

O matko, Femiś! Ninuś trzymam kciuki bardzo, bardzo mocno.
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: *Delilah* »

Toto u Femi wyglada koszmarnie, ja też trzymam kciukasy....
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Ogoniasta »

Co za paskudztwo się przyplątało!! >:( Bidulka... :(
My też trzymamy kciuki!!!...i wspieramy serduszkami!! :-*
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Dorotka96 »

Trzymamy mocno kciuki!

Biedny szczurzak, ma taką ranę i to w takim miejscu!
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

:D ;D

O i tyle powinno wystarczyć :P

Flora miała paskudnego ropnia, z zieloną ropą. Wyczyszczony pod narkozą. Przez 3-4 dni mamy nie dopuszczać do zasklepienia się ranki i płukać, jeśli sie uda*. Antybiotyk podskórnie przez 5 dni.

Femi poszła na pierwszy ogień, guzek wycięty, pięknie zaszyte (nawet nie liczyłam ile szwów). Dostałam ją całkowicie na chodzie i teraz szaleje po łóżku.
Rana nie była rozcięta, tylko wylizana! Tak więc czekają mnie ze 2-3 nieprzespane noce i pilnowanie kurczaka coby szwów nie wyjęła. Ściągnięcie szwów za 10 dni, ale wątpie żeby jakieś zostały ;) Dostałam nawet nożyk do wyciągania ich 8)

* dr Piasecki stwierdził, że będziemy mieć z Florą bardzo ciekawie, że to straszna aparatka i wariatka :D Chyba mu sie spodobała ;) Jak powiedziałam, że jakąś tam część krwi ma dziką, to stwierdził, że to wszystko wyjaśnia :D
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Spark
Posty: 201
Rejestracja: pn mar 30, 2009 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Spark »

Takie wiadomości lubię najbardziej ! Kiedy pilnowaliśmy Rico co by szwów nie zeżarł to wszędzie zabieraliśmy go ze sobą . Śmieliśmy się , że to szczur wędrowny :D !
ObrazekObrazek
RICO i PSOTKA
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”