Klimatyczna Szajka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: sssouzie »

ha. już mogę pisać i być na forum.\jak był tata to musiałam chociaż poudawać, że nie siedzę przed monitorem cały dzień :D

mówiłaś gdzieś o dogrzewaniu butelkami, że boisz się o plastikowe. a może masz jakiś termos?
termosy są czasem jakieś dziwne i wyczuwa się ciepło nawet na wierzchu.

albo jakieś szklane butelki (czasem po alkoholu są zakręcane)?

no fakt, wesoło u was. nic tylko za głowę się łapać, ja sobie nie wyobrażam u nas takiej gromady
(albo raczej- nie wyobrażam siebie, jak bym sobie mogła poradzić ;D )
...czyż nie dobija się koni...?
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

sssouzie pisze:mówiłaś gdzieś o dogrzewaniu butelkami, że boisz się o plastikowe. a może masz jakiś termos?termosy są czasem jakieś dziwne i wyczuwa się ciepło nawet na wierzchu.
właśnie były gdzieś termosy ale nie mogę znależć. a co do tych szklanych butelek, to ja się ogólnie najbardziej obawiam o zakrętki, bo do nich się dobieraja, jeszcze mi się poparzą :-\
sssouzie pisze:no fakt, wesoło u was. nic tylko za głowę się łapać, ja sobie nie wyobrażam u nas takiej gromady(albo raczej- nie wyobrażam siebie, jak bym sobie mogła poradzić ;D )
jest wesoło, czasem jest ciężko, zwłaszcza że tyle to je.. ;D
ale widzę same plusy (no, może jakieś 2 minusiki by się znalazły,a le takie malutkie :D ), a gmr dopadł i co zrobić.. ;D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Paul_Julian »

Butelki po alkoholu mają metalowe nakrętki :) Nie dadzą rady .
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Nietoperrr... »

klimejszyn pisze: jest wesoło, czasem jest ciężko, zwłaszcza że tyle to je.. ;D
ale widzę same plusy (no, może jakieś 2 minusiki by się znalazły,a le takie malutkie :D ), a gmr dopadł i co zrobić.. ;D
No właśnie,z GMR nie sposób walczyć... ;D No bo i po co?Jak to tylko sama przyjemność!!!Minusy??EEEE-TAAAMMM!!! ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

Paul_Julian pisze:Butelki po alkoholu mają metalowe nakrętki :) Nie dadzą rady .
no to poszukamy :)
iwonakoziarska pisze:
klimejszyn pisze: jest wesoło, czasem jest ciężko, zwłaszcza że tyle to je.. ;D
ale widzę same plusy (no, może jakieś 2 minusiki by się znalazły,a le takie malutkie :D ), a gmr dopadł i co zrobić.. ;D
No właśnie,z GMR nie sposób walczyć... ;D No bo i po co?Jak to tylko sama przyjemność!!!Minusy??EEEE-TAAAMMM!!! ;)
no po co..mi to tam nie przeszkadza, ale reszcie domowników niestety powoli zaczyna :(
no ale cóż, jutro kolejna kruszynka przybędzie :D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: sssouzie »

i co znalazłaś w domu jakieś butelki po alkoholu? 8)
...czyż nie dobija się koni...?
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

taaa, ale co z tego jak one nie są puste.. :-\
mogłabym przelać na jakiś czas do słoików, ale wyobraż sobie : przychodza do rodziców jacyś znajomi, a mama " może się czegoś napijecie? " i wyciąga słoik z winem. albo tata polewa do kieliszków ze słoika ;D

narazie udało mi się nagrzać mocniej, pod okno podłożyłam koc, pod drzwi ręcznik, farelkę na większe obroty i jako tako jest.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: sssouzie »

klimejszyn pisze:taaa, ale co z tego jak one nie są puste.. :-\
mogłabym przelać na jakiś czas do słoików, ale wyobraż sobie : przychodza do rodziców jacyś znajomi, a mama " może się czegoś napijecie? " i wyciąga słoik z winem. albo tata polewa do kieliszków ze słoika ;D
miałam wizję...goście w garniturach, dystyngowanie.... i oplułam monitor ;D ;D ;D

ale wino to raczej z korkiem jest, a nie z zakrętką. jakaś wódka by się przydała :P
kupcie jakąś na wieczór, obalicie rodzinnie na rzecz akcji "ogrzejmy szczurom dupcie"
...czyż nie dobija się koni...?
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

kupcie jakąś na wieczór, obalicie rodzinnie na rzecz akcji "ogrzejmy szczurom dupcie"
a może tak szczurom do poidełek wlejemy na rozgrzanie ? ;D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: sssouzie »

że też nie pomyślałam! po co cała akcja, wystarczy odpowiednio dozować 8)
...czyż nie dobija się koni...?
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

sssouzie pisze:że też nie pomyślałam! po co cała akcja, wystarczy odpowiednio dozować 8)
no, i po problemie ! :D

w ogóle, nie miałam trochę neta dzisiaj, mam od hm może pół godziny. szlag mnie trafiał, cały czas klikałam "szczury.org" żeby sprawdzić czy już jest. tak bardzo chciałam tu wejść i poczytać, że z nerwów grałam w jakiegoś głupiego mahjonga. chodziłam co 5 minut do brata pospieszając go w przywracaniu internetu do życia, darłam się na niego, bo ja chcę już ! boże, co to forum robi z ludźmi.. ;D ;D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: sssouzie »

doookładnie. ja tez tak mam tyle, że częściej niż normalni ludzie mający normalny internet.
u nas ciągle się coś rozłączało a my lataliśmy wściekli z bratem po wszystkich kątach domu, żeby złapać sygnał... ::)
i to wszystko, by zajrzeć do : "zobacz aktywne tematy" zajrzeć do szajki, do Denewy, do Paula i śmietnika :P
( tak zazwyczaj, trafia się i więcej ciekawych tematów :P ;D )
...czyż nie dobija się koni...?
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

ja na forum jestem non stop praktycznie. uwielbiam tu przesiadywać ::)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Paul_Julian »

Ja też ! Mniej lubię jak są czasem fotki, z których tylko jedno naraz się ładuje (czesto mogę otworzyć kilka naraz i ładują się ). Bo wtedy nici z obejrzenia wszystkich w poscie :(
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Zyzia
Posty: 207
Rejestracja: pn lip 20, 2009 11:34 am
Lokalizacja: Leeds - UK

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Zyzia »

klimejszyn pisze: w ogóle, nie miałam trochę neta dzisiaj, mam od hm może pół godziny. szlag mnie trafiał, cały czas klikałam "szczury.org" żeby sprawdzić czy już jest. tak bardzo chciałam tu wejść i poczytać, że z nerwów grałam w jakiegoś głupiego mahjonga. chodziłam co 5 minut do brata pospieszając go w przywracaniu internetu do życia, darłam się na niego, bo ja chcę już ! boże, co to forum robi z ludźmi.. ;D ;D
Przykladowe uzaleznienie od internetu. :P Niestety yyy... z przykroscia musze stwierdzic, ze mam tak samo i co 2 minuty klikam w odswiez, bo a moze cos nowego ktos napisal. Wejdzie czlowiek na chwile zeby tylko sprawdzic bo robota czeka a zostanie na pol dnia.
Angielskie panny - Niunia, Pixie, Luna, Dixie i Freya.
Kiedyś używano znaków interpunkcyjnych, teraz od tego są emoty.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”