Majaki Nocne - doszczurzenie ekstremalne

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Majaki Nocne - Sardynki w filmie!

Post autor: ol. »

Ślepotek jak się jeszcze zapierał w Twojej dłoni i ta mina jak z kreskówki ;D
Cudny puchaty i zawadiacki smyk z niego :) Zresztą z wszystkich polatuchów - setny ubaw z taką gromadką !
I Sardynki próbująca jeszcze to wszystko opanować. Gdy już się nie da, kochana :P :D
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Majaki Nocne - Sardynki w filmie!

Post autor: gosja1 »

Ale rozbrykana dzieciarnia! ;D Uwielbiam te małe ogonki i podskoki, szybkość, szaleństwo.
Na Ślepotka to już całkiem brak słów ;D Widać, że ma zapędy do psot.. To wiszenie na ogonie przesłodkie :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Majaki Nocne - Sardynki w filmie!

Post autor: Entreen »

Nie będę oryginalna - Sardynki z Sardynką w pyszczku, Ślepotek z ogonem, rozrabiające, słodkie pchełki!!! ;D
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne - Sardynki w filmie!

Post autor: ann. »

Tu chyba maczał paluchy ten sam tatuś, co u mojej Gumki [*] bo są strasznie podobne!
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Majaki Nocne - Sardynki w filmie!

Post autor: ^Yuuhi^ »

Ale ta sardynkowa banda ruchliwa :D Rozczulił mnie ten filmik, mamusia niosąca brzdąca do klatki, ślepotek który nie chce puścić ogonka.. Normalnie cud miód i orzeszki :)
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - Sardynki w filmie!

Post autor: IHime »

Paul, mamy aż cztery łysiejące, dzieciom w loterii genowej przypadł double rex. ;)

Dzisiaj Ślepotek, czyli Ślepczyk jaskiniowy, którego ostatnio zaniedbałam zdjęciowo.
Obrazek Obrazek

A także rodzyneczka, dziewczynka, która nienachalną urodą bije nawet Ejkę. Maleńka zostaje u nas i dosłała imię: Latimeria. ;D Mąż pytał, czy sama wymyśliłam, czy ktoś mi pomógł. Odetchnął, kiedy pozwoliłam małą wołać Lati. ;D
Obrazek
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Majaki Nocne - Sardynki w filmie!

Post autor: Nietoperrr... »

Poległam na etapie ogono-trzymacza-łapacza :D Od rana mam ubaw :D
Biedna Sardynki,ledwo ogarnia...(takie podobieństwo widzę do siebie,jak za swoimi dwoma latam po całym podwórku,na basenie,w lesie,w parku,na placu zabaw...Dzielna mama z niej,ma o wiele więcej na głowie ;) I o wiele szybsze te rekiny,ja swoje paskudy szybkim sprintem na 100 metrów ogarniam w kilkanaście sekund,a ona w ułamku sekundy :D )
Kuszą strasznie,bo tyyyle chłopa ::) A chłopy wiadomo,najfajniejsze! ;D ( I ten paskudny agut... :P )
Jak dobrze,że nie mogę... :'( Wcale nie dobrze. :-[
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Majaki Nocne - Sardynki w filmie!

Post autor: Entreen »

Latimeria ;D ;D ;D
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne - Sardynki w filmie!

Post autor: unipaks »

Ależ te pchełki słodkie! :D :-* A ogonkowy zaciskacz ;D
Od razu mi się też przypomniały Oline szkraby i Ogon!Ogon! na filmiku :D Teraz też zęby suszyliśmy :D
Niech rosną zdrowo! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Majaki Nocne - Sardynki w filmie!

Post autor: xiao-he »

"Och, już wszystkie są, oprócz tej jednej... Latimerio, latimerio! Gdzie jesteś Latimerio?!" I ten wzrok sąsiada "Czy Pani właśnie zgubiła niezwykle rzadką rybę z gatunku mięśniopłetwych?" ::)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - Sardynki w filmie!

Post autor: IHime »

Nietoperku, zauważyłam, że wysiłek Sardynek porusza najbardziej właśnie matki. Moja mama przyglądała się Sardynkom podczas porannego wybiegu, kiedy maluchy rozpełzały się na wszystkie strony, ona próbowała je zaciągnąć z powrotem do gniazda i strasznie się przejmowała, że nie może ich ogarnąć. No i tak sobie pogadałyśmy, jak trudne dla matki jest, kiedy dzieci wyfruwają z domu.
Ja widzę głównie, jak Sardynki jest zmęczona, jak ważny jest dla niej czas z dala od maluchów. Dba o nie najlepiej, jak potrafi, dojrzała do roli, ale czasem potrzebuje samotnego wybiegu, albo po prostu pospać poza klatką, bez przyssanych pijawek i pcheł skaczących po głowie. ;)
Jutro zabieram myszaki na wieś i przy okazji oddzielam chłopców. Sardynki i Latimerię spróbuję połączyć ze stadem spaślaków.

Xiao, jakbym jeszcze za chwilę zaczęła szukać Limulusa (Skrzypłocz, imię czeka chyba aż ujawni się chłopczyk, który u nas zosatnie) i Astyanax fasciatus (Ślepczyk), to sąsiad by wezwał miłych panów w białych fartuszkach. ;D
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - Sardynki w filmie!

Post autor: Megi_82 »

Aaaaaa, no cuda, panie :D Sadynki ma ich chyba lekko dość momentami, co? ;) Jak nakręcone, nawet patrzyłam, czy filmik nie przyspieszony aby, ale nie, człowiecza ręka normalnie się rusza :D
Ogon w zębach rulez :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Majaki Nocne - Sardynki w filmie!

Post autor: Paul_Julian »

IHime pisze: Ja widzę głównie, jak Sardynki jest zmęczona, jak ważny jest dla niej czas z dala od maluchów. Dba o nie najlepiej, jak potrafi, dojrzała do roli, ale czasem potrzebuje samotnego wybiegu, albo po prostu pospać poza klatką, bez przyssanych pijawek i pcheł skaczących po głowie. ;)
A to chyba wszystkie mamy tak mają, ileż można :D taka gromada pędraków i każdy biegnie w inną stronę, oczy naokoło glowy nie wystarczą.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Majaki Nocne - Sardynki w filmie!

Post autor: Nietoperrr... »

Dokładnie,mamuśki tak mają ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Majaki Nocne - Sardynki w filmie!

Post autor: ol. »

Latimeria piękne, faliste imię ^-^
Limulus też mi się podoba :) Tylko pozwól, że przy Ślepotku pozostanę jeśli chodzi o jasną perełkę :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”