Sny

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Sny

Post autor: xMsMartax »

Śniły mi się jakieś pierdoły, ale niezwykle szczegółowo, tak, że po przebudzeniu zastanawiałam się czy to prawda :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Sny

Post autor: Akka »

Śniło mi się że babcia mnie zaprowadziła do jakiegoś ogrodu z truskawkami, które rosły na krzaczkach takich jak maliny. Były tam duże zarośla, i było pełno węży. Te węże mnie non stop atakowały, i musiałam uciekać, byłam przerażona.
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Sny

Post autor: Nieja »

Śniło mi się, że pod moim balkonem były małe szczurki. Były kilkudniowymi kluskami, a ja wyłapywałam te które jeszcze żyły. Co jakiś czas spod ziemi wychodziła ich matka ale nie dało jej się złapać ::) W końcu miałam wszystkie żywe kluski i było ich około 70. Jakieś 30 nie żyło.

Nie lubię takich snów :(
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sny

Post autor: Magamaga »

W dzień po śmierci Milki sniła mi się ona sama wesoło biegająca, skacząca jak w najlepszych dniach swego życia. Przestałam być taka smutna - to musiał być jakiś znak.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sny

Post autor: Vicka211 »

Śniła mi się siedemdziesięcioletnia yss :D
buahahah ;D
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Sny

Post autor: yss »

ahem.
jak wyglądałam?
ten się nie myli, kto nic nie robi
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Sny

Post autor: xMsMartax »

Śniło mi się stado bocianów lecących po błękitnym niebie. Ja leżałam z TŻ na jakimś łóżku i przykrywaliśmy się kołdrą, żeby to stado na nas za przeproszeniem nie nasrało :P
Obrazek
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sny

Post autor: Sheeruun »

Śniło mi sie, że miałem rastamański beret i dredy. I ze chodzilem w nim, a ludzie mi zazdroscili ::)
I jeszcze cos o odkurzaczach.. ale nie pamietam dokladnie :P
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sny

Post autor: Vicka211 »

yss pisze:ahem.
jak wyglądałam?
W sumie to tak jak teraz tylko że miałaś pomarszczoną twarz i siwe włosy :) I byłaś bardzo fajną staruszką, tyle że nie wiem co tam robiłaś i w ogóle o czym ten sen był bo zapamiętałam tylko Ciebie :P
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sny

Post autor: alken »

śniło mi się że mam dziecko. nie dość, że urodziło się bezproblemowo, to jeszcze bezproblemowe było ^^ nie płakało, nie robiło kupy i ciągle się uśmiechało. w dodatku mogłam się z nim porozumiewać telepatycznie i było nad wyraz mądre i oczytane.

źle ze mną :P to przez opowieści yss O0
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Sny

Post autor: bubu »

alken, to chyba było super-dziecko :D .

Ja moje sny pamiętam,szczególnie koszmary ::) .

Pamiętam jeszcze mój koszmar z przedszkola :D ;
wszystkie dzieci ładnie się bawią ,zabawa,itp. nagle pani mówi,że musi iść coś załatwić i przez kilka minut jej nie będzie .
Dzieci były spokojne,a tu nagle z łazienki wychodzi wielki,brudny,straszny ,brązowy szczur .Chciał nas zabić i zjeść .
Ja jako bohater tej przygody,zaczęłam wołać dzieci i uciekaliśmy do mojego domu .
Wszyscy byli bardzo zmęczeni .Na klatce schodowej niektórzy już nie mieli na nic siły.
Więc zaczęłam ich wszystkich wciągać.Byliśmy bardzo przerażeni,chcieliśmy ratować życie .
Uratowałam większość osób,wielki szczur już nas doganiał.JUż nas prawie miał.Miałam jeszcze uratować pewnego chłopca,który mi się podobał ::) ,a nie dawał sobie rady.Niestety stało się . Szczur już go doganiał..a ja się obudziłam z krzykiem .

Taaak. Ten sen najbardziej pamiętam z moich snów . ::) :P

Tylko dlaczego szczur był potworem? ;D
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Sny

Post autor: UprzejmaCegła »

Też miewałam sny ze szczurkami w dzieciństwie, ale jakoś nigdy nie były to koszmary :P

Jak już mowa o dziecięcych snach to i ja opowiem mój "najgorszy" koszmar :P

To była ogromna wyżyna, która miała bardzo zawiłą ścieżkę. Nie było drzew, ani krzaków, więc dobrze widziałam co jest przed nami. Szła ze mną babcia. Tak dążyłyśmy ku szczytowi i w pewnym momencie uświadomiłam sobie, że wzdłuż tej dróżki były poustawiane sarkofagi. Wyglądały one jak te czekoladowe króliczki wielkanocne tyle, że poobdzierane jakieś. Nagle z jednego "króliczka" coś zaczęło wyłazić, a ja z babcią, niewiele myśląc, zaczęłyśmy uciekać.

