Tupot Małych Stóp ^^ - REAKTYWACJA

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Akka »

Kurczse myślałam że teraz już wszystko będzie szło ku lepszemu :( Biedna Apla...
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Nina »

Apla znowu lepiej...
To jeszcze potrwa...



Jako iż Lara jest 'prawie moja', będe tu o niej pisać :) A chyba będzie o czym :D
Własnie szyje jej hamaki do nowego domu i nowej klatki. Zbój mi przeszkadza. Kradnie nici :D
Obrazek
Obrazek
I różne inne rzeczy napotkane na swej drodze :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Później do kolekcji dołączyła moja komórka i kilka orzechów włoskich ^^
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: xMsMartax »

Haha jaka agentka ;D ;D złodziejka mała
Obrazek
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Babli »

Cudowna jest ta dziewczyna, no po prostu... ::)

Apelko.. zdecyduj się misiu. :-*
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Nina »

Wczoraj Zoya i Baya pojechały do nowego domu, do Rybnika. Będą miały dobrze :)

Apla dzisiaj ma sie bardzo dobrze :) Pełza w kółko po klatce.
Po raz pierwszy obcinałam szczurowi zęby... Masakra. Na razie tylko dolne, bo sie krzywią, górne to już cięższa sprawa bo są bardziej cofnięte i boje sie, że ją skalecze...
Jutro, jeśli nic niespodziewanego sie nie wydarzy, pojedziemy do dr Piaseckiego. Z Aplą i Bąblą - na operacje.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Akka »

W takim razie jutro mocno trzymam kciuki :)
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Nina »

No i nie wyszło z poniedziałkiem.
Jeśli dr nas przyjmie, to pojedziemy w piątek (o ile ja dojde do siebie bo chora jestem)

Wiecie co, dochodze do wniosku, że albo ja jestem za stara na łączenie, albo moje szczury są wyjątkowo zadufane w sobie ::)
Po oddaniu łysych planowałam dołączenie Femi i Missy do któregoś ze stad. Jako iż towerowe paskudy zawsze robiły problemy przy łączeniu, to stanęło na dzieciakach, które są przecież potulnymi barankami.
Potulne baranki dały mi dzisiaj niezły pokaz!
Zarówno eFki jak i panny C latały po łóżku napuszone jak małe pomponiki, fukające i kopiące wszystko co sie do nich zbliży. Femi to starowinka, chude chucherko. Najłagodniejszy z moich szczurów. Ona stała sie głównym celem, małe potwory na nią polowały! Czaiły sie jak koty i atakowały. A ona bidulka ustępowała całkowicie. Tyle, że ta banda oszołomów nic sobie z tego nie robiła i gryzła/ciągnęła za futro/biła dalej... Missy sie troche stawiała, bo jakby nie patrzeć, jest największa z całej tej bandy. Na nic sie to zdało gdy napadły na nią wszystkie 4 ::)
Zaliczyłam dziaba w ręke... Od Choco... Od mojej małej, kochanej Choco, która daje ze sobą zrobić wszystko... Odciągałam ją od Femi to sie na mnie wyżyła ::)
Jutro spróbuje innej taktyki. Jeden dzieciak na dwie kapturki.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: odmienna »

dochodze do wniosku, że albo ja jestem za stara na łączenie, albo
;D ;D ;D ;D ;D mnie się zdaje, że jesteś na ten proces "stara akurat" ;) -byle z kimś właściwym ;D O0

taka akcja jak ta z Femi- mnie osobiście zniechęca do zjawiska zwanego stadem :-\ .
Może jednak te jędze miały tylko zły dzień...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Nina »

odmienna pisze:
dochodze do wniosku, że albo ja jestem za stara na łączenie, albo
;D ;D ;D ;D ;D mnie się zdaje, że jesteś na ten proces "stara akurat" ;) -byle z kimś właściwym ;D O0
:D :D :D
Tak mnie łapać za słówka nooo :D


Też mam nadzieje, że to tylko zły dzień mały gnojków.
Złapałam sie na tym, że ciągle mówie na nie dzieciaki. A to już dorosłe/mocno dorosłe panie. Labinki we wrześniu skończyły rok, panny C rok skończyły na początku listopada, a eFki skończą w styczniu.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Nina »

Jutro z samego rana jedziemy z dziabągami na zabiegi :) Mogłyśmy już dzisiaj, ale między 19 a 20, a to troche późno, nie widzi mi sie siedzenie z nimi po nocy.
Postanowiłam sobie, że nie pilnuje szwów. Jak całkiem dojdą do siebie to zostają 'porzucone na pastwe losu' :P Co mi po pilnowaniu jak ostatnio wyciągnęły sobie mimo pilnowania non stop ::) Po 4-5 dniach wrócą do stada i niech im nitki wyciągają, ja nie będe musiała sie z nimi siłować xD

Ciesze sie, że zaczęłam jeździć do dr Piaseckiego :) Kompletnie sie tych zabiegów nie boje.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Bąbla i Ancora bez guzów :)

Post autor: Nina »

Bąbelek i Ancora bez guzów, grasują mi właśnie po łóżku :)

Jak przyszłam po nie, Ancora była bezpośrednio po zabiegu. Jeszcze leżała jak flaczek. Usłyszałam tylko: dwa wdechy i będzie jak nowa. No i faktycznie, nie minęła minuta a wariat wstał. Później latała jak opętana po transporterze i moich rękach, zbiła Bąble, która przyszła w odwiedziny i ogólnie była mocno nadpobudliwa xD
Uwielbiam narkoze wziewną!
Dziewuszki:
Obrazek Obrazek
Boczek Ancory:
Obrazek
Bąbelka:
Obrazek Obrazek


Apla na antybiotyku i sterydzie. Dostała ostatnią szanse.


Dziurawce zaszyły sie w czeluściach mojej kołdry i śpią :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Bąbla i Ancora bez guzów :)

Post autor: Babli »

Uf. Cieszymy się, że guzy poszły precz. Ancora... matkę bić po zabiegu, phi. Co za czasy... ::)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Bąbla i Ancora bez guzów :)

Post autor: odmienna »

Babli pisze:Uf. Cieszymy się, że guzy poszły precz. Ancora... matkę bić po zabiegu, phi. Co za czasy... ::)
noooooooooo :D 8)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Bąbla i Ancora bez guzów :)

Post autor: Nina »

Humor mam rewelacyjny przez te aparatki :) nawet mimo Apelki i Filipka (naszego kota, niestety bardzo, bardzo chorego)

Tak słodko śpią w tej kołdrze, że nie potrafie wsadzić ich do klatki i zamiast kąpać sie i szykować na andrzejki, siedze ze szczurami xD
Obrazek
Obrazek
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Bąbla i Ancora bez guzów :)

Post autor: Babli »

Tak słodko śpią w tej kołdrze, że nie potrafie wsadzić ich do klatki i zamiast kąpać sie i szykować na andrzejki, siedze ze szczurami xD
Tak słodko Duszka śpi, że nie mogę jej zamknąć, i iść się przygotować do andrzejek :P To samo :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”