[CIAŁO WŁAŚCICIELA] dobiera sie do oczu, uszu ,nosa...

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Curly-boy
Posty: 13
Rejestracja: wt sie 08, 2006 11:56 am
Kontakt:

atakuje....OCZY!!!!

Post autor: Curly-boy »

[quote="roenna"]a moze wcale mu nie chodzi o oczy tyko o okulary
Dla mojej White okulary są stałym elementem fascynacji i uwilebienia[/quote]

Mój jeden szczurek (Hucio) też zawsze łapie mnie za okulary i ciągnie albo trzyma, ale nie wydaje mi się by było to agresywne;P
Stefanek: † 17 Sierpnia 2006
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

atakuje....OCZY!!!!

Post autor: Sileas »

Mnie też się za bardzo nie podobało jak Wolke dziabnęła mnie w powiekę, dość mocno pogryzała ucho czy nos... Mam nadzieję, że z czasem się opanuje - bo póki co to nie widze możliwości noszenia jej w takim przypadku na ramieniu. Nie chcę próbować na siłę jej zdominować. Póki co każdego gościa oznacza sobie ugryzieniem w ucho :D - co nie przysparza jej dobrego pierwszego wrażenia :)
Iris natomiast grzeczna, wtuli się i jest cicho. Gdyby tylko potrafiła nauczyć tego swoją siostrę ;)
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
Miyako
Posty: 60
Rejestracja: wt sie 22, 2006 10:20 am
Kontakt:

atakuje....OCZY!!!!

Post autor: Miyako »

Może to i nie zawsze skuteczne, ale proponuję nosić okulary - wtedy będzie mu trudniej dostać się do powieki. A żeby chronić inne części ciała szczególnie narażone trzeba by nosić kominiarkę, ale to raczej odradzam... ;)
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

atakuje....OCZY!!!!

Post autor: Sileas »

Wyjątkowo w tamtej chwili nie miałam ubranych okularów. A co do uszu - nie starczy opaska? Można by spróbować, choć pewnie łatwo by sobie z tym poradziła...
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
Zoltar
Posty: 100
Rejestracja: ndz gru 03, 2006 9:48 am

Otwieranie buzi

Post autor: Zoltar »

Chodzi mi o to, czy można oduczyć szczura pewnej jednej nie miłej dla ludzi przypadłości. Tomi, ostatnio bardzo natrętnie próbuje ludziom otwierać usta. Wpierw usiłuje to robić po dobroci, to znaczy stara sie wepchać pyszczek w usta człowieka, jak to się nie udaje, to zaczyna pomagać sobie łapami uzbrojonymi w pazury. Robi to bardzo natrętnie. Jest na to jakiś sposób ?

Pozdrawiam

Scalone z tematem juz istniejacym.
/ mod. Lulu
Ostatnio zmieniony czw mar 22, 2007 9:43 am przez Lulu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Delilah*
Posty: 64
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:32 pm

RE: argh, precz od ust!

Post autor: Delilah* »

Jesli chcesz go oduczyc takowch "buziaczkow" to musisz na niego dmuchac, wtedy powinien sie odczepic.Buziaki z pazurkami gratis, to juz naprawde niefajne doswiadczenie.

A swoja droga to jest takie urocze jak szczuraski "caluja":D
Moja kobitka wykazuje niezdrowe zainteresowanie moim jezykiem(o powiekach nie wspominajac),a ostatnio sluzy mi jako szczoteczka do ,zebow;)
:mykrat:
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: argh, precz od ust!

Post autor: Telimenka »

Delilah mam to samo :D Telimenka probuje mi lizac oczy!:p o zgrozo nie wiem ska taki pomysl ale cos tam ;) ale i tak przoduja usta a jak otworze szeroko buzie to chce tam wjesc :p szmienie to wyglada ;)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Delilah*
Posty: 64
Rejestracja: sob sty 27, 2007 7:32 pm

RE: argh, precz od ust!

Post autor: Delilah* »

Telimenka, dobrze ,ze tylko na razie lize Ci oczy :) Mojej raz wpadl do glowy pomysl iscie szatanski i stwierdzila ,ze przytnie mi rzesy bo sa za dlugie :)Na szczescie w pore zareagowalam, i teraz mam stracha jak zbliza sie do powiek :)
Lili
Posty: 101
Rejestracja: pn lut 26, 2007 8:32 am

RE: argh, precz od ust!

Post autor: Lili »

Moje ogonki też próbują dobrać się do ust, chwytają łapkami i próbują przyciągnąć - nie potrafiłabym jednak pozwolić na to, żeby lizały mi usta (po prostu łatwo mnie obrzydzić - choćby widokiem cieknącej ślinki u niemowląt :) ). Albo obwąchują mój nos i potem szybcikiem zabierają mi okulary. :D

PS Da się jakoś poprawić to wykrywanie wulgaryzmów w słowach pochodzących od wąchania? :D
Ostatnio zmieniony czw mar 22, 2007 1:45 pm przez Lili, łącznie zmieniany 1 raz.
Cum tacent, clamant.

Tak pusto bez ogonków...
W sercu: najukochańszy Czejen :* Nabu, moja mała przylepa... ;( Rawi, szalony staruszek :(
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

RE: argh, precz od ust!

Post autor: szpaczek »

a moja tak nigdy nie zrobiła i nie robi:(
od 07.03.2008 Mgiełka :)
od 20.12.2008 Iris:)

za TM:Pixi ['] (14.01.2007-17.11.2008) ;(
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: argh, precz od ust!

Post autor: Telimenka »

hehe to jest słodkie i mnie nie obrzydza:P wlasnie tak patrze jaki wulgaryzm? i smiac mi sie zachcialo :D i ponawiam pytanie da sie to jakos usunac? ;)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: argh, precz od ust!

Post autor: yss »

mnie tez to nie obrzydza, w przeciwieństwie do dzieci. ale czy pocałunek ukochanego też cię obrzydza, lili? :)
moje starsze słoneczka wszystkie miały hobby pt "otworzyć usta przemocą, łapami i wylizywać zawartość". jak podrosły, przeszło im.
a potem przybyła lily, która wprost to uwielbia, drze mi usta bez przerwy, i już wolę dawać jej buzi po dobroci... biorę malucha w garść i cmokamy i maluch jest szczęśliwy. zobaczyła to magrat [już oduczona] i teraz znowu daje buzi :D reszta na szczęście nie, bo prawie-dorosły szczur szarpiący usta pazurami to średnia radocha.
jak przeginają z chamstwem pazurowym i namolnością, po prostu je odsuwam, jak szczur szczura. próbują jeszcze raz czy dwa, odsuwam - i spylają się bawić.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: argh, precz od ust!

Post autor: maua_czarna »

moje panienki tez daja buzi, na szczescie bez pazurow;)
uszy sa dla nich baaardzo interesujace,szczegolnie kiedy jest w nich jakas nakladka,albo kolczyg godzien obgryzienia:P
co do obwachiwania i usuwania wulgaryzmow obwach.uje :D powinno pomoc
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: argh, precz od ust!

Post autor: Nina »

Moja Mafcia całuje jak szalona :P Reszta panien niestety nie... Tak jak maua_czarna napisała - kolczyki też są godne uwagi :D
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: argh, precz od ust!

Post autor: maua_czarna »

[quote="Czarna+"]
Moja Mafcia całuje jak szalona :P Reszta panien niestety nie... Tak jak maua_czarna napisała - kolczyki też są godne uwagi :D
[/quote]

hihi:)
to kolejna wspolna, rodzinna cecha naszych dziewczyn;) zaraz po otwieraniu klatki:P
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”