Moje słodkości :*

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Moje słodkości :D ---> Sutra prosi o kciuki!!!

Post autor: Nakasha »

No to wspaniale :D

Wielkie gratulacje :D cudownie, że panny są już razem :).

A Coco może wyrośnie na alfę? O0
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :D ---> Sutra prosi o kciuki!!!

Post autor: Ausaya »

Nakasha pisze:A Coco może wyrośnie na alfę?
Sama nie wiem. Na poczatku tak myslalam ale teraz sie wszystkich boi. Mała caly czas ja podgryza... Wlasciwie to ja mam jakies dziwne stadko bo nie jestem w stanie powiedziec ktora jest Alfa, nie zauwazylam zeby wszystkie czuly jakis respekt do ktorejkolwiek.

Coco siedzi w hamaku z Furia, tego bym sie nie spodziewala :D
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Moje słodkości :D ---> Sutra prosi o kciuki!!!

Post autor: Nakasha »

Może z czasem alfa się wyklaruje, a może samiczka alfująca robi to dyplomatycznie i dyskretnie ;)?

A tak z innej beczki - podoba mi się Twój awatar :D
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :D ---> Sutra prosi o kciuki!!!

Post autor: Ausaya »

Nakasha pisze:A tak z innej beczki - podoba mi się Twój awatar :D
hehe mi tez :P gdzies na Devancie znalazlam.

Alez mi sie milo patrzy na Coco :D podziwiam ja strasznie, zaden z moich szczurkow nie byl tak wyluzowany i odwazny :) lgnie do wszystkich ogonkow, jak dostanie od ktorejs kuksanca to idzie dalej, nie przejmuje sie tym mocno. Wszystko zwiedza. Jak powiesilam hamaczek nowy to pierwsza na niego wlazla, a pozniej reszta ie wpakowala :P

Tak im dluzej ja obserwuje to widze ze ma zadatki na alfe. Sama zaczepia inne, potrafi walczyc o swoje, kilka razy juz zajela hamak i nie wpuszczala zadnej, nawet do poidelka sie przepycha :P zrzucila z polki Kame raz ;]

Poza tym swietnie dogadala sie z Matylda :D biegaja razem po klatce i kotluja sie :D
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :D ---> Sutra prosi o kciuki!!!

Post autor: Ausaya »

Najswiezsze wiadomosci z frontu
Coco juz sie zupelnie zadomowila w nowej klatce. Czasem ktoras ja lekko podgryzie, ale to normalne na poczatku. Wczoraj jeszcze byla troszke przerazona, ale dzisiaj jest swietnie. Wczoraj probowalam sie z nia pobawic troche, ale nie chciala :( Balam sie ze jej przeszlo, tak mialam z Furia, jak byla mala to chetnie sie z reka bawila, a jak polaczylam z reszta to jej jakos przeminelo... :/ Na szczescie dzisiaj Coco wrocila do siebie calkiem, wlasnie sie z nia poganialam po klatce :P Teraz biega sobie z Matylda i Furia, fajne kolezanki sie z nich zrobily :D

A jezeli chodzi o Sutre to strasznie mi smutno :( Bidulka caly czas chudnie... dzisiaj zjadla duzo gerberka, suchego malo je ogolnie... Ma problemy z chodzeniem po klatce, kilka razy musialam ja lapac zeby nie spadla :/ Myslalam zeby ja dac do chorobowki, ale stwierdzilam ze bedzie jej smutno samej, wiec jak tylko moge to jej pilnuje, zeby nic sobie nie zrobila. Ale humor ma chyba dobry, jak wolam na smakolyka to tez przychodzi (Coco tez juz zdarzyla sie nauczyc cierpliwie czekac w kolejce po smakolyczka :P), ogolnie jest ciekawska i towarzyska, ale wiecej spi.

We wtorek ide z Matylda i Ebola do weta bo strupki maja jakies durne, wczesniej mialy wszystkie to wykapalam kilka razy w nizoralu i przeszlo, tylko wlasnie tym dwom wrocilo to stwierdzilam ze lepiej wiedziec co to jest. Moze od razu Sutre wezme zeby ja dr Wojtys obejrzala, w sumie nie zaszkodzi ;]
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Moje słodkości :D ---> Sutra prosi o kciuki!!!

Post autor: merch »

No moj post to dopiero bedzie archiwalny:P

Jakos nie sledzilam na biezaco Twojego teamtu i przez to do tej pory nie moglam podziwiac tego zdecia http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... c14c4d4a20

niniejszym wygrzebuje :)

Cudne !

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 5fd05b2847

A to tez cud miod dzziewczyna - skad ja masz i ile ona wazy? Wdaje sie taka dluga .
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :D ---> Sutra prosi o kciuki!!!

