Pawłowe szczursieny

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Buba
Posty: 679
Rejestracja: wt gru 17, 2013 2:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Buba »

Oj tam, że słodki grubasek.
Dla szczura tak samo jak dla człowieka jest bardzo niebezpieczna.
Odchudzanie to nie lada wyzwanie.
Granda i Toffi :)
Moje dziewuchy: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=43502
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: unipaks »

http://i169.photobucket.com/albums/u233 ... 5ebdc1.jpg widać, że dobrze u Ciebie Luckowi :)
http://i169.photobucket.com/albums/u233 ... 51160b.jpg ciekawski pyszczek ;)
http://i169.photobucket.com/albums/u233 ... 584f91.jpg ale one fajne :-*
Niezły ten system łapaczy. Tylko niechby Malwiny nie przytrzymywały....
Wygłaszcz szczursieny :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: ol. »

Lucek dobrze sobie radzi, w końcu dotrzymywać kroku dziewczynom to nie lada wyzwanie dla każdego chłopaka ;)
Mam nadzieję, że Malwince urządzane przez stadko berki równie się przysłużą jak dieta (bo z tą wiadomo różnie bywa - zazwyczaj jak już ktoś lubi jeść, to lubić będzie cokolwiek mu serwować). Byle jednak nóżek używać, to i nieco pulchniejszy szczur w sprawności dłużej pozostanie. A towarzystwo młodziaków i pełnego dobrej woli Lucka na pewno do tego zachęca:)
(można by Malwince też stawy jakimś preparatem wspomóc, bo one zwłaszcza na przeciążeniach mogą ucierpieć i pogłębiać późniejsze problemy)

http://s169.photobucket.com/user/Paul_J ... 1.jpg.html - ekipa powitalna ? - od razu widać kto tam u Was gospodarzy :D
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Starsza Pani pisze:Paul_Julian, rtg mam i mogę wysłać (adres na pm?), albo odbierzesz, jak wpadniesz do Wawy :) .
Bardzo dziękuję za rtg i papiery !
Udało mi się zrobić zdjęcie tego rzekomego stawu. Starsza Pani, jesli potrzebujesz lepszej fotki (do zostawienia sobie) to powiedz, to zrobię wyższej jakości w pracy na stole do kopiowania.

Osoby wrażliwe, proszę nie klikać. Zdjęcie jest dość drastyczne. W dotyku nóżka nie jest tak szokująca, ale dopiero rtg pokazuje jak straszne to było złamane. Poziomo widać kośc udową, a pionowo jest kość piszczelowa. Zdjęcie jest " w lustrze" , złamana jest prawa łapka.

Obrazek
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Starsza Pani »

Dzięki, wolę zdjęcia szczura z zewnątrz ;) . Ale jak go będziesz wiózł na kontrolę, to wtedy poproszę.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Jasne, wtedy wezmę Luckową teczuszkę :) Tylko myslalem, ze moze chcesz, skoro oryginal jest teraz u mnie.
I zdecydowanie wolę zdjęcia szczura z zewnątrz :)

Cały weekend stadko przekimalo w koszyku pod półką , albo w norce nad półką. Lucek też siedzi w norce. I już cwaniak jeden wlazil mi na biurko z lózka. Jak ? Nie mam pojęcia, pewnie Biały Potwór go nauczył. Bardzo blisko się trzymają, Białe lata naokoło i go paca tymi małymi łapkami, a Lucek nawet się nie obejrzy ;D

Aha, i Białej zeszła wreszcie ta gulka po sterylce, od nici.

Sześc dni na warzywnej diecie, ekipa zaczęła już mi rozrywac torby z karmą na półce, nie moglem sie opędzić. Mogę pewnie zapomnieć o schudnięciu Malwiny, ani mysli biegać na wybiegu. Któres mi zabunkrowało w kołdrze chrupkę - tak sie o mnie troszczą ::)

Aha , i to rtg zrobiłem po prostu przykładając kliszę do białych szybek abażuru :D Można tez ofotkować na tle białej strony na monitorze ( np. czysta kartka z Worda). To tak na przyszłość, bo zawsze jest problem jak zeskanować rtg.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: unipaks »

Ciekawy pomysł z tym rtg, dobrze wiedzieć :)

Biały instruktor w stadku, powiadasz. Takie to jak się znajdzie, zaraz całą resztę nauczy czego nie trzeba ( jak na przykład włażenia na szafę :P ). Ale fajnie, że Lucek tak dobrze sobie radzi, nie będzie mu nuda doskwierać. ;)
I świetnie, że odczyn po szwie ustąpił, niech już nic się nie komplikuje. Wygłaszcz ogonki! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Starsza Pani »

Tak na pociechę opis Saszenkowych labek przez nią samą:
"One zachowują się jak piłeczki w maszynie losującej po zwolnieniu blokady ;D Potrafią się w locie odbić od powietrza, zrobić półobrót, być na ścianie a sekundę później spaść mi na głowę w drugim końcu pokoju! "

A jeśli Lucek będzie się uczył od Białego Koszmara, to kiepsko widzę jego przyszłość ;) .

