Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: merch »

do odleglej adpocji nie ma juz maluchow ( no chyba zeby sie cos zmienilo wtedy to aguty) na razie szukamy dla nich transportu , bo jeden przeszedl kolo nosa.

Zapraszam do miotow kolejnych ( ogloszenie juz jest w rozmnazaniu).

Natomiast Besek z kolegą byc moze russian dove ? moze sam ? lub z kolega z miotu Pelowego wciaz szuka wspolwlasnosciowego domku w Warszawie lub Lublinie. Jednak " casting " na domek wspolwlasnosciowy jest cokolwiek bardziej skomplikowany ;).

merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: merch »

Jeszcze foteczki dumbo agut czeka na transport

i Besek czeka na milosc wspolwlasnosciowego domku

Obrazek Obrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: merch »

Obrazek

juz z nowego domu :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: merch »

Dzis odszedł Hefrys (*) złamał sobie kark.

Nie żyje tez Hieronim z tego miotu (*) najprawdopodobniej odszedł na zbyt późno rozpoznane zapalenie płuc - sekcja nie była przeprowadzona.


Zbyt trudne to dla mnie.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
KaZia
Posty: 7
Rejestracja: sob maja 09, 2009 6:05 pm

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki

Post autor: KaZia »

Dzisiaj świętujemy pierwsze urodziny H maluszków! Najlepsze życzenia od siostrzyczek Haji i Hoshi dla całego H rodzeństwa :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki

Post autor: merch »

Kochane duze maluszki, zyczę wam bardzoooo duuuuzo zdrowia , bardzo duuuuzo wolnosci i duzo miłości, i obyscie wszystkie doczekały kolejnyc urodzin w zdrowiu i jescze kolejnych.

Helisiu, Hefrysiu, Hieronimku mam nadzieje ze odnalezliscie sie po drugiej stronie i bawicie sie tam dobrze (*) (*) (*)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
KaZia
Posty: 7
Rejestracja: sob maja 09, 2009 6:05 pm

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki

Post autor: KaZia »

Chciałabym zapytać się Was o dzieciaki z merchowego miotu H. Ile z nich jeszcze żyje? 19 listopada kończą dokładnie 2,5 roku. U obu moich dziewczyn wykryto guza przysadki.
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki

Post autor: StasiMalgosia »

Helenka, która zamieszkała u nas po śmierci Basi, ma się w miarę dobrze. W ubiegłym tygodniu miała usuwanego dużego guza pochwy. Jak na tak poważną operację szybko doszła do siebie.
Helenka, zdjęcia z wtorku.
ObrazekObrazekObrazek

KaZia przykro mi z powodu choroby dziewczynek.
Obrazek
KaZia
Posty: 7
Rejestracja: sob maja 09, 2009 6:05 pm

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki

Post autor: KaZia »

Dziękuję za odpowiedź. mojej Haji (jedyna czarnulka poza chyba Hefrysiem) pomogłam odejść w sierpniu. Zrobiliśmy sekcję, dlatego mamy pewność, że to guz przysadki. Została Hoshia, która zawsze była sporo większa i silniejsza od siostry. Hoshia dostaje obecnie Galastop, który działa zadziwiająco dobrze i szybko. (Mam nadzieję, że te informacje pomogą np. W diagnozowaniu reszty rodzeństwa.).
StasiMalgosia, wiesz może coś o reszcie rodzeństwa? Pozdrów od nas Helenkę, niech szybciutko wraca do zdrowia :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”