Rabarbarowy 7-mio składnikowy kompocik

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: Jessica »

denewa pisze:Łysa jest czadowa!
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... b25fdefd53 :):) ale trzeba miec farta,zeby zrobic takie zdjecie :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: denewa »

Sr_ola jestem pod wrażeniem - naprawdę wynegocjowałaś 2 szczurki!! :o Sytuacja wydawała się beznadziejna... a Ty poszłaś i... pyk... 2 szczurki...
Ty powinnaś z Rosją dostawy gazu negocjować... 8) ;)
A że na tapetce Febra i spółka baaaardzo mi miło :D
iwonakoziarska pisze:... to już dawno każde z nas miałoby po 30 szczurów... :o
Słyszałam kiedyś o osobie, która miała 50 szczurów, podobno to był naprawdę niesamowity widok jak wszystkie wybiegały z klatek... ;)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: sr-ola »

iwonakoziarska pisze:wrzuciłam do magicznego kotła oczy jaszczurki,zadek węża i końcówkę koziego ogonka,splunęłam trzy razy,dodałam trochę ropy z wrzoda na nosie,zamieszałam,zaklęłam,kota czarnego z ramienia pogoniłam i gotowe!!!Nie dziękować!!! ;D

Ahahaha, :D :D :D czarownico, czekaj szykuję listę rzeczy, które mi się marzą... ;) Pytanko: gdzie wąż ma zadek? ;D
iwonakoziarska pisze:
sr-ola pisze:jaka jest granica mojego szczurkowego chciejstwa, szalonego GMR ;) )
khem, khem..

A to jest jakaś granica w ogóle??? ;D

No właśnie, o!, celne pytanie.. no nie ma właściwie, ale jakies przyobiecać trzeba, nie wierzą, że granica istnieje ;D
iwonakoziarska pisze:Tak sobie czasem myślę,że gyby nie te mądre na swój sposób i racjonalne osoby,dzielące z nami życie i patrzące na nasze szaleństwo z boku,to już dawno każde z nas miałoby po 30 szczurów... :o No bo co/kto wyznacza tą granicę???Właśnie te osoby...

I co, byłoby źle? Ja tam czasem wolę szczury od ludzi, więc pasi ;D
iwonakoziarska pisze: Przekazałam Zgredkowi wiadomość od przyszłej teściowej...Jego dumbolskie uszy opadły mu jak osiołkowi...Jak to,zero seksu???Kazał się zapytać,czy z gumką może być?... 8)

Tak, recepturką, żeby uwiązać żądze na wodzy. Łysolka wianek zatrzyma, co najwyżej buzi można dać.. ale uwaga, ostra z niej tajgerka ;) Lubi po plecach pazurami (jak Gryzka przed szyciem ;) )
denewa pisze:Sr_ola jestem pod wrażeniem - naprawdę wynegocjowałaś 2 szczurki!! :o Sytuacja wydawała się beznadziejna... a Ty poszłaś i... pyk... 2 szczurki...
Ty powinnaś z Rosją dostawy gazu negocjować... 8) ;)

Taaa.. no pyk powiedzmy trudniejszy niż negocjacje gazu z Rosją ;) Ale liczy się efekt ;D
denewa pisze:Słyszałam kiedyś o osobie, która miała 50 szczurów, podobno to był naprawdę niesamowity widok jak wszystkie wybiegały z klatek...

A jakby tak wszystkie na mnie weszły, ech... <buja w obłokach>.. no dobra, wystarczy 20, przy 50 mogłabym umrzeć z rozkoszy (albo braku powietrza ;) ).
tosiakks pisze:ale trzeba miec farta,zeby zrobic takie zdjecie

Dokładnie! Miała być fota Łysej wylegującej się w kocie a tu pach! I Sroczka ma zacieszkę na pół godziny z dumy :) ;D
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: Nietoperrr... »

sr-ola pisze: czarownico, czekaj szykuję listę rzeczy, które mi się marzą... ;) Pytanko: gdzie wąż ma zadek? ;D

No to dawaj szybko,póki kocioł jeszcze gorący!!!A wąż ma zadek tam,gdzie ja mam siusiaka! ;) Ech,to takie wiedźmowe slangi są!!! ;D

sr-ola pisze:
iwonakoziarska pisze:
sr-ola pisze:jaka jest granica mojego szczurkowego chciejstwa, szalonego GMR ;) )
khem, khem..

