Moje panieneczki i kawalerów dwóch

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje panieneczki :)

Post autor: Arau »

Liwia to feministka, a niech ją, walcząca, ot co! :P
Tula wylała mi piwo!
Klucha niemiziata.
Czarna została moją ulubienicą ^^
Wstrętne te baby masz, oj wstrętne :) :*
Żartuję, każda ma swój urok, swój charakter. Przynajmniej widać od razu ^^ U moich, żeby doszukać się charakteru, to trzeba ich poznać, bo na pierwszy rzut oka to takie miziate ciapy ;D

Młoda bidka w diunie wydaje się przesłodka, zobaczymy co to będzie za diabeł jak pozna resztę >:D

PS: Nacycnik się spodobał. Niekoniecznie szczurom :D
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
Flexy
Posty: 11
Rejestracja: ndz lip 07, 2013 9:19 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje panieneczki :)

Post autor: Flexy »

nie było mnie dłuugo, ale Fotki śliczne ;) Panny mocno wymiziaj ;) Co u Pączka.?
Z pamięcią dla Nutrii i Lilki
Dwóch dziewczynek które odeszły
Mimo długiej ilości czasu po tym zdarzeniu,
wciąż pamiętam.......
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje panieneczki :)

Post autor: Megi_82 »

U Pączka wygląda, że wszystko gra i buczy jak na ten etap :) Jest absolutnie fantastyczną dziewczyną - dziś spędzam z nią popołudnie i wieczór na łóżku w sypialni, rzadko biega tak długo na raz, żeby się zmęczyć i położyć - a dziś się położyła :) No więc ja ją kizia-mizia, a szczur mi się rozpłaszcza na placek, no to ja kizia-mizia dalej - a ona zaczyna pulsować ślepkami :D I żeby tylko - cała mordeczka jej pulsowała :D
Jutro postaram się wstawić nowe zdjęcia/filmiki, o ile małżonek zdąży zrzucić z aparatu :)
A, no i wczoraj mała została wrzucona na wagę - 224 gramy :D Dwa i pół tygodnia temu ważyła 117...
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje panieneczki :)

Post autor: Magdonald »

Dziwisz się, że przy takiej mamuśce tak dzieci tyją? :D Tylko byś je kiziała, miziała i rozpieszczała, mają z Tobą aż za dobrze ::)
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje panieneczki :)

Post autor: nff »

Magdonald pisze:Dziwisz się, że przy takiej mamuśce tak dzieci tyją? :D Tylko byś je kiziała, miziała i rozpieszczała, mają z Tobą aż za dobrze ::)
Magda ma rację! :D
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje panieneczki :)

Post autor: Megi_82 »

Magdonald pisze:Dziwisz się, że przy takiej mamuśce tak dzieci tyją? :D Tylko byś je kiziała, miziała i rozpieszczała, mają z Tobą aż za dobrze ::)
Pączek focha z przytupem - rośnie, a nie tyje :P
Foty siedzą w aparacie, nie umiem tego dziadostwa obsługiwać...
Liwia zrobiła się straszna. Normalnie tak fochy stroi, z jednej strony waruje pod pokojem, gdzie siedzi Pączek, kiedy któreś z nas tam jest, z drugiej nie da mi się pogłaskać, odsuwa się, ucieka (no chyba, że mam coś do żarcia). Zła jak diabli chodzi, wścieka się, że ja pachnę małą, normalnie wojna na zapachy się toczy, stado vs mała. Chyba tylko świadomość, kto tu jest alfą wszystkich alf i kto daje żryć powstrzymuje ją przed dziabaniem nas, śmierdzących obcą - na Michała już raz prychnęła ;)
Ostatnio była u nas Krwiopijka (to od niej mamy Liw i Tulę) - no zachowywała się jak nigdy dotąd, nie tylko to jej znaczenie, ocieranie się, przewracanie - ale normalnie wściekła była. Nie latała po Oli jak normalnie, tylko podchodziła i odbiegała, pusząc się i parskając wściekle. A ogon to normalnie żył własnym życiem... mówię do niej: Ty ciulu, babo jedna, jak się zachowujesz, to jest Twoja druga matka!!! A ona nic ::)

Wyznaczyłam się do alergologa. 23 października... nie wiem, śmiać się czy płakać, tym bardziej, że od jakiegoś czasu atakuje mi też oskrzela. Biorę leki, jakiś czas miałam spokój, ale katar znów się odzywa. Najbardziej martwią mnie oskrzela. Żeby to jasny szlag :(
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje panieneczki :)

Post autor: Arau »

Ach terminy z NFZ... Widzisz, idź się schlej, podrzyj ubranie, uwal się pod przystankiem i czekaj - jak Cię karetka zabierze, będziesz miała wszystko od ręki, włącznie z prześwietleniem, moczem i pełną morfologią...

