[Niszczenie]jak oduczyć niszczenia? Czy to w ogóle możliwe?

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Mój szczur je mi scianę.

Post autor: AngelsDream »

Hmm... u mnie wapienko poskutkowało.
Wyjątki i dwa psy.
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Mój szczur je mi scianę.

Post autor: pomarańczowy jelcz »

U mnie niestety nadal przysmakiem Groszka jest komorka...
Nie mam juz ani jednego klawisza w calosci,a ladowarka,mimo ze cala obklejona tasma izolacyjna,nadal jest natretnie zzerana...
Na szczescie w styczniu wymieniam telefon-chyba go bede w sejfie przed nim chowac 0_o
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

Mój szczur je mi scianę.

Post autor: Dixi »

Ja przez gryzonia nie mam klawiszy w pilocie od wieży, więc jak chce zmienić utworek czy stacje radiową to muszę podnieść zwłoki i pomaszerować do sprzętu :( szkoda tylko, że w pilocie były super funkcje, których manualnie nie można zaprogramować...heh ;/
Pozdrawiam,
Aguśka
ursiulka
Posty: 306
Rejestracja: ndz wrz 12, 2004 6:55 pm

Mój szczur je mi scianę.

Post autor: ursiulka »

to zakup sobie nowego pilota :) Jeszcze nie zauważyłam zeby Viki jadła sciane, ma wapienko warzywne, jak było nowe to troche pogryzła a teraz to nie
Moje małe słoneczka (szczuraski)
:) Viki - 04.09.04r
:( Niusia -15.10.02-01.09.04 (w moim serduszku)
Mój klopsik (piesio):
:) Ariel (Basset hund)
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

Mój szczur je mi scianę.

Post autor: Dixi »

[quote="ursiulka"]to zakup sobie nowego pilota :) Jeszcze nie zauważyłam zeby Viki jadła sciane, ma wapienko warzywne, jak było nowe to troche pogryzła a teraz to nie[/quote]

Myślisz, że nie wpadłam na to? Niestety nie ma takich już pilotów, bo ten model wieży przestał być produkowany. A te piloty co niby są do wszystkiego tak na prawdę są do dupy i nie działają w przypadku tych funkcji w wieży, które mnie interesują :(

HEh, zresztą i tak będę musiałą kupić nowy sprzęt :)
Pozdrawiam,
Aguśka
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

szczur niszczyciel

Post autor: Gucio »

Teraz sie poszły turlać:
-Kocyk mój ulubiony
-Kwiatki of corse
-Pasek od zegarka
-Mydło :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
-Kabel od lampki(działa ale jest nadgryziony. Jak chciałam Teq złapać to mnie popieściło :shock: )
-Kapcie szkolne.... :roll: :twisted: :roll:
Euzebio
Posty: 126
Rejestracja: pt gru 24, 2004 9:45 am

szczur niszczyciel

Post autor: Euzebio »

Nie straszcie mnie, moja mała narazie tylko husteczke nadgryzła ^^
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

szczur niszczyciel

Post autor: Sandrex »

Szczerze to juz czasem mi wszystko opada; z tym ze tapet na wysokosc szczura nie mam - godze sie,
ale poza tym, ze maja cos na wzor digging boxu (tylko, ze to karton a nie plastik) to niestety i tak przekopuja doniczki :evil:
nie wspominajac o poduszkach, ktore upatrzyla sobie Czarnuta - dzis pogryzla nie tak jak dotad na szwie, ale centralnie dziure zrobila po to by dostac sie do gabki w srodku :/
Eh...powoli trace cierpliwosc, tym bardziej, ze za szafa szczuriaty maja tyle gazet pocietych na kawalki, ze bylaby z tego niezla makulatura.
Wyrko tez mam podgryzione :/ :shock:
I tak sobie mysle, czy szczury przewracaja dotychczasowe zycie do gory nogami... Odpowiedz brzmi: oczywiscie, TAK. :twisted:
Wake Up Little Sparrow
ursiulka
Posty: 306
Rejestracja: ndz wrz 12, 2004 6:55 pm

Mój szczur je mi scianę.

Post autor: ursiulka »

takto bywa jak to mój tata mówi chciałaś szczura ?? to Twoja sprawa i tyle... Ale na szczescie zadko tak mówi bo ostatnio niby sie przyzwyczaił do niej :)
Moje małe słoneczka (szczuraski)
:) Viki - 04.09.04r
:( Niusia -15.10.02-01.09.04 (w moim serduszku)
Mój klopsik (piesio):
:) Ariel (Basset hund)
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

szczur niszczyciel

Post autor: Gucio »

Przez Teq to miałam niezły przypał :lol:
Jak wiecie, pociela koc. Zaniosla strzepki za lozko. Malwina chciala swoim goscciom ja pokazac i probalysmy ja zlapac. Niestety niemota nie przychodzi na zawolanie :evil: No i zamykamy lozko a tak nie wiem jak to mozliwe: wszystkie smiecie ktore sobie tam zgromadzila wyfrunely na srodek pokoju!!!!!1 Mojego pooju!!!!!! Jak burak sie zrobilam1 Smycz, pies, kaganiec, klucz do furtki i ochlonac i poszalec z psem na spacerze :twisted:
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Mój szczur je mi scianę.

Post autor: AngelsDream »

Ja mam od środy dwa szczuraski... na szczęście już żadnemu gryzienie ścian nie przychodzi do głowy... ulga:)
Wyjątki i dwa psy.
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

szczur niszczyciel

Post autor: myszka »

[quote="Gucio"]-Kapcie szkolne.... :roll: :twisted: :roll:[/quote]
:?: :roll: o co chodzi?? w szkole ubierasz kapcie??
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

szczur niszczyciel

Post autor: Gucio »

myszka no tochyba normalne :lol: masz zwykłe buty do latania po dworzu (adidasty itd) a po szkole łazisz w tenisówkach :P ja mam poprawka MIAŁAM halówki. Jutro kupuje nowe :P
Euzebio
Posty: 126
Rejestracja: pt gru 24, 2004 9:45 am

szczur niszczyciel

Post autor: Euzebio »

Ja chodze w normalnych butach po szkole. Przekręty z obuwiem zmiennym miałem w gimplu i pedałbudzie, gupoty :roll:
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

szczur niszczyciel

Post autor: Gucio »

Euzebio ja chodze do gim. Myslisz, że cie wpuszcza u mnie nie ma tak łatwo :twisted: woźne stoją na schodach i korytażach, mamy szatnie na numerki, brak numerka-puk=nkty karne i ocena z zachowania w dół :twisted: :evil:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”