kolczykowanie(się)

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

kolczyk w nosie/jezyku/brwi?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

dziekuje, posiedze
146
31%
mam juz :)
250
53%
fuuu!
74
16%
 
Liczba głosów: 470

Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Kolczyk. ; D

Post autor: Sheeruun »

O, Klim mnie ubiegła.. ;D
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kolczyk. ; D

Post autor: szczurzyca. »

Sorrki. ;)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Kolczyk. ; D

Post autor: Paul_Julian »

Ten kolczyk to tzw. helix. jak przewertujesz temat troche stron w tył , albo przeszukasz szukajką , to mówilismy o nim niedawno :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Kameliowa »

Ja mam nówkę sztukę właśnie i jestem z niego bardzo bardzo zadowolona, nic nie boli, nic się nie paprało . Jeszcze troche i zmienie na mniejszy labret i będzie pięknie :)
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: szczurzyca. »

Dzięki. ;D
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: szczuruleczka »

Hah, a ja dziś wreszcie rozpięłam kolczyk ( taki zwykły, do ucha) bo sobie robiłam na dzień bachora 2 dziure :P
Ładnie to wygląda, kolczyk wyjęłam za pomocą sznureczka, bo inaczej bym nei dała rady xP
Przemyłam utlenioną, kolszyk umyłam i włożyłam spowrotem.
Myślę że będzie lepiej :P
Tak mi się włosy poowijały wokół kolca, ze aż teraz wyjęłam 3 małe kołtuny z kolczyka O_o
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: yss »

szczuruleczka pisze:Hah, a ja dziś wreszcie rozpięłam kolczyk ( taki zwykły, do ucha) bo sobie robiłam na dzień bachora 2 dziure :P
Ładnie to wygląda, kolczyk wyjęłam za pomocą sznureczka, bo inaczej bym nei dała rady xP
tzn jak ten sznurek był mocowany? bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić...
Tak mi się włosy poowijały wokół kolca, ze aż teraz wyjęłam 3 małe kołtuny z kolczyka O_o
:o

ej no dobra, ja wracam do tematu moich kolczyków.
chyba se w końcu zrobię :) [chodzi o takie zwykłe dziury u góry ucha]
macie jakieś rady na szybko? lato się skończyło, to mamy załatwione ;) np coś na co mam zwrócić uwagę w salonie itp? [salonie piercingowym ofkors, a nie kosmetycznym :) ]
ten się nie myli, kto nic nie robi
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: klimejszyn »

szczuruleczka pisze:Tak mi się włosy poowijały wokół kolca, ze aż teraz wyjęłam 3 małe kołtuny z kolczyka O_o
przecież kolczyki się przemywa, czyści.. musiałaś go porządnie zaniedbać.
yss pisze: ej no dobra, ja wracam do tematu moich kolczyków.
chyba se w końcu zrobię :) [chodzi o takie zwykłe dziury u góry ucha]
macie jakieś rady na szybko? lato się skończyło, to mamy załatwione ;) np coś na co mam zwrócić uwagę w salonie itp? [salonie piercingowym ofkors, a nie kosmetycznym :) ]
przede wszystkim idź do jakiegoś polecanego studia :)
najważniejsze, jak już będziesz siedziała na fotelu, przyuważ, czy wszystko jest sterylne. kolczyk, igła, kleszcze/rurka, wszystko powinno być wyjmowane ze sterylnych opakowań.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: alken »

klimejszyn pisze:
szczuruleczka pisze:Tak mi się włosy poowijały wokół kolca, ze aż teraz wyjęłam 3 małe kołtuny z kolczyka O_o
przecież kolczyki się przemywa, czyści.. musiałaś go porządnie zaniedbać.
bleee ;D
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: szczuruleczka »

yss pisze:
szczuruleczka pisze:Hah, a ja dziś wreszcie rozpięłam kolczyk ( taki zwykły, do ucha) bo sobie robiłam na dzień bachora 2 dziure :P
Ładnie to wygląda, kolczyk wyjęłam za pomocą sznureczka, bo inaczej bym nei dała rady xP
tzn jak ten sznurek był mocowany? bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić...
Tak mi się włosy poowijały wokół kolca, ze aż teraz wyjęłam 3 małe kołtuny z kolczyka O_o
:o

ej no dobra, ja wracam do tematu moich kolczyków.
chyba se w końcu zrobię :) [chodzi o takie zwykłe dziury u góry ucha]
macie jakieś rady na szybko? lato się skończyło, to mamy załatwione ;) np coś na co mam zwrócić uwagę w salonie itp? [salonie piercingowym ofkors, a nie kosmetycznym :) ]

sznureczek przywiązałam do 'motylka' i za główką kolczyka i ciągnęłam :) A właśnei ze dbałam o tą dziurkę, tylko tak mi się kudły plątały że nie sżło tego wyjąć :/ Ale najwazniejsze że już mi się bardzo dobrze goi!! I mam sposób na zdejmowanie tego kolczyka :)
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Paul_Julian »

Spokojnie motylka powinnas wyciągnąc po kąpieli, jak rozmiękną sie strupki . Coś musiałas narozrabiać z tym kolczykiem :D Nastepnym razem idz do salonu piercingowego z pozwoleniem od mamy, załozą Ci kółeczko albo podkówkę. Piercingowe kolczyki są ze stali chirurgicznej i wszystko duzo lepiej sie goi, bo jak włosy Ci sie przyczepią do strupka, to przy przemywaniu ładnie odejdzie. No i wtedy można delikatnie poruszać takim kółeczkiem.
Dodatkowy plus , to to że jak ucho spuchnie to motylek sie nie wrzyna , jest dostęp powietrza i jest o wiele lepiej.

To żaden obciach iśc do piercera nawet, żeby zrobić zwyczajną dziurkę w płatku ucha. Wręcz przeciwnie, świadczy to o tym, ze dbasz o swoje zdrowie :) A jak piercer bedzie chciał Cie wysmiać, to zawsze możesz wyjsc.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: szczuruleczka »

Nie, no co Ty ^^
Radzę sobie sama, dziura ślicznie się goi ::)
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Paul_Julian »

Wiesz , jesli efekt był taki jak opisałas, to znaczy , ze coś bylo nie tak. Zwykłe kolczyki nie nadają sie do niewygojonych przekłuć. Nawet nie chce wiedziec, w jaki sposób przekłuwałas :)
Jednego jestem pewien. Nie rób tego więcej.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: szczuruleczka »

Czego??! Chodzi Ci o pistolet??
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Awatar użytkownika
Vena
Posty: 248
Rejestracja: czw wrz 23, 2010 8:26 am

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Vena »

Lubię kolczyki..
Sama mam 8 w uszach, w lewej brwi, po lewej str wargę na dole i język...
Uzależnia :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”