Tupot Małych Stóp ^^ - REAKTYWACJA

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Feminki nieudane samobójstwo ::)

Post autor: Rhenata »

szalony ciur, jak tak można straszyć ::)

ten skok super, w pierwszej chwili myślałam ze wywaliła w kuwetę ta swoja szczurza łepetynką ;)
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Feminki nieudane samobójstwo ::)

Post autor: Nina »

Rhenata pisze:ten skok super
To specjalność Flory :) Szafka stała dość blisko, więc szło jej bez najmniejszego problemu. Jak stoi dalej to też skacze ;) To taki mały kicek :D
A Frida coraz częściej zaczepia mnie i chce sie bawić :D Podbiega, skubie i ucieka :P


Femi napędziła mi niezłego stracha... Na szczęście nic jej sie nie stało.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Feminki nieudane samobójstwo ::)

Post autor: merch »

a zapomnialam , jaki fajny avatarek !
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Feminki nieudane samobójstwo ::)

Post autor: sssouzie »

zawsze patrząc na poprzedni avatar miałam wrażenie, że rozmawiam z osobą dużo starszą :D
teraz wręcz przeciwnie :P nadal twierdzę, że wyglądasz młooodo jak na swój wiek...

czego ty masz zrobione hamaczki, że można się zaklinować i poddusić?
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Feminki nieudane samobójstwo ::)

Post autor: Ogoniasta »

Dramatyczne chwile dzisiaj przeszłyście...na szczęście skończyło się dobrze. :) To się nazywa wyczucie chwili - że zajrzałaś do niej w odpowiednim momencie. :)

Filmik z kotem zabójczy. :)

Mizianko dla wszystkich domowych futrzaków!! :-*
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Feminki nieudane samobójstwo ::)

Post autor: Nina »

sssouzie pisze: czego ty masz zrobione hamaczki, że można się zaklinować i poddusić?
Polarowe. Ale normalny szczur nic sobie na nich nie zrobi. Zwłaszcza, jak hamak leży na półce, tak jak u Femisi (bo ona sie nie wspina, tylko pełza). Wcisnęła sie głupotka głową w ciasną dziure i dołożyła do tego łapke ::) Gdyby miała sprawne tylne nóżki, to by wyszła, ale one są prawie bezwładne.
sssouzie pisze:nadal twierdzę, że wyglądasz młooodo jak na swój wiek...
Chociaż jedna osoba tak twierdzi ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Feminki nieudane samobójstwo ::)

Post autor: Babli »

Femi.. jejku, a. Brak mi słów na tą niedoszłą samobójczynię..! ::)
Awatar użytkownika
Shy_Lady
Konto nieaktywne
Posty: 245
Rejestracja: wt sty 06, 2009 2:42 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Feminki nieudane samobójstwo ::)

Post autor: Shy_Lady »

genialne masz te baby!
konto nieaktywne
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Feminki nieudane samobójstwo ::)

Post autor: Nina »

Shy_Lady pisze:genialne masz te baby!
Dziękuje.


Dlaczego ja nigdy nie wiem, czy to już? Femi prawie całkiem powłóczy jedną stroną ciałka, przewraca sie.
Chciałam jej pomóc, ale z drugiej strony, ona ciągle je! Nie jest w stanie normalnie sie poruszać, a ciągle je suche jedzenie (bardzo niewiele, ale je). Dokarmiam ją nutri.
Nie wiem co z nią robić...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Feminki nieudane samobójstwo ::)

Post autor: merch »

NIn , jak nie mrozy oczu , je i zyje swoim wolnym rytmem to chyba za wczesnie, ale zgadzam , sie zawsze jest trudno....
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Feminki nieudane samobójstwo ::)

Post autor: susurrement »

dopóki je, to jeszcze nie czas..
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Feminki nieudane samobójstwo ::)

Post autor: Nina »

Dzisiaj lepiej chodzi :) Rano tak sie rozpędziła na moim łóżku, że musiałam ją łapać bo by spadła.


Femisia od dwóch dni mieszka sama w chorobówce-parterówce.
Więc Missy została sama (znowu... przeżyła już śmierć siostry). Właśnie zaczęłam łączenie jej z maluszkami. Wyglądają jak banda pomponików ::)
Ostatnia taka próba skończyła sie udziabaniem mnie 8) Mam nadzieje, że tym razem sie uda. Bo Missy już mieszkając z Femi była smutna. To bardzo energiczny szczur potrzebujący kontaktu z innymi ogonami.
Kciuki mile widziane ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Łączymy sie

Post autor: Nina »

Dziewczyny spędziły razem cały wczorajszy dzień. Było to ich pierwsze dłuższe spotkanie więc byłam przekonana, że noc spędzą osobno. A zostały razem :) Co prawda w maleńkiej, jednoszczurowej klatce, ale były tak wybiegane w ciągu dnia, że całą noc przespały razem w hamakach :) Teraz zaczynają sie budzić, więc trzeba będzie je wypuścić i iść umyć ich klatke :)
Nie wiedziałam, że stado dorosłych samic może sie tak szybko i bezboleśnie dogadać ;D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Łączymy sie

Post autor: Rhenata »

dziewczyny są super, tłuścioszki..taka szóstka paskud jak moje ;D

kciuki dla Femiski, żeby się nie męczyła mała niunia.
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Łączymy sie

Post autor: Nina »

Rhenata pisze:taka szóstka paskud jak moje ;D
Teraz już siódemka ;D
Missy jest zachwycona! Bez problemu daje sie dominować, byle tylko mieć towarzystwo :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”