Reszty nie pamiętam, bo było to bardzo dawno i o dziwo przeżywałam tą wizję dwa razy: pierwszy w wieku 4 lat, a drugi w wieku 10.
Takie dziwne :P
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Sny

Post autor: UprzejmaCegła »

Ło Matko! Ale miałam dzisiaj sen :D
To było tak:
Krajobraz terenu mógł świadczyć tylko o tym, że był to jakiś alternatywny świat jakby po wojnie atomowej. Pamiętam, że wsiadłam do jakiejś kolejki, przypominającej metro. Nagle po mojej prawej stronie pojawiła się Ivcia i coś do mnie mówiła w języku rosyjskim albo arabskim. Pojazd zatrzymał się, wysiadłyśmy i przed nami ukazała się LaCoca. Wtem piękne obie panie wyjęły transporterki ze szczurkami wewnątrz i kazały mi wybierać! Albo szczurki LaCocy, albo Ivci! Normalnie jakieś pobudki moralne mnie dopadły i miałam taaaaaaaaaki dylemat, nie wiedziałam co robić, ale gdy już wybrałam... to mnie Szymon obudził.
No nie wiem nawet czyje szczurki wybrałam :-X

Ivcia mi się śniła przez tą kozacką czapę, a LaCoca? No ej, ludzie nie właźcie mi do snów, bo ja nie wiem co mam wtedy robić ;D
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Sny

Post autor: sssouzie »

ja też mam taki sen z dzieciństwa, który wraca nieproszony..
a "leci" to zawsze tak:
wielkie puste pole, a na nim wielki namiot cyrkowy.
nasze miasteczko opanowuje niemieckie wojsko(? :D ) i wszystkim każe iść do cyrku.
zapędzają nas, wszyscy siedzą przybici na widowni, i ktoś wywołuje mnie na scenę.
i nagle ja wiem (nie wiem skąd i nie wiem co), że coś strasznego się stanie. i chcę się odwrócić i wszystkich ostrzec ale nie mogę, bo straciłam głos (?)

niby krótkie, ale w rzeczywistości długo się ciągnęło. i zawsze budziłam się spocona.
i często szło troszkę dalej, niewiele wnosiło, a dużo więcej zmęczenia próbami ucieczki było.

a najgorsze jest to, że wraca. i choć go znam, zawsze się boję.

kilka lat temu czytałam opowieści Poego, i tam jest jedno opowiadanie właśnie z takim snem, który się rozwijał, a potem przydarzył się rzeczywiście. brr. niestety tytułu nie pamiętam.

zresztą, najokropniejsze są właśnie te sny, w których chce się komuś pomóc, a nie daje się rady,albo ta osoba nie chce.

sen ze "skrzydłami"- miasto na skalistej wyspie, i wszyscy wiedzą, że nadchodzi katastrofa, miasto zaleje, wszyscy chcą się wspiąć na skalisty szczyt, ale wiadomo, że się wszyscy nie zmieszczą. ogromna część ludzi się nie zmieści.
ja mam jako jedyna skrzydła(??) i wiem, że to mnie uratuje. ale widzę, że wśród tej części, która nie dotrze na szczyt, jest moja mama i ośmioletnia siostrzyczka. skrzydeł im nie oddam, choćbym nie chciała, a uradzę tylko jedną osobę. i tragiczny dylemat- mama mówi,żeby ją zostawić, a żebym myślała o Mańce(siostra). i za każdym razem łapię je i tak obie, i ogromny wysiłek i wiem, że nie dam rady...no i pobudka w potokach potu.

trzeci sen, co mnie ostatnio nawiedza. ogromny las. no wiekowy bardzo, puszcza pierwotna. latam, ale nie mam skrzydeł. i trzymam w ramionach małą, kochaną, śmiertelnie wystraszoną wiewióreczkę. muszę ją chronić i siebie, ale szczególnie ją chcę ochronić. uciekamy bez końca, bo ciągle nasza kryjówka jest odkrywana. i latamy tak po puszczy...a kto nas goni i przed kim chronię to małe stworzonko??...przed krwiożerczą białą wiewiórką z czerwonymi oczami..... ;D
niby śmiszne, ale mama co chwila w nocy mnie wstawała przykryć, bo rzucałam kołdrą i krzyczałam i prosiłam przez sen...
ja z tych krzyczących i płaczących przez sen ::)
jaaaaj, alem się rozpisała ;)
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sny

Post autor: Ivcia »

UprzejmaCegła, przerażasz mnie... :D

Mojemu TŻ śniło się, że jestem w ciąży. Mam taaaki duuuży brzuch i on się do niego przytula i nasłuchuje...
Sweet :-*
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”