Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Doma
Posty: 339
Rejestracja: czw paź 05, 2006 5:55 pm

Smutnik :(

Post autor: Doma »

Moi ukochani instruktorzy jazdy konnej wyprowadzaja sie z warszawy do Łodzi... :cry:
Dlaczego życie jest takie okrutne?? :-(
"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość."
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Smutnik :(

Post autor: maua_czarna »

a ja mam we srode kolosa
i tydzien bez kompa, bo w akademiku spalil mi sie zasilacz od komputera....ehh...
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Smutnik :(

Post autor: Maugosia »

W tym tygodniu 2 kolosy - włoski i matematyka - ehhh i to w jeden dzień - pięknie :sad8: ,
btw. pocieszam sie tym ,ze mam juz jeden przedmiot z głowy,
ale on jest taki banalny - grafika inżynierska - jak plastyka w podstawówce.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Smutnik :(

Post autor: maua_czarna »

[quote="Maugos`"]ale on jest taki banalny - grafika inżynierska - jak plastyka w podstawówce.[/quote]
to tak jak moj komputer w pracy dziennikarza-tez zaliczony piece of cake :nuci: :D
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
bonsai
Posty: 428
Rejestracja: sob lis 04, 2006 11:08 am

Smutnik :(

Post autor: bonsai »

Ja właśnie stwierdziłam, że jeżeli na egzaminie na prawko dostanę corsę, to obleję... :sad3: A wtedy naewno wszyscy się ucieszą.... :sciana2:
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Smutnik :(

Post autor: maua_czarna »

[quote="bonsai"]Ja właśnie stwierdziłam, że jeżeli na egzaminie na prawko dostanę corsę, to obleję... :sad3: A wtedy naewno wszyscy się ucieszą.... :sciana2:[/quote]
bonsai - ja zdalam juz dwa lata temu, i chociaz to jest marudnik to Cie pociesze, ze dopiero za siodmym razem. szesc razy nie wyszlam z placu. glowa do gory,mysl pozytywnie,przed egzaminem spacer,pelne skupienie i pojdzie:)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Smutnik :(

Post autor: Vella »

[quote="bonsai"]Ja właśnie stwierdziłam, że jeżeli na egzaminie na prawko dostanę corsę, to obleję... :sad3: A wtedy naewno wszyscy się ucieszą.... :sciana2:[/quote]
ech, ja z całego serca marzyłam, żeby dostać corsę. Cały kurs robiłam na corsie.
A na egzaminie 5 razy aveo. 5 razy :-(
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Awatar użytkownika
moniaaa
Posty: 201
Rejestracja: śr lis 16, 2005 9:58 pm

Smutnik :(

Post autor: moniaaa »

wlasnie wrocilam od weta... o 17 tam wracam, bo musze odebrac moja kruszynke po operacji wielkiego guza, ktory sie pojawil miedzy przednimi lapami... wet dal jej 50% szans....... :-( :cry:


a do tego jutro mam mega kolo z makroekonomii, na ktore nie umiem prawie nic :-(
za TM: Stefcia [*] 14.01.06, Tess - XI 05 - [*] 28.11.2006... zawsze będę o Was pamiętać..
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Smutnik :(

Post autor: Fatty »

moniaaa, trzymam kciuki za szczurzynkę :przytul:


Słaba psychicznie jestem. Miałam zastrzyk zrobić Ikonowi- nawet się nie przebiłam, a on już w pisk ja automatycznie w płacz i tak się skończyła moja kariera z robieniem zastrzyku szczurowi. Szczura w torbę i idziemy do wetki, niech ona go kłuje bo ja nie daję rady.
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Awatar użytkownika
moniaaa
Posty: 201
Rejestracja: śr lis 16, 2005 9:58 pm

Smutnik :(

Post autor: moniaaa »

ehh...ja nie wiem czy tez mnie to nie bedzie czekalo w piatek...a co najgorsze moj szczur nienawidzi wrecz byc brany na rece, wiec to bedzie dopiero jazda... :-(
za TM: Stefcia [*] 14.01.06, Tess - XI 05 - [*] 28.11.2006... zawsze będę o Was pamiętać..
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Smutnik :(

Post autor: Vella »

jakoś mi tak...



:-(




,
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Doma
Posty: 339
Rejestracja: czw paź 05, 2006 5:55 pm

Smutnik :(

Post autor: Doma »

jutro kartkówka z fizyki, pojutrze z geografi ........... :-( Boże nic nie umiem.........
I nie wiem dlaczego zniknał shout box ( czy jak tam, to sie nazywa) .......... :drap:
"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość."
Awatar użytkownika
Pajton
Posty: 281
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Żory

Smutnik :(

Post autor: Pajton »

kur*** no i facet mnie rzucił :-(
kocha mnie, ale woli być sam - coś takiego tylko mi sie może zdarzyć :?
Zawsze musze trafić, albo na kogoś kto daleko mieszka, albo ma żone, albo nie umie poradzić sobie z przeszłością, albo... wszystko naraz. Szlag by to... kur*** pech. :-(

A dzisiaj jeszcze mam kolosa a nic nie umiem, bo nie miałam jak sie uczyć.. ehh życie, życie.
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Smutnik :(

Post autor: ESTI »

[quote="Pajton"]kocha mnie, ale woli być sam[/quote]
Cos mi sie zdaje, ze ktos tu klamie... jakby kochal, to by nie zostawial.
Meska swinia. :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pajton
Posty: 281
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Żory

Smutnik :(

Post autor: Pajton »

Podobno mnie kocha, ale już ma żone i nie chce tego zmieniać, nie ufa już kobietom, bo wszystkie są beee i tylko ranią... Dlatego chce zabić to uczucie do mnie :?
Tylko kur*** mógł mi o tym powiedzieć na początku znajomości.... :?
Zawsze trafiam na jakiś "dziwnych". Zawsze :?

Edit: a żeby było ciekawiej, to stwierdził, że jakbym była w ciąży (bo miałam takie podejrzenia), to by dla mnie rzucił wszystko. A że nie jestem (na szczęście), to nie ma o czym gadać. kur***
Ostatnio zmieniony śr gru 06, 2006 9:29 am przez Pajton, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”