Majaki Nocne - doszczurzenie ekstremalne

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Majaki Nocne - Fenolka potrzebuje kciuków!

Post autor: ol. »

I mi się parsknęło śmiechem na to podsumowanie męskiej drużyny :D
Ale mam nadzieję, że przynajmniej ostatni pan rychło się swojej niedyspozycji pozbędzie - Maurycy, o nóżki się dba ! :)

Horpyna też na takiego wypłosza jak Latimeria, na moim ręku wyrosła, co ma zwiedzić to zwiedzi, ale lubi "zacisznie".
Widać taki charakter był im pisany.

O Fenolkę już głowa nie boli, to zdjęć stadka/ek w nowym składzie byśmy byli spragnieni... ;)
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Majaki Nocne - Fenolka potrzebuje kciuków!

Post autor: gosja1 »

ol. pisze:O Fenolkę już głowa nie boli, to zdjęć stadka/ek w nowym składzie byśmy byli spragnieni... ;)
O tak, o tak! ;) Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami...
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Majaki Nocne - Fenolka potrzebuje kciuków!

Post autor: Nietoperrr... »

Z Fenolka już dobrze,to i od razu weselej się w tym temacie zrobiło :D Męska drużyna faktycznie przezabawnie w wyobraźni się jawi,ale przecież nie uroda i sprawność najważniejsze!Będzie miała panna w kim wybierać ;)
Maurycemu dużo zdrówka i szybkiego wyzdrowienia życzę i po cichu na fotorelację liczę! :D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - Fenolka potrzebuje kciuków!

Post autor: Megi_82 »

Fajne wieści, dobrze, jak z choć z grubsza wszystko gra :D
Wycałuj brzuchole, kudłate i łysiejące, i łapki :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - Fenolka potrzebuje kciuków!

Post autor: IHime »

Sama, osobiście i z własnej głupoty zepsułam sobie komputer. Na szczęście sama też naprawiłam, ale dwa wieczory zmarnowane. Tylko Groszkowi się podobało, co chwilę sprawdzał, co robię, zaczepiał do zabawy, łasił się albo po prostu skakał mi po głowie. ;D
Tym sposobem odzyskałam dostęp do zdjęć. Nie zdążyłam ich jeszcze obrobić, na zachętę jedno, z Łysym/Rudym, który jednak szuka domu.
Obrazek
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Majaki Nocne - Fenolka potrzebuje kciuków!

Post autor: gosja1 »

Czemu jednak szuka domu?
Jej, jaki on śliczny. Cudowne ma to futerko. A jaki duży już!
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - Fenolka potrzebuje kciuków!

Post autor: IHime »

Jeden fajny domek z przyczyn niezależnych musiał się wycofać. Ale jest już nadzieja na nowy domek dla Rudego/Łysego, z kumplem w tym samym wieku.

Medycznie stwierdzono, że Ejka jest rekinem. Ma, a raczej miała dwa rzędy zębów. Mleczaki jej nie wypadły i dzisiaj je wreszcie usunęliśmy. Wszystko poszło super, szybciutko i w ogóle, mała jest w domu i odsypia nieszczęście.

Zdjęcia będą, serio. Nawet takie, gdzie chłopcy byli jeszcze malutcy (bo teraz to już poważnie szczury są ;) ). Ale nie dzisiaj. [Migrena mode on]

Jedno na pocieszenie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Majaki Nocne - Fenolka potrzebuje kciuków!

Post autor: Entreen »

Ooo, a myślałam, że tylko ja trzymam szczury w kubkach... ;D
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - Fenolka potrzebuje kciuków!

Post autor: Megi_82 »

Hehe, szczurza herbatka :D
Współczuję migreny, wiem, czym to pachnie... Cefalgin mi pomagał (albo i nie) :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Majaki Nocne - Fenolka potrzebuje kciuków!

Post autor: Eve »

oo migrena .. najlepiej pomaga sen .. w ciemnicy bez zapachów , bez dźwięków , bez światła ..

Szczury w szklankach biorące picie na wynos :P

Ejke wyściskaj - też pewnie urosła ::)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Majaki Nocne - Fenolka potrzebuje kciuków!