Liwka, babo niedobra, mała terrorystko! :D
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje panieneczki :)

Post autor: Megi_82 »

Michał był dziś z Pączkiem na RTG - wszystko się ładnie zarosło :D Nic sobie smarkata podskokami nie uszkodziła, a ja już siwiałam z nerwów ;)
ALE: gwoździk trzeba jednak wyjąć, więc malutka jeszcze trochę posiedzi sama :( Znowu szwy, czekanie aż się wnętrze kości wypełni. Tak mi jej szkoda... jak z nią siedzę, to mnie normalnie jak cerber pilnuje, a jak robię ruch, żeby wstać, to natychmiast wskakuje na kolana. Całą swoją maleńką osóbką krzyczy: nie zostawiaj mnie!!!
A ja po pracy krążę tylko między pokojami, trochę u malucha, trochę z moimi babami, i tak upływa mi cały wolny czas - bo jak już wyjdę od Pączucha, to przecież panny starsze muszą mnie długo i dokładnie obwąchać i fafnaście razy obsiuśkać :)
W niedzielę przyjeżdżają do mnie na wakacje dziewczyny Margot1408, więc będzie wesoło :D

Arau pisze:Ach terminy z NFZ... Widzisz, idź się schlej, podrzyj ubranie, uwal się pod przystankiem i czekaj - jak Cię karetka zabierze, będziesz miała wszystko od ręki, włącznie z prześwietleniem, moczem i pełną morfologią
No żebyś wiedziała... ostatnio prosząc o skierowanie na podstawowe badania musiałam lekarzowi odpowiedzieć na pytanie: po co? Bo samo to, że poprzednie miałam 3 lata temu, to za mało ;) Dziw bierze, że dał mi skierowania do alergologa i laryngologa... nie cierpię ich wszystkich. Jak mam iść do lekarza, to jestem 3 razy bardziej chora.
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje panieneczki :)

Post autor: xiao-he »

Oj biedactwo... ech... kciukamy i przesyłamy pozytywne myśli :-*
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje panieneczki :)

Post autor: Magdonald »

Te nasze haszczaki jakiegoś łapkowego pecha mają ::) W każdym razie bardzo się cieszę, że nóżka wygląda już ładnie! ;) Teraz tylko czekamy na to, aż dołączy w końcu do Twojego szalonego stadka ;)

Co do alergologa, Ty przynajmniej się wybierasz. Ja dostałam jakiś czas temu skierowanie, ale do żadnego z polecanych alergologów nie da się nawet dobić... ::)
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje panieneczki :)

Post autor: Megi_82 »

Ano wybieram się... aczkolwiek nie wiem, może liczą, że do października to się bez testów dowiem, na co mam katar... oby oskrzela nie zaprotestowały, nie mam zupełnie ochoty na powtórkę z rozrywki z dzieciństwa i duszenie :(

Zaraz wrzucę świeżą porcję fotek ;D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje panieneczki :)

Post autor: Magdonald »

Kciuki zaciskamy za Twoje zdrówko, całym naszym stadkiem! Oby to było najwyżej uczulenie na jakieś pyłki, bo na szczurki byłoby okropne...

I czekamy na foteczki! Dużo foteczek :D
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje panieneczki :)

Post autor: Megi_82 »

Wrzucam jak leci, wybaczcie, ale oczopląs mam i nie dam rady opisać ;)
Małe pączkowate znów się dziś rozmaśliło, przytulało, pulsowało, rozpłaszczyło na naleśnik! :D Filmik zrobiłam komórką, muszę obczaić, jak wrzucić :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje panieneczki :)

Post autor: Magdonald »

Milion fotek <3 Ale super!

Też dzisiaj kupiłam kukurydzę, tylko u mnie było to trochę bardziej ze względu na karmiącą mamę, o którą muszę dbać :D Ale pewnie wszystkie dostaną po troszeczku ;)

A te zdjęcia przy szklance... ;D
http://imageshack.us/photo/my-images/707/szp6.jpg/ - "whisky, moja żono" :D To chyba jakieś ukryte zdjęcia z niedawnych urodzin Kluszona wyszły na jaw :D Rozpijasz szczurki, potrzebna Ci interwencja! I teraz nie wmawiaj nam, że to kompot! ;D

I widać od razu, kto ma teraz najwięcej zdjęć, mała modelka ::) Ale chyba już Ci haszczeje troszkę, prawda? Wycałuj łapeczkę!
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje panieneczki :)

Post autor: unipaks »

http://imageshack.us/scaled/thumb/163/u27j.jpg no no ;D
Szkoda, że malutką znowu czeka odosobnienie... Byle jednak wszystko było dobrze :)
Megi, zbadaj sobie poziom IGE w krwi, jeśli jeszcze nikt Ci tego nie zlecił; i tak przyda się u alergologa
Głaski ślemy! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”