A to jest jakaś granica w ogóle??? ;D

No właśnie, o!, celne pytanie.. no nie ma właściwie, ale jakies przyobiecać trzeba, nie wierzą, że granica istnieje

Hmm...Ja to swoją granicę musiałam na piśmie zawrzeć... :-\ OŚWIADCZENIE musiałam napisać i podpisać,że ani jednego więcej... :o

sr-ola pisze:I co, byłoby źle? Ja tam czasem wolę szczury od ludzi, więc pasi ;D

Ja tam też wolałabym 100 szczurów niż...np.swoją jedną teściową... ;)

sr-ola pisze:
iwonakoziarska pisze: Przekazałam Zgredkowi wiadomość od przyszłej teściowej...Jego dumbolskie uszy opadły mu jak osiołkowi...Jak to,zero seksu???Kazał się zapytać,czy z gumką może być?... 8)

Tak, recepturką, żeby uwiązać żądze na wodzy. Łysolka wianek zatrzyma, co najwyżej buzi można dać.. ale uwaga, ostra z niej tajgerka ;) Lubi po plecach pazurami (jak Gryzka przed szyciem ;) )

Zgredek mówi,że lubi ostro..Jak nim kobiety pomiatają i takie tam perwersje... ;D
sr-ola pisze:Miała być fota Łysej wylegującej się w kocie a tu pach! I Sroczka ma zacieszkę na pół godziny z dumy :) ;D

A Iwonka od wczoraj się uspokoić nie może!!!I nawet szanowny Monż wciąż uśmiecha się półgębkiem (tak,żeby nikt nie zauważył...) ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: sr-ola »

Żeby nie było, że ja tu wchodzę tylko jak mi szczurki chorują... :(


Taka anegdotka dla odwrócenia uwagi:
Siedzi sobie chłop przy kompie (jak kiedyś napiszę, że nie siedzi, to się możecie zdziwić ;) ), wspina się na niego Łysa. Luby bierze ją w łapsko, łapsko na plecach, paluchy pod brzuchem (tak jakby myszkę trzymał), i mówi: O! Patrz! Mam nową myszkę! (.... chwila zamyślenia...) .... tylko kabelek za krótki >:D

A teraz sedno. Ogonek Siwej znów spuchnął, posiniał :( Żeby nie było, że za rzadko u miłego Pana Weta bywamy. W czwartek pod narkozą (tak? Dobrze piszę? Bo zmęczona piekielnie jestem i nie wiem czy mi się usypiacze nie mieszają) będzie miała nacinany ogonek. Jeśli się uda- to gicio. Jeśli się nie uda- straci kawałek ogonka do momentu, aż się zaczyna opuchlizna. Podobno zbiera się jej jakiś płyn, który krąży po tym biednym ogonku. Ke? Nie kumam dlaczego, ale chyba i on nie wie za bardzo.Martwi mnie to, boję się zawsze okropnie tego usypiania...

No i przykro mi, jak na Gryzka patrzę. Zaczyna mi przypominać Bibę wchodzącą w okres starości. Powolny, przytulaśny, nie wyrywający się, sierść się zmienia.. Nie mam pojęcia w jakim jest wieku, wersja optymistyczna mówi, że troszkę ponad rok (bo w lutym zeszłego roku został znaleziony na śmietniku, już wtedy wyglądał "dorośle") ale w rzeczywistości może mieć przecież dużo więcej.. :(

Czekam z utęsknieniem, aż plemniczki tatuśka moich przyszłych, nowych dzieciaków trafią do mamuśki :D Spotkanie zakochanych ma nastąpić pod koniec tego miesiąca. Mogę wklejać linki do miotów? http://szczury.org/viewtopic.php?f=4&t= ... +S#p637531
:D :D :D :D ;D
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: Nietoperrr... »