Post autor: Entreen »

Eve pisze:oo migrena .. najlepiej pomaga sen .. w ciemnicy bez zapachów , bez dźwięków , bez światła ..
No ja wtedy zaciągam wszystkie zasłony, zamykam drzwi i zawiązuję sobie rękaw pidżamy, ewentuanie nogawkę, na oczach. I staram się nie ruszać, żeby mnie potęgować mdłości... :P
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Majaki Nocne - Fenolka potrzebuje kciuków!

Post autor: gosja1 »

Taką herbatkę to ja chętnie bym zamówiła :P
To czekamy na zdjęcia! Oby migrena szybko zniknęła ;)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Majaki Nocne - Fenolka potrzebuje kciuków!

Post autor: ol. »

Rany julu, co za bandziorry ;D
Ale zdecydowanie musisz więcej zdjęć i z podpisami, żebym sobie porządek w głowie zaprowadziła kto jest kto w tym nowym większym stadku.
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne - Fenolka potrzebuje kciuków!

Post autor: IHime »

Dobra, tak na szybko, bo ja znowu w biegu. Siostra się hajta, wyobrażacie sobie, co się dzieje. Zdjęcia wrzucam, bo jutro na kacu nie wiem, jak będzie. ;)

Ol., świetny pomysł z przeglądem stada, bo ja już sama nie wiem, kogo mam, tak się pozmieniało ostatnio.
Kolejność odwrotna niż tradycyjnie, czyli od "młodszeństwa":

1. Poza kategorią jest Ejka, którą ostatnio siłą wiedzy medycznej (ciągnącej za kleszcze głównie) wyrwaliśmy z przynależności do gatunku ryb chrzętnoszkieletowych i przywróciliśmy psowatości. Tak jakby. Do czasu, kiedy nie sypię szczurzej karmy, bo wtedy jest w 100% szczurem.
Obrazek

Trzech muszkieterów, jeszcze, bo Łysy/Rudy w poniedziałek wyjeżdża.
Obrazek
Czyli:
2. Groszek, dawniej Ślepotek. Na szczęście nowe imię przylgnęło. Najpiękniejsze futerko pod słońcem i najsłodszy charakter. Braku oczu... nie zauważa. ::)
Obrazek Obrazek

3. Pracujemy nad imieniem dla pana blue rex. Jednak jemu się zostało. Trochę wypłosz, trochę lizawka.
Obrazek

4. Łysy/Rudy. Odkąd się dowiedział, że wysyłam go w świat, lepi się do mnie jak nigdy. ;)
Obrazek


I dziewczyńsko-mauryckowe stadko:
5. Latimeria, jak przystało na nieuchwytną żywą skamieniałość, nieziemski z niej wypłosz. Ale poza tym jest fajną, zabawową dziewczynką. Tutaj w fazie owłosionej. :)
Obrazek

6. Sardynki, dzielna mamusia. Niczego się nie boi, wszędzie wejdzie, lubi ludzi i w ogóle lubi życie.
Obrazek Obrazek

7. Fenolka, tutaj pierwsze chwile po powrocie do stada po sterylizacji. Ulubiona puchatka mojego męża. Nie lubi zdjęć.
Obrazek

8. Muszka, po domowemu zwana Muchozolkiem. Była na długim DT, zostaje oficjalnie na DS. :D
Obrazek Obrazek

9. Mauryś, Maurycek, siła spokoju w oku dziewczyńskiego cyklonu. ;D
Obrazek

10. Bagietka, Bagi, Bagul, 2 lata i 2 miesiące. Mordka jej się postarzała, ale w spojrzeniu nadal ma chochliki. Nieuczesanie wieczne dzieciątko.
Obrazek Obrazek

A teraz idę, bo mnie siostra rodzona za sekundę ubije. ;D
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Majaki Nocne - Fenolka potrzebuje kciuków!

Post autor: gosja1 »

Ejka to jest kosmita, a nie szczur, czy tam pies ;D Poważnie, zasmakowała w szczurzej karmie? :) Śmieszna jest, ma taki zawadiacki wyraz mordki, ale strasznie mnie urzeka.
http://www.thedollpage.com/photopost/sh ... 9&cat=9999 ech, esencja szczurowatości.. nic dodać, nic ująć ;)
Dzieciarnia już poważnych rozmiarów! Wszyscy przystojni, i chłopaki i dziewczyny. Szczególną jedna sympatią darzę Maurycego i to chyba nigdy się nie zmieni :P
Udanej zabawy!
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”