NIETOPERENDING STORY

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: jordan »

i wujek sie nawinie
Obrazek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Paul_Julian »

A ja też mam takiego szylkretowego kota ! Tylko już nie fika tak nogami, jest za bardzo dostojna :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

Paul,a szylkrecia to trikolorka?Bo ja się nie znam,ale wydaje mi się,że szylkretki to mają tak bardziej te trzy kolory włosków pomieszane między sobą,a trikolorki to takie bardziej plamy kolorów...
Kurcze,znów będziemy walczyć z zasikanymi przez małą kicię rzeczami... :( Zdecydowanie dorosłe koty są mniej męczące a bardziej dostojne i wychowane... ;) Jak szczury! :D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: klimejszyn »

Iwonka, mój kot na starość (11lat) zgłupiał, sika gdzie popadnie, potrafi o 3 w nocy uciąść na schodach i zawodzić pół godziny, dasz mu jeść, to nie ruszy, na zewnątrz iść też nie chce, bo jemu po prostu chce się śpiewać po nocach. zrobił się strasznie upierdliwy. i upodobał sobie jeden kąt w salonie do strzelania kupali ::)
więc Ty się tak nie ciesz, że dorosłego kota wychowanego masz ;D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Paul_Julian »

Szylkret to 3kolor albo calico.
Nasza kicia jest wzięta od małego z podwórka , a od razu sie nauczyła siku do kuwety. Tylko trzeba jak ze szczurami , jak się naje to pokazać kuwetkę.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
jakuszewa
Posty: 518
Rejestracja: czw lip 15, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Toruń

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: jakuszewa »

Nietoperrr... pisze:A mi to już rolek nie kupili...WRRRrrr...Obrazek

hahaha :D
Nie dość, że rolek nie kupili, to jeszcze szczura chcą odesłać jakiejś wiedźmie z Torunia ;P >:D ;D

Wrzuć chociaż jakieś zdjęcie tego szczura, to poślinię się do monitora ;D
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

No dobra,nasz przymusowy,nowy DT-ciak... ::) Miał pojechać do jakuszewy,a tu młoda bunt zrobiła i z miną,jak na powyższym zdjęciu,oznajmiła,że nie odda... :-[ No i weź tu człeku miej serce z kamienia... ::)
Obrazek Obrazek
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: sr-ola »

Paul_Julian pisze:A ja też mam takiego szylkretowego kota ! Tylko już nie fika tak nogami, jest za bardzo dostojna :D
I pewnie dostojnie potrafi polizać się pod ogonem ;) Ale chyba nie widziałam u Ciebie w temacie zdjęcia? Idę pogmerać.
Te trójkolorowce wydają mi się takie.. wiedźminowate ;)
klimejszyn pisze:Iwonka, mój kot na starość (11lat) zgłupiał, sika gdzie popadnie, potrafi o 3 w nocy uciąść na schodach i zawodzić pół godziny, dasz mu jeść, to nie ruszy, na zewnątrz iść też nie chce, bo jemu po prostu chce się śpiewać po nocach. zrobił się strasznie upierdliwy. i upodobał sobie jeden kąt w salonie do strzelania kupali ::)
więc Ty się tak nie ciesz, że dorosłego kota wychowanego masz ;D
A jak mu postawić w tym miejscu kuwetę to pewnie zrobi obok?
Diagnoza: powtórna młodość, ot co :) :)

Iwona, próbowałaś dominować Otisia po takim dziabnięciu? U mnie skutkuje. Ewentualnie najpierw podsuwam pięść, dziab w pięść nie boli ;) A potem już można wszystko.

DT-ciak piękny, nie dziw, że kapryśny ;)
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: klimejszyn »

sr-ola pisze:
klimejszyn pisze:Iwonka, mój kot na starość (11lat) zgłupiał, sika gdzie popadnie, potrafi o 3 w nocy uciąść na schodach i zawodzić pół godziny, dasz mu jeść, to nie ruszy, na zewnątrz iść też nie chce, bo jemu po prostu chce się śpiewać po nocach. zrobił się strasznie upierdliwy. i upodobał sobie jeden kąt w salonie do strzelania kupali ::)
więc Ty się tak nie ciesz, że dorosłego kota wychowanego masz ;D
A jak mu postawić w tym miejscu kuwetę to pewnie zrobi obok?
Diagnoza: powtórna młodość, ot co :) :)
taaak, jak się postawi kuwetkę to jak na złość zrobi obok i tak, że śliczny ślad na ścianie zostawia :P
mam nadzieję, że niedługo powtórnie dojrzeje :D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
jakuszewa
Posty: 518
Rejestracja: czw lip 15, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Toruń

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: jakuszewa »

Esz, cudowny jest ;D ;D ;D
Niech się Córci dobrze śpi, ja poczekam ;)
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: sr-ola »

Ja Ci mówię, to jest taka odmiana ludzkiej babci po 60-tce: nie musi już nikogo udawać, dzieci poszło w swoją stronę, więc robi sobie włosy na fioletowo i nie przejmuje się opiniami sztywniaków :)

A tak serio- są jakieś leki na kocią demencję?
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

Nie straszcie mnie tymi niewychowanymi kotami,bo pół roku pracowałam nad swoim,żeby zaczęła sikać tam,gdzie miejsce na to... ::)
A Otis tak,po zdominowaniu potulny jak baranek,ale dzieci i obcych (czyt. mąż) dalej gryzie,jak tylko jakieś palce się nawiną... ::)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

sr-ola pisze:Ja Ci mówię, to jest taka odmiana ludzkiej babci po 60-tce: nie musi już nikogo udawać, dzieci poszło w swoją stronę, więc robi sobie włosy na fioletowo i nie przejmuje się opiniami sztywniaków :)
:D :D :D :D :D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: sr-ola »

Niech mąż też go zdominuje, może on identyfikuje konkretne ręce? A jak to robisz za dzieci to nie skutkuje? Jednak szczurek gryzący dzieci to nic fajnego.
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

Jak mąż go dominuje,to później Oti tylko kładzie po sobie uszy i wdzięczy się do niego,podrzucając głową rękę...
Tak jakby mówił "Byłem niegrzeczny...Ukarz mnie!Zbij mnie!Szarp mnie!Targaj mną!Tak mi dobrze...Jeszcze!!!..." ::)
Z reszta jordan był u mnie nie raz i widział sam,jak Otis lubi taką dziwna formę dominacji... ;)
W przypadku dzieci to nie działa... :-\
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”