O JEJCIU!!!GROTESKA!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ktoś kiedyś napisał,że osoby używające więcej niż trzech wykrzykników,mają jakieś tam zaburzenia czy problemy z osobowością,czy coś tam...Ja widocznie mam...Ale...AAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!Groteska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja już od dawna się ślinię na jej widok!!!Sr-olcia,kciukam z całej siły,ślinię się już przyszłościowo na Twoje jeszcze nie narodzone panienki i normalnie...MAJĄ BYĆ PIĘKNE I TYLE!!! ;D ;D ;D
A Siwula...Tak jakoś już ostatnim razem myślałam,że bez ciachnięcia się nie obejdzie... :-\ Biedna moja wnusia... :'(
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: sr-ola »

iwonakoziarska pisze:Ktoś kiedyś napisał,że osoby używające więcej niż trzech wykrzykników,mają jakieś tam zaburzenia czy problemy z osobowością,czy coś tam...Ja widocznie mam...
Myślę, że ten ktoś nie uwzględnił faktu, że:
a) możesz mieć popsuty i zablokowany klawisz z wykrzyknikiem(wpadł okruszek z kromala i blokuje)
b)zaburzenia to bardzo rozległy temat... myślę, że bycie wiedźmą, też do nich należy.. :D
c)czyli jeśli użyję 4 wykrzykniki to coś ze mną nie teges?!!!!? ;)

iwonakoziarska pisze:MAJĄ BYĆ PIĘKNE I TYLE!!!
Troszkę się dygam, że dla mnie piękności zabraknie, a ja się naczekam ,naślinię, nakciukam.. okropna ze mnie pesymistka ;) Nadobna lasencja i dystyngowany pan. :) Dzieciaki będą śliczne...
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: Nietoperrr... »

Sr-ola,jak coś nie ten teges nie wyjdzie,to mój Zgredek wciąż czeka z utęsknieniem na wiadomość od Twej Łysolki...Biedny,wciąż listonosza wypatruje i nic... :-\
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: denewa »

Biedna Łysa - co to za ... jej się ogona czepiło... :(

Widzę sr_ola znowu na łysolka polujesz ;)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: sr-ola »

iwonakoziarska pisze:Sr-ola,jak coś nie ten teges nie wyjdzie,to mój Zgredek wciąż czeka z utęsknieniem na wiadomość od Twej Łysolki...Biedny,wciąż listonosza wypatruje i nic... :-\
Wiesz co? No dobra, to Ci powiem.. ale może Zgredkowi nie mów? Może i lepiej dla niego, bo z Łysej potwornie charakterne babsko ;) Łysa zadeklarowała czystość ciała i umysłu. Albo cały Zgredek albo żaden, więc wybrała to drugie.. (eee.. pewnie ściemnia, ma jakiegoś fagasa na boku a zgrywa świętoszkę ;) )
denewa pisze:Widzę sr_ola znowu na łysolka polujesz
A wiesz, właśnie łysolki nie są tam przewidziane. Marzy mi się czarnulka z jaśniutką :) Dwie przeciwności :)
A co do golasów.. hmm.. w tej chwili mam dość mieszane uczucia.. niby nie różnią się od włochaczy, podobno szczurom to "wsioryba" czy z warkoczem czy na skina, a jednak wkradły mi się pewne wątpliwości.. Już nawet nie chodzi o to:
sr-ola pisze: Pisałam do pierwszej właścicielki Łysej (...) No i dowiedziałam się pewnej ciekawostki- matka miotu wciąż bije inne dziołchy, inne samiczki też nie są najłagodniejsze a już 5 na 9 samców zostało wykastrowanych ze względu na ciężki dla reszty okres dojrzewania. Moja Łysa wciąż wojuje z resztą, wygląda jak ofiara przemocy (...) Ciekawe co jest w nich takiego, co wywołuje takie zachowanie?
Słyszałam ostatnio od osoby z tego forum ( ;) ), że też miała problemy z łączeniem łysoli z resztą..
Wiem Iwona, Ty nie miałaś żadnych, ale Zgredek to w ogóle gentlemen z kosmosu :)

Pewnie jest to jakiś zbieg okoliczności, ja jednak mam już chyba traumę po tych trzech miesiącach stresów i niepewności :)

Siwa jutro krojona- mamy nadzieję, że to ...... już się odczepi od ogonka.
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: kulek »

Sto lat :)
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: LaCoka »

Sto lat! :-*
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: sssouzie »

jeszcze raz i jeszcze raz, sto lat sto lat :)
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: Dorotka96 »

Najlepsze życzenia z okazji urodzin! :D
Ćwierćwiecze, młahahaha. 8)
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: Jessica »

wszystkiego najlepszego :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”