Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Weselnik :>

Post autor: maua_czarna »

[quote="Vella"]czy miałaś wynik IQ 80[/quote]
:shock: :haha: :lol2:
BLAGAM:D:D:D:D
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Weselnik :>

Post autor: an »

jeeezu. nareszcie pozbylam sie z pokoju glownego zrodla smrodu- drewnianych polek w szczurzych klatkach :]
teraz, to jest po prpstu jak w bajce, z polkami-kratkami ;)
pal szesc, ze ktos zle wymierzyl klatke i polki do jednej z nich sa za male... mialam plastikowe zaczepy do kuwety i dzieki nim wszystko sie fajnie trzyma. co prawda, Dove juz dobierala sie do plastiku, ale jakby co, od czego sa duze agrafki ;)

/edit

ha! Fea dostala prace w Dellu :] Skubana Cholera ;)
Ostatnio zmieniony pn lis 27, 2006 5:31 pm przez an, łącznie zmieniany 1 raz.
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

Weselnik :>

Post autor: Dory »

Brawo Fea :klask:
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Weselnik :>

Post autor: Fatty »

hia! Miałam dziś dziką radochę, patrząc na opadnięte szczęki człowieczków którzy mnie za tępe stworzenie mają. Wynik matury próbnej z angielskiego mnie nad wyraz zadowolił, a ludzi przeświadczonych o mojej tępocie, przyprawił o opadnięcie koparek :hyhy:

Moje byczenie się przed TV i oglądanie room riders na vivie niemieckiej, zamiast rycie w książkach jednak dało jakiś pozytywny efekt.
Ale tylko z angielskiego mi się udało- reszta to szkoda gadać :jezor2:
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Weselnik :>

Post autor: an »

aaale bylo fajnie :)

bylam wczoraj na imprezie andrzejkowiej, w knajpie, pod haslem "najwieksze hity lat '70, '80 i '90". poszlam tam w konkretnym celu: wyszalec sie. i dostalam, czegom chciala :]
bylo niesamowicie. tanczylam wlasciwie caly czas, nawet na siedzaco ;) ludzie z mojej grupy mnie nie poznawali, bo nigdy tak nie mialam... ale odkad zaczelam zyc na wlasna reke i praca zajmuje mi wiekszosc zycia, to po prostu specjalnie wale na takie imprezy, bo mi sie cos od zycia nalezy przeciez :)

mam wrazenie, ze po wczorajszej nocy nasza grupa zintegrowala sie jeszcze bardziej. jestesmy na 5 roku. jak przystalo na prawie-emerytow, trudno nam sie bylo ostatnio spotkac w jakims konkretniejszym gronie, bo kazdy ma coraz wiecej swoich spraw. ale wczoraj sie udalo i bylo bosssko :> spotkalam starego kumpla, z ktorym neiwidzialam sie chyba z 3 lata... pozniej kolega z grupy nam powiedzial, ze bedzie tata :lol2:
a pozniej drugi kolega z grupy zagial parol na jakiejs dziewczynie i zdaje sie, ze jest zainteresowanie z tej drugiej strony :)

w ogole, niesamowicie bylo. byla nawet piosenka z dedykacja specjalnie dla mnie :] madonna 'like a prayer'. a na sam koniec zostalam tylko ja i 4 facetow z grupy, jak zwykle ;) jedna taka impreza i czlowiekowi od razu wraca chec do zycia :)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Weselnik :>

Post autor: MANIAK90 »

A wracając to Vella miałam 80% z testu!!!!!:P
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Weselnik :>

Post autor: limba »

:lol2: :haha: :haha: :haha:
Tak sobie musialam, niektore sprawy przyprawiaja mnie o histeryczny smiech, potem przychodzi wspolczucie. :hyhy:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
DeLGA
Posty: 26
Rejestracja: wt lis 14, 2006 2:36 pm

Weselnik :>

Post autor: DeLGA »

Caly dzien mialam beznadziejny humor a przed chwila smialam sie jak szalona bo wypuscilam Rubiske z klatki zeby sobie pobiegala a ona hops na poleczke z plytami CD wziela jedna w zeby i wrzucila do swojej klatki (na szczescie daleko nie miala bo nie wiem jakby ta plyta wygladala gdyby ja po pokoju ciagala hehehe) a potem zaczela ja siankiem "przyozdabiac" :hyhy: :zakochany:
Zapomnieć Jest Łatwo To Co W Życiu Najważniejsze
Gdy Biegniesz Na Oślep Po Drodze Gubiąc Szczęście
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Weselnik :>

Post autor: Maugosia »

Jednen taki wieczór na tysiąc, coż za przyjemność rozmawiac z osobą o takich samych zainteresowaniach ^^,
Obrazek
Obrazek
czukukkcza
Posty: 544
Rejestracja: czw sie 18, 2005 11:16 am

Weselnik :>

Post autor: czukukkcza »

no i po wczorajszym dniu się okazało że nie jestem taka do niczego jakby mogłoby się wydawać...
gdyby jeszcze chemica,matematyca i rusycysta dostali nagle amnezji i wpisali mi kilka pozytywnych ocen cząstkowych,byłoby wręcz idealnie.
Pabluś i Stachanek razem na Niebieskiej Łące...
ania234
Posty: 219
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 6:24 pm

Weselnik :>

Post autor: ania234 »

mam dzisiaj urodziny ja i moja szczurcia :D
Ze mną Wiki i Sensi
W serduszku Dżeki i Lili :*
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Weselnik :>

Post autor: limba »

ania234, Wszystkiego najlepszego dla was obu :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Weselnik :>

Post autor: ESTI »

A ja bylam dzis z moim ex na sushi i w sumie fajnie.
Tak inaczej, bez nerowo, na luzie i po przyjacielsku.
Milo tak przed wyjazdem miec taki pozytyw. :D
Obrazek
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Weselnik :>

Post autor: an »

iiii, ale bylo fajnie :)

pracuje w tej cholernej szkole tanca ponad pol roku i nigdy nie mialam czasu na zadne zajecia. ot, siedzialam za biurkiem i dupa mi rosla. az w koncu stowrzono nowa grupe tanca brzucha w sobote rano, a ja w sobote nigdy nie mam ruchu klientow, to sie zapisalam :>

i wlasnie skonczylam- bylo super :) po pierwsze, lecze sie z kompleksow mojego wygladu. nawet instruktorka tanca brzucha mowi, ze brzuszek powinien byc jakis konkretnie widoczny. a jesli nawet wisi troche za duzo, to taniec go odpowiednio wyprofiluje ;)
no i grupa jest zroznicowana wiekowo, miedzy 7 a 50 rokiem zycia, wiec bywa wesolo :>
i jeszcze kupilam sobie chuste do tanca brzcuha z monetami i w ogole jest fajnie ^^

Estus, gratuluje. po takich dlugich zwiazach trudno jest dosc do normalnosci w relacjach, a jestem za tym, ze jak ludzie spedzili ze soba kawal czasu, to ich relacje 'po' nadal pwinny byc dobre, bo przeciez tyle razem przeszli...
fajnie, ciesze sie :)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

Weselnik :>

Post autor: tygrys1985 »

zapytał czy to już naprawdę 4 lata mnie kocha...
a potem zapytał z tajemniczym uśmiechem jaki noszę rozmiar pierścionka...
a potem nie chciał nic więcej powiedzieć....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”