Jakieś dziwne robią teraz te labki ...
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Saszenkowe relacje to ja znam (i uwielbiam), bo mam ją na facebooku :) Białe to niewiniatko w poròwnaniu z tymi od Saszenki.
To moze partia labikòw z ADHD?
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: unipaks »

Fajne te opisy, czytając widzę je jak żywe :D
Mam nadzieję, że Twój biały Rekinek będzie znać umiar ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Biały Rekinek nie zna umiaru. A Lucek jej wtóruje !! :-X
Cieszy mnie to, jak najbardziej, bo widać , ze mu dobrze u mnie. Biega i kica po klatce. Jak widzę, ze pędzi jakies wyliniałe husky z czarnymi ślepkami, to wiem , ze to Lucek a nie Majka. Wbiega na półkę, hop na hamak, wpatruje sie we mnie, podgryza palce i rozdaje podgryzające buziaki :) Robi "koci grzbiet" , i w ogóle widać usmiech na pyszczku. No i dobrze !
Nie rozumiem, jak ktoś mógł skrzywdzić takiego dobrego i ufnego ogonka.

Białe ostatnio wymysliło nową zabawę ( nie pierwszy raz :) ) Przeszkadzała mi w czymś, jak siedziałem na łóżku, więc wsadziłem ją sobie ramię. Znudziło jej sie szybko siedzenie , więc zsuneła sie z ramienia na łózko. No to wsadziłem ją jeszcze raz. To jeszcze raz sie zsuneła. Zrobiła kółko i patrzy na mnie. To znowu na ramię. I znowu Biale sobie zjechało. I znowu podbiega z miną " jeszcze raz , jeszcze raz !!"
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Megi_82 »

Paul_Julian pisze:Biały Rekinek nie zna umiaru. A Lucek jej wtóruje !! :-X
Cieszy mnie to, jak najbardziej, bo widać , ze mu dobrze u mnie. Biega i kica po klatce. Jak widzę, ze pędzi jakies wyliniałe husky z czarnymi ślepkami, to wiem , ze to Lucek a nie Majka. Wbiega na półkę, hop na hamak, wpatruje sie we mnie, podgryza palce i rozdaje podgryzające buziaki :) Robi "koci grzbiet" , i w ogóle widać usmiech na pyszczku. No i dobrze !
Nie rozumiem, jak ktoś mógł skrzywdzić takiego dobrego i ufnego ogonka.
Ja też :( Ale jestem pełna podziwu dla zwierząt, które, skrzywdzone przez człowieka, pozostają mimo wszystko ufne... widać, mają więcej wiary w ludzi niż sami ludzie :(
Paul_Julian pisze:Białe ostatnio wymysliło nową zabawę ( nie pierwszy raz :) ) Przeszkadzała mi w czymś, jak siedziałem na łóżku, więc wsadziłem ją sobie ramię. Znudziło jej sie szybko siedzenie , więc zsuneła sie z ramienia na łózko. No to wsadziłem ją jeszcze raz. To jeszcze raz sie zsuneła. Zrobiła kółko i patrzy na mnie. To znowu na ramię. I znowu Biale sobie zjechało. I znowu podbiega z miną " jeszcze raz , jeszcze raz !!"
:D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: unipaks »

Tak cieszy, kiedy zwierzątko po okropnych przejściach otwiera się na innego człowieka i może w towarzystwie innych żyć bezpieczne i radosne :) Fajnie, że sobie tak radzi, i że ma operatywnego przewodnika ;)
Białe mnie rozbawiło :D Wygłaszcz wszystkie ode mnie :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Głaski będą pózniej, bo na razie wszystkie sobie śpią. Malwinka mi wczoraj w nocy coś zaczęła podchrumkiwać, mam nadzieję, ze to tylko czasowe.
Tutaj Malwinka miała jakieś 2-3 miesiące http://www.szczury.org/viewtopic.php?p=829132#p829132
Wynikało by, że ma już .... około 2.5 roku !
Naprawdę tego po niej nie widać, i jestem pewien, że spory wpływ na to miała sterylka. Nie muszę sie martwić jakimś ropomaciczem czy guzkami na listwie.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: unipaks »

Pięknie się trzyma dziewczyna, niech tak dalej kondycja Malwince służy :) A chrumkaniu mówimy : - Nie!
Na pewno jakieś wibovit i maść majerankowa pomogą przywrócić zdrową ciszę :)
Wygłaszcz panny! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”