NIETOPERENDING STORY

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: mini »

Ja trzymam kciuki za Pudzianka i za znalezienie agresora :)
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
kalinda
Posty: 445
Rejestracja: pn paź 12, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: kalinda »

Super że u Pudziana taka poprawa! Oby tak dalej!!! :)

No i oby się agresor znalazł szybko i doprowadził do porządku, a nie mojego wnuka kochanego i w dodatku osieroconego tak bezczelnie napadać. :( A że Bazyl misiek nie obronił brata to też nieładnie.

Swoją drogą czy wiesz może ile waży Bazyl? Pisałaś o jego zamiłowaniu do spania i jedzenia. Pytam z ciekawości, bo zamierzam wziąć na dietę jego siostrzyczkę, która jest obecnie rubensowskich kształtów. ;)
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

kalinda,Bazyl waży obecnie 678,ale mam szczury po dosyć długiej diecie,bo co poniektóre dobijały już do 800... ::) Miedzy innymi Bazyl... ;)
Agresor nadal nie namierzony... :-\ A Zgredzio ma kolejnego dziaba... ???
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Mal
Posty: 478
Rejestracja: sob maja 01, 2010 5:31 pm
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Mal »

moze Otis>?:(
Awatar użytkownika
kalinda
Posty: 445
Rejestracja: pn paź 12, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: kalinda »

To to może być mobilizacja dla siostrzyczki - wstyd ważyć więcej niż brat! A ona waży... 740! ::)
Czas schudnąć. ;)
Awatar użytkownika
kalinda
Posty: 445
Rejestracja: pn paź 12, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: kalinda »

Nietoperrr... pisze: A Zgredzio ma kolejnego dziaba... ???
Mam nadzieję że się wygoi szybko i że masz zapas taśmy klejącej dla "mojej paróweczki". ::)
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

Mal,to nie Otis...Też tak obstawiałam,ale to ktoś po cichu robi podchody do Zgredka...Otis zawsze jawnie i otwarcie atakuje i to dopiero,jak ma powód,jak widzi,że czas kogoś do pionu postawić.A to jakiś ukryty kombinator,działający z ukrycia.
Obstawiam Bercika...Raz widziałam,jak wisiał pod sufitem i syczał na Zgredka,kiedy ten nic a nic mu nie robił,a jak tylko mnie zobaczył,grzecznie zawisł na prętach,robiąc jakby minę niewiniątka...Nie widuję ich też ostatnio razem,jakby byli po dwóch stronach niewidzialnej granicy.Nie wiem,może to tylko moje błędne podejrzenia.
kalinda,trzymam kciuki za odtłuszczanie kotlecika! :D A zapas taśmy mam jakby co,w razie jakby ktoś chciał pożyczyć do opatulania szczurów,to chętnie pożyczę! ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Mal
Posty: 478
Rejestracja: sob maja 01, 2010 5:31 pm
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Mal »

Ok to ciesze się zatem że podejrzenia nie padają na Moje wnuczę:) hmm może i Bercik w takim razie? on chyba jest w wieku odpowiednim do hormonalnych burz. A może planuje przewrót?? zaczął od zgredka i zaraz dobierze się do dupiny Otisia? Mam nadzieje że nie... a to jeden mały ukryty uzurpator
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

Mal,bez obaw!Otis tam wszystkich krótko za mordy trzyma! ;D Bercik nie podskoczy! ;) Oti jedynie przed Bazylem chyli czoła.
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: jordan »

a Ty jeszcze trzeźwa ?


a powiem wam widzialem Pudzianka zmizernial chlopina troszke ale ogolnie sila i chec zycia jak najbardziej full mocy do walki ma !! WALCZ PUDZIAN WALCZ
Obrazek
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

Michał,no wiesz? ::) Na czarna godzinę schowałam!!! ;D
Pudzian znów na koksie od wczoraj,dlatego taki strongmen...
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: alken »

no ja bym podejrzewała kogoś z młodzieży wlasnie o takie szczeniackie zachowania, dziurawic biednego łysego kolegę.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
jakuszewa
Posty: 518
Rejestracja: czw lip 15, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Toruń

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: jakuszewa »

Eh... Dawno mnie nie było i znowu niedobrze u Ciebie... :( Trzymam kciuki za Pudzianka. Oj kocha Chłopak życie, bo walczy.

Szkoda, że nie zrobiłaś zdjęcia Zgredkowi w tym oryginalnym kaftanie... Chociaż wyobraźnia zdziałała swoje ;D
U mnie ostatnio też jakieś spięcia... Tyle, że póki co malutkie ranki, więc jeszcze jestem spokojna... Chociaż zdążyłam przywyknąć do tego, że w moim stadzie panuje miłość bez agresji. ;)

Pozdrawiam i zdrówka dla Pudziana :*
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Izabela »

A jak się nasz bohater Pudzianowski dzisiaj czuje? Mam nadzieję, że moc nadal z nim :-*
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

Izabela pisze:A jak się nasz bohater Pudzianowski dzisiaj czuje? Mam nadzieję, że moc nadal z nim :-*
Moc nadal z Pudzianem...Taka niby moc...(moc czytaj steryd... :-\ )Dziś kolejny zastrzyk mu zrobiłam,bo już chłopina znów się nie podnosił i zamieszkał w Pudle...
I tak co dwa,trzy dni dajemy,ale najważniejsze,że serducho ma zdrowe i steryd spełnia swe zadanie...Bez niego,już by Pudzianka nie było,a tak,to wyrywa się,aby tylko do klatki,aby tylko do stada...Właśnie przed chwilą na wybiegu wszystkie,on na moich kolanach po kąpieli w ciepłej wodzie,w ręczniczku...I gdy ich tak widział,brykających po pokoju...Zerwał się całym sobą i spadł mi z kolan na podłogę...Nie zdążyłam złapać... :-\ Dobrze,że siedziałam na podłodze...
On tak bardzo chce być ze stadem...
Z jedzeniem już tragedia.Nawet miękkiego dropsa nie jest w stanie zjeść.Nawet gotowanego makaronu...Jedynie Nutri,gerberki,jogurty...i to tylko ze strzykawki wpychanej do pysia...Chudziutki,cały kręgosłup czuć pod palcami...
Ale on CHCE.Chce być z nimi.Nie chce jeść,nie chce pić,ale chce być tutaj,ze stadem.Ja wiem,widzę,że już czas,ale...nie mogę mu tego zabrać...
Wrzeszczeć się chce z bólu,widząc jego starania,jego walkę...
Już nawet nie jest w stanie sam z poidła się napić,muszę mu jego zawartość na półeczkę wyciskać...Mlaszcze tym swoim małym języczkiem,sunie bródką po półce...Ale chce.
Obrazek Obrazek Obrazek

On tak bardzo chce być z nimi,chce być tutaj...A mi się serce rozpada na cząstki,jak widzę,że już czas odpuścić...
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”