Black'owe dzieciaczki...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: BlackRat »

Arau, ja też mam na razie metalowe (czekam aż mi "dojdą" te z IKEA), ale one są bardzo ciężkie (nie wspominając, że nie ładne, a jak być może już wiadomo Black to pedantka i musi mieć ładnie......[i nie wiem czemu pisze o sobie w trzeciej osobie ^^"]) jeden raz spadł (potem je pozaginałam) to narobił takiego huku, że aż mi się słabo zrobiło jak pomyślałam, co mogłoby się stać gdyby spadł któremuś dziecku na główkę :/ No i są takie grube, przynajmniej te co ja mam, a cienkich jak już pisałam bałabym się, że któreś się nabije. Te z IKEA takie ładniusie są, no :D
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
JuliuszCezarLove
Posty: 36
Rejestracja: sob cze 02, 2012 9:18 pm

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: JuliuszCezarLove »

dziewczyny, podpowiedzcie mi o jakich haczykach mowa? czytam i czytam, ale nie wiem o co chodzi. do czego wykorzystujecie? mówicie, że w ikei coś fajnego hmm? rozwińcie trochę, bo nie ogarniam ;< może wykorzystam u swoich, bo coś nie mam pomysłu ostatnio co by tam pozmieniać. :)
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: akzi »

Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: Arau »

Ja mam takie: Obrazek
zakupione w jakimś budowlanym, są malutkie, lekkie, mają tępe brzegi;) Największą zaletą jest to, że można zrobić z nich łańcuch, a u mnie to konieczność, żeby gdzieś zaczepić mebelki. Robiłam też łańcuszki z opasek plastikowych, ale po nocy wszystko leżało w szczurzej kuwecie ::)
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: Malachit »

Ale robimy offtop u Black... ;D
Arau, fajne łańcuszki też wychodzą ze spinaczy biurowych (nie da się ich tak łatwo porozczepiać)
A te kolorowe z ikei - te co akzi zlinkowała są o tyle fajne, że świetnie wpasowują się tym węższym oczkiem w szczebelki i ciężko je zrzucić - mi się strasznie spodobały (tylko ten fiolet to tak naprawdę bardziej granat, róż to taka malina-purpura, a białych u nas niestety nie było :P)
Wyszukiwarka nie gryzie
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: saszenka »

To kontynuując off... spinacze biurowe są dewastowane przez moje paskudy. Zrobiłam z nich zaczep do małego poidła na vibovit. Dopóki poidło pełne, jest ok, jak tylko wieje pustką, zaczep jest momentalnie atakowany i wciągany do środka - nie wiem, jakim cudem. A niefajne jest to, że spinacze są bardzo cienkie i w sumie ostre. Reasumując (jakie mądre słowo ;) ) ja bym się bała wykorzystywać je wewnątrz klatki jako element konstrukcyjny...
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: Malachit »

Ja myślę, że to zależy od szczurów... tak naprawdę krzywdę mogą sobie zrobić nawet w super bezpiecznej klatce (przykład - plastikowe koszyczki - u mnie były obgryzane, a później przez obgryzione dziury szczury zwisały głowami w dół i przez te obgryzione, więc zaostrzone krawędzie kaleczyły sobie brody). A moje akurat metalowymi rzeczami się nie interesują, za to wszelkiego rodzaju sznurki by nie przeszły, a haczyki "s" przy ciągłych gwałtownych bitwach by się porozpinały :P
Wyszukiwarka nie gryzie
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: saszenka »

Oczywiście, wszystko zależy od szczura :) I to trzeba mieć zawsze na uwadze przy urządzaniu klatki, a nie po prostu w ciemno odgapiać od kogoś. U mnie za to sznurki mają się dobrze (poza jednym, ale to był chwilowy szał) - polarki są lekko nadkąsane ale nie zniszczone, część sprzętów wisi na sznurkach, sporadycznie jakiś plastik naruszony (ale to była zabawa z początku pobytu u mnie, szybko się znudziła), a scury interesują się jedynie spinaczem ::)
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: BlackRat »

No proszę, jak się rozgadały 8)
Malachit masz rację, kolory odbiegają zupełnie od rzeczywistych, ale i tak mi się podobają, z tym że niestety już mi się jeden odczepił :/ musiałam kombinacje alpejskie robić, żeby utrzymał się na klatce ;]
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: BlackRat »

Oto i zdjęcia Siurka ;D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekTo jest jego miś, który najwidoczniej był głodny, ponieważ Siurek sam go tak położył ;D
Obrazek
Obrazek
ObrazekLubi oglądać tv ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekPieszczoch...
Obrazek
Obrazek
A na koniec kot ;D
Obrazek
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: saszenka »

;D ;D ;D ;D ;D
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: Malachit »

Przez kilka pierwszych zdjęć się zastanawiałam, gdzie on ma oczy, wszędzie przymrużone/zamknięte - ale jest śmieszny, a jak wysoko on skacze? (nie znam się kompletnie na szynszylach)
Ale i tak wygrał kot ;D
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: BlackRat »

;D Taaa autystyczny kot mojego brata i bratowej... Maine coon, wielgachna bestyja....tylko jakaś taka nie kocia :P
Co do skoczności Siurka to nie mierzyłam, ale wysoko -potrafi mnie kopnąć w plecy jak stoję, czasem nawet w głowę, z tym że ostatnio zrobiła się z niego żelbetonowa kula, to i niewiele skacze ;D
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Domiii
Posty: 108
Rejestracja: czw lip 12, 2012 8:29 pm
Numer GG: 2098504
Lokalizacja: Gliwice

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: Domiii »

słodziak :D ja mam samiczkę i cały czas szukam kogoś do rozmnożenia mojej szyszki :D
Moje stadko:
- szczurki: Kreska, Kredka, Pestka [*][/color]
- burunduk Kiki
- koszatniczka Julka [*] i Stefania [*][/color]
- szynszyla Kropa [*], Czarna i Szyszka[/color]
<3
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=36948
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: alinak »

http://imageshack.us/photo/my-images/54 ... 239hm.jpg/ "czyz ja nie jestem slodki" to wlasnie mowi mi to zdjecie ;D nie mozna mu sie oprzec. A kocur tez swietny, moje lubia lezec na podlodze pomiedz kanapa a tv wtedy widza nas, ogladaja telewizje i jeszcze maja oko na to co sie ogolnie dzieje w domu :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”