Post autor: Ausaya »

merch pisze: http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 5fd05b2847

A to tez cud miod dzziewczyna - skad ja masz i ile ona wazy? Wdaje sie taka dluga .
No Ebola to moj nalesnik :D najwieksza ze wszystkich. Wazy jakos kolo pol kilo ale nie pamietam teraz dokladnie, wlasnie przymierzam sie do kupienia wagi kuchennej zeby na bierzaca kontrolowac ich wage ;] O dziwo jest ze sklepu, jako towarzyszka dla mojego pierwszego szczurka - Małej, ktora jest zreszta z tego samego sklepu ;] Ale Coco ja moze dogonic, rosnie strasznie szybko i juz jest prawie wielkosci Furii ktora jest od niej troche starsza.

A zdejcie z trampolem to moje ulubione :D ale czatowalam na Coco az wejdzie na niego (i nie bedzie sie ruszac) jakies 15 min :P
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :D ---> Sutra prosi o kciuki!!!

Post autor: Ausaya »

Obrazek

<3 <3 <3 <3 <3 <3 :D :D :D :D :D :D
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :D ---> Sutra prosi o kciuki!!!

Post autor: Ausaya »

ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :D ---> Sutra prosi o kciuki!!!

Post autor: Ausaya »

No ladnie... ja tu sie probuje przygotowac na jutrzejsze laborki a w klatce straszne halasy...
Powodem jest niezaprzeczalna kobiecosc moich ogonkow, mianowicie Ebola i Coco dostaly rui prawie jednoczesnie. Za Ebola biega Matylda a za Coco Kama... Coco to wogole pobija wszelkie rekordy, ma rujke co kilka dni... chyba jej sie spodobalo :P
Poza tym bieganiem w klatce panuje pelna harmonia :D

Moze jak juz uda mi sie nauczyc to porobie troszke zdjec... ale nic nie obiecuje... :)
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Moje słodkości :D ---> Sutra prosi o kciuki!!!

Post autor: pin3ska »

Ausaya pisze:Obrazek

<3 <3 <3 <3 <3 <3 :D :D :D :D :D :D
Fajne wąsiki :) Ni to kręcone, ni to proste ;)
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :D ---> Sutra prosi o kciuki!!!

Post autor: Ausaya »

Tak zaczelam dzisiaj sie zastanawiac nad ta moja biedna Sutra. Ogolnie jej zachowania nawzajem sie wykluczaja... Mimo ze jest chora, ma problemy z rownowaga, bardzo jej glowka lata w gore i w dol, ma ja caly czas przekrecona i kiwa sie na boki jak chodzi to jest caly czas wesola pelna energii i chetnie wyhodzi na reke czy na podloge, nigdy nie przepusci smakolyka ;]
Poza tym bardzo duzo je, dzisiaj polowe miski wyjadla w ciagu pol godziny! ale mimo wszystko caly czas chudnie... jest ze dwa razy mniejsza od siostry, a byly tak samo grubiutkie...

A co Wy o tym myslicie? We wtorek idziemy do dr Wojtys, zobaczymy co tym razem powie...
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Moje słodkości :D ---> Sutra prosi o kciuki!!!

Post autor: Nakasha »

Jaakie wąsiki u Coco :D

A jaka jest wstępna diagnoza u Sutry....? Mi to wygląda na problemy neurologiczne...
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :D ---> Sutra prosi o kciuki!!!

Post autor: Ausaya »

no guz mozgu... niestety nieuleczalna rzecz wiec nie chcialam juz z nia latac i meczyc wiec nie chodzilam do weta... ale teraz sama nie wiem czy dobrze zrobilam... nie krzyczcie :(
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :D ---> Sutra prosi o kciuki!!!

Post autor: Ausaya »

przeszukalam dzisiaj stare posty w poszukiwaniu dat urodzenia moich ogoniastych ;] i tak:

Mała - ur. 04.2007r. -> wiek: 1 rok i 8 miesiecy
Ebola - ur. 05.2007r. -> wiek: 1 rok i 7 miesiecy
Kama i Sutra - ur. 27.07.2007r. -> wiek: 1 rok, 4 miesiace i 6 dni
Matylda - ur. 9.03.2008r. -> wiek: 8 miesiecy i 24 dni
Furia - ur. 16.04.2008 -> wiek: 7 miesięcy i 16 dni (dzien jest tak w przyblizeniu, ale ja mam urodziny 16-go wiec stwierdzilam ze bedziemy sobie razem obchodzic :D )
Coco - ur. 22.07.2008r. -> wiek: 4 miesiace i 11 dni

teraz musze kupic wage i je powazyc wszystkie :D i bedzie pelna dokumentacja :P
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”