Black'owe dzieciaczki...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
anka28
Posty: 707
Rejestracja: pt gru 02, 2011 4:28 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: anka28 »

slodziaki szwendako-zwiedzaki :D
moje też lubią kaloryfer ;)
ale mnie osobiście zawsze powalają fotki śpiących szczurów których tu nie brak,;)
wygłaskać i wycałować ogoniaste cudaczki ;D
Misia [*] Whisky [*] Mamba [*] Imbir [*] Paszczusia [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34050
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: Malachit »

Hahahah... a mi się najbardziej podoba ogrodzenie http://imageshack.us/photo/my-images/513/dsc01735f.jpg/ cóż, szczury nie lubią ograniczania ich wolności ;D
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: BlackRat »

Malachit, szczerze mówiąc nigdy nie odgradzałam szczurków od żadnej części mojego pokoju, ani właściwie domu poza łazienką i kuchnią, ale zbyt dużo wersalek mi zjadły, nie mam już na nowe... :D
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Asengrith
Posty: 145
Rejestracja: śr maja 02, 2012 4:42 pm

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: Asengrith »

Będę bezstronna i powiem otwarcie że Hunterek jest najładniejszy :D W końcu widziałam jak dorasta i nic nie będzie słodsze od niego ;) Ucałuj wszystkie ogonki a kapturcia najmocniej, a co! Faworyzuje tego szkraba ;) Dziś przyjechał ze mną Aruś i Czaruś Shigielli na tydzień :D i znów jest nas więcej ;)
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: Bratka.a10 »

Nareszcie doczekałam się zdjęć!
Śliczne stadko ;D
Jak moje szczurki próbowałam odgrodzić od kąta pełnego kabli nie udało się
tak czy siak wlazły tam ale o dziwo nic mi nie zjadły ::)
Wymiziaj, wyczochraj i wycałuj wszystkich swoich ogoniastych :D :D
Obrazek
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: Malachit »

Black, muszę ci powiedzieć, że byłam dzisiaj w ikei i odgapiłam od ciebie te kolorowe haczyki - i muszę powiedzieć, że są świetne, żałuję, że wzięłam tylko jedną paczkę :P (martwi mnie tylko, że one są plastikowe i już widziałam ząbki Glukozy na jednym)
A to wiadomość od Licho do was:
+15555555555555555555555555;'>.\
:P
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: BlackRat »

Asengrith, no nie ma jak "babcina" bezstronność :P
Bratka, też włażą w niektóre miejsca, a ogrodzenie muszę zmienić bo już zbyt niskie, przeskakują pierony >:D
Malachit, no fakt, że plastik łatwiej się zniszczy (łatwiej szczurze ząbki zniszczą ^^) ale jakoś boję się metalowych, jednak większą szkodę mogłyby wyrządzić gdyby się któryś przypadkiem nabił, ale śliczne są haczyki - nie ma co, takie kolorowe :D
Malachit pisze:A to wiadomość od Licho do was:
+15555555555555555555555555;'>.\
:P
Ha! Tajna wiadomość! Czekałam na nią! Przekaż odpowiedź:
-26666666666666666666666666 ;D
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: alinak »

a ja dla odmiany poprosze ofocic Twojego Puchatka ;). Kiedys czytalam ze niekoniecznie szczurki dogaduja sie z szynszylami a jak jest u Ciebie? ;>
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: BlackRat »

O patrz! A rzeczywiście zapominam wstawić trochę zdjęć naszego Siurka :D
Jutro się postaram. A co do kontaktów między-ogonowych to do obecnych moich dzieciaków go nie dopuszczam, bo Kane raz na sam jego zapach chciała zeżreć całą pachnącą nim koszulkę, a jak go zobaczyła to aż się wyrywała z zębami :/ A Puchatek na nią szczekał, jak zresztą na resztę obecnych ogonków, więc raczej się nie lubią.
Poprzednie moje dziewczynki się z nim lubiły, a Siurek zwłaszcza Porzeczkę darzył jakimś większym uczuciem, ciągle do niej uciekał, z tym, że to niestety była nieodwzajemniona miłość, bo Porzeczka albo nie zwracała na niego zbytniej uwagi (odkąd po próbie iskania zaczęła kichać, nie dosuwała się więcej do niego ;]) albo przeganiała go ze "swojego" pokoju :P
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: BlackRat »

A właśnie! Dziwna sprawa się dziś stała...a właściwie nieziemsko zabawna jak dla mnie ;D niestety nie byłam tego świadkiem :/
Otóż kiedy jestem w pracy (od 20 do 20) to szczurkami zajmuje się moja mama lub siostra, ale zazwyczaj wtedy puszczane są po wersalce, bo mama nie nadąża za nimi, a to małe wścieki są i trzeba mieć oczy dookoła głowy, ale do rzeczy. Kiedy biegają po pokoju to w razie potrzeby wracają do klatki do "kibelka", na wersalce niestety jeśli ktoś w porę nie zauważy, że któremuś dziecku coś się chce no to prezencik gotowy ;D Dziś rano siostra bawiła się z nimi na wersalce i w którymś momencie Kofuś podeszła do niej z kupką w pyszczku i położyła pod stopami mojej siostry, po czym sama weszła jej na kolana :D Potem okazało się, że na wersalce są kupki w jednym miejscu ^^ Macie pomysł, po co był mojej siostrze ten niezbyt chciany prezencik od Kofulki? Czyżby chciała w ten sposób powiedzieć "e, ciotka, kupkę zrobiłam, rusz 4 litery i posprzątaj"? ;D
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: saszenka »

"Z rąk nie zejdę, dopóki nie posprzątasz. Po brudnym biegać nie będę!" ;D
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: Bratka.a10 »

Hahaha ciekawie Twoja siostra miała ;D
Ciekawe o co Kofulce chodziło ::)
Obrazek
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: alinak »

No to ja czekam na zdjecia Puchatka :D gdzies tu na forum czytalam ze szczurki zagryzly raz szynszyla... A wiesz ze moje stwory jak im sie chce do "wc" a my nie widzimy to zawsze kolo nas to robia i patrza z politowaniem ::)
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: BlackRat »

alinak pisze:...A wiesz ze moje stwory jak im sie chce do "wc" a my nie widzimy to zawsze kolo nas to robia i patrza z politowaniem ::)
:D

Ostatnio stwierdzam, że źle ponazywałam część moich dzieci - Hunter powinna być Ziggler'em, bo taka z niej mała, ciapciowata, piskająca "ofiara losu" :D A Goldust Shaemus'em jedynie z powodu ubarwienia, świeci się toto jak żarówa na każdym zdjęciu - zupełnie jak Shaemus na ringu w blasku reflektorów ;D
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: Arau »

Wracam sobie z weekendu a tu miła niespodziewajka, Black wrzuciła fotki! ;D Więcej, więcej!
Black ja mam metalowe haczyki "S" i się sprawdzają. Trzeba je tylko zagiąć nieco mocniej do środka, bo jak szczury się połapały, że nie mogą ich przegryźć to zaczęły z nich zrzucać mebelki;)
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”