Klimatyczna Szajka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Sheeruun »

chłopcy chodzili po biurku, tata wszedł do pokoju, stanął, popatrzył i mówi "TO CHODZI?!" ;D wszyscy byliśmy pewni, że kulki się toczą.. ;D
Lol xD No grubi są, fakt.. ale żeby zada nawet na hamak nie móc wtaszczyć, matko. Nie dziwię się, że Twój tata się zdziwił że to to chodzi.. ;D
Jak ja bym chciał, żeby mój tata choć raz powiedział o szczurach coś innego niż "śmierdzi!" "obrzydlistwo!" "wywal to!".. :-\ Zazdroszczę ci.. ::)
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

Gavin wtaszczył już dupsko do hamaka, ale musiałam zawiesić jeszcze niżej. Nermal do hamaka się nie przekonał i siedzi pod nim, ale w poprzednim domu w klatce oprócz 3 pięter, na których nie mogli się nawet wyprostować, mieli 2 kołowrotki położone na jednym piętrze. nawet dupska im się tam nie mieściły :-\
Nermalek w ogóle bardziej wycofany jest. najpierw chowa się przed ręką, która idzie w jego stronę, ale jak już się go dorwie i zacznie miziać to się uspokaja i zamyka oczka :)
Gavin natomiast jak tylko podejdę do klatki wystawią główkę i czeka na mizianko :)
moja mama się wystraszyła jak Gavin zaczął pulsować oczami ;D zaczęłam jej tłumaczyć, że to znak, że mu dobrze. ona myślała, że jest chory, bo pulsował bez przerwy :D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: alken »

biedne chłopaczki...normalnie trzeba nie mieć wstydu, dwa chore, otyłe szczury w za małej klatce za stówę chcieć sprzedać ::) przecież jakby ich kupił jakiś idiota który leci "na wygląd" to po zobaczeniu pewnie wywaliłby ich do lasu :-X

możliwe, że ta sierść jest wynikiem nie tyle pasożytów co złej diety zapewne dostawali mnóstwo "ludzkiego" jedzenia...z nieleczonymi pasożytami pewnie by długo nie pociągnęli bo to jednak wycieńcza organizm. albo to może być też grzybica spowodowana również złym żywieniem albo brakiem higieny.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Jessica »

niektorzy ludzie są okropni... ale teraz chłopaczki trafili do szczurzego raju- czego chcieć więcej? dużo zdrówka :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

gorsze wieści...
Gavin ma guza. na brzuszku. nie wydaje się duży, ale ja tylko pogłaskałam go po brzuszku i poczułam wypukłość. nie macałam go dokładnie, nie chciałam męczyć.
jak pani wet wróci to się do niej wybierzemy, ale ja nie mam nawet pieniędzy tak na już.
zrobię bazarek, pewnie za wiele z tego nie będzie, ale zawsze coś..
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: alken »

ale w środku w jamie brzusznej czy pod skórą?
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

pod skórą. jak ogarnę bazarek to wrzucę zdjęcia i na jednym widać brzuszek z ta wypukłością.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

hamaczkowanie Gavina :
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Nermal nie może się przekonać do hamaka, a nie chcę go tam na siłę wrzucać. śpi pod :(
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
guz :
Obrazek
Gavin jest strasznie towarzyskim i miziastym szczurkiem. cały czas pcha się na ręce, łasi się jak kot, gdy pogłaskam go po główce ten pcha główkę w rękę i się ociera :) zwiedza, chodząc powoli, liża ręce, daje buziaczki. musi czuć człowieka. np chce coś zobaczyć, to stanie tak, żeby położyć łapki na mojej ręce i się rozgląda. kochane to takie :-*
Nermalek dalej jest ostrożny, wycofany. siedzi w klatce cały czas, śpi pod hamakiem, jak zbliżam rękę to się odsuwa, ale później przyjmuje mizianko. z klatki nie chce wychodzić. wyciągnęłam go i włożyłam do wiklinowego domku, to powąchał i siedział w jednym miejscu.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: matrix360 »

Gavin jest taki ogromny, grubiasty i.. ogroooomny ;D
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: unipaks »

Jakie cudne te kochane biedulki ; fajnie , że do ciebie trafiły :) Mam nadzieję , że prędko wydobrzeją i skórka oraz sierść dojdą do normalnego stanu . No i może by pobiegały za piórkiem dla zrzucenia wagi? :D
Wymiziaj je także od nas , należy im się dopieszczanie po dotychczasowym życiu :)
Wentzowa pisze:
klimejszyn pisze:nie doniosłabym ich ;D chyba, że załatwisz taczki O0
Wyobraziłam sobie jak czekamy na Ciebie przed zoologicznym, a ty zapieprzasz przez krakowską z taczkami z sianem i dwoma szczurami ::)
Parsknęłam kawą , monitor normalnie był piegowaty! :D :P
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

Uni, Gavin ledwo chodzi, więc za piórkiem nie pobiega :(
ale kupujemy rat pro, bedziemy odchudzać.
a Nermal z kolei mało chodzi, bo jest strachliwy.

ale kurczę, tacy kochani są ::)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: alken »

mam nadzieję że ten guz to nie guz tylko ropień. bo w sumie dość dziwne miejsce na guza u faceta... ;) chłopaczki najczęściej miewają na plecach czy wewnątrz.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

nie wiem, moi panowie nie mieli (odpukać) guzów. też mam nadzieję, że to się okazę tylko ropniem ;)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: unipaks »

biedak... :(
no to faktycznie trzeba zaserwować jakąś mało dlań atrakcyjną karmę :( zamiast tuczących składników suszone warzywka , skąpić obfitujących w cukier owoców ( bananku i winogrona precz ) :( ; kiełki niestety też tuczą...
trzymamy kciukole za chłopaków , żeby ulżyło tym biednym łapulkom i kręgosłupowi pod względem tuszy i wagi :) .
Będzie dobrze! :) A ten guz jest pod skórką , to mam nadzieję , że nic strasznego :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

no niestety, karma mało atrakcyjna będzie, dużo warzywek i chleb do scierania ząbków, bo mają strasznie długie.. :-X
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”