pruszkowskie gangsterki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: 8 pruszkowskich gangsterek

Post autor: merch »

oj czasem tak bywa , patrzy czlek na to swoje kochanie i wie ze czas sie konczy czasem nie wie , Brys zmarl tak nagle, ze nie zdarzylam sie pozegac czy nawet strzelic jakiejs pozegnalnej fotki :/
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: 8 pruszkowskich gangsterek

Post autor: odmienna »

jak to dobrze, że się otrząsnęłaś z wrażenia. :)
Te Zarazy tak nas potrafią wymusztrować emocjonalnie :-\ . Ułoży Taki jeden czy Drugi krzywo ogonek, a człowiek już…jakby sam nieśmiertelny był. A tu w koło maj szaleje i Chmurka jest z Tobą. :)
Jakoś tak to widzę, że ten okres, kiedy szczur jest stary…o, przepraszam! W dojrzałym wieku i bardziej lgnie do człowieka, to jest taki „bonus” – w naturze, nie miałby już zbyt wielu szans a dzięki temu że jest „czyjś” – nie jest skazany na łaskę pobratymców i instynktów.
Zatem Carpe Diem!
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: 8 pruszkowskich gangsterek

Post autor: RattaAna »

no... ;)
jakoś mi strasznie smutno było ostatnimi dniami, zaczęłam rozpamiętywać wszystkie nasze szczury, które biegają już za TM, analizować sposoby ich odejścia, no i popadłam w taki właśnie depresyjny nastrój... dochodziło do tego, że karmiąc Ritkę płakałam nad nią jak głupia, choć panna pałaszowała ze smakiem jedzonko! schiza normalnie, mówię Wam :-\
a jak spojrzeć na to od strony ciura, to tak jak piszesz, odmienna, ma przecież "fajną", bezpieczną starość, gdzie pańcia krzywdy zrobić nie da, szmatki poda, dokarmi smakołykami, rozpieści itd.
zaraz wrzucę fotki seniorek
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: 8 pruszkowskich gangsterek

Post autor: RattaAna »

Ritka (Biała Chmurka) Obrazek

z siostrą Ziutą Obrazek

i z Czarną Mambą czyli Fridą podczas konsumpcji makaronu Obrazek

Ziutka Obrazek [wstrętne cienie od lampy]

i Emi (łapka już sprawna i Szara Mysza mieszka ze stadem) Obrazek Obrazek
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: 8 pruszkowskich gangsterek

Post autor: *Delilah* »

No, w koncu jakies fotki :)
Biała Chmurka wygląda jak Cirillka... Ale piszesz, ze chudzielaszek z Niej ,ale na zdjęciach prezentuje się calkiem pokaźnie :)
i wesoło pałaszuje makaronik :)
A co do rozpamiętywania Mieszkańców Krainy za TM, to ostatnio tez mnie to dopadło... w Ikei. Kupiłam sobie pluszowego szczura i nagle przypomniała mi się Bubka .. no i oczywiscie z TZ-etem oboje sie ledwie powstrzymywaliśmy, żeby nie ryczeć na głos...
Ten Maj, cos nostalgiczny...
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: 8 pruszkowskich gangsterek

Post autor: RattaAna »

*Delilah* pisze:Ale piszesz, ze chudzielaszek z Niej ,ale na zdjęciach prezentuje się calkiem pokaźnie :)i wesoło pałaszuje makaronik :)
no fakt, nie wygląda na zabiedzoną na tych fotkach, ale jak stoi obok reszty i widać zapadnięte boczki i ten sterczący w górę kręgosłupek, to aż się serce kraje; ale za to śmiga po prętach klatki jak za młodu, bo w końcu ileż tego ciężaru mają łapinki do udźwignięcia ;)
*Delilah* pisze:Ten Maj, cos nostalgiczny...
wiesz, że chyba tak... już myślałam, że to ja się starzeję albo rozmiękczam przez swój obecny stan odmienny, ale jak widać to nie to :P
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: 8 pruszkowskich gangsterek

Post autor: Babli »

Ładne, ładne dziewczynki :)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: 8 pruszkowskich gangsterek

Post autor: odmienna »

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 77cd968e88
Obłoczek jest kłębiasty- znaczy Chmurka pierzasta- znaczy będzie ładna pogoda. :P

Ach! Szara…agucior…ależ ja tęsknię…… :)
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: 8 pruszkowskich gangsterek

Post autor: *Delilah* »

Ach! Szara…agucior…ależ ja tęsknię…… :)

RattaAna- jak widac powyzej, to jednak wszystko przez ten MAJ. ;)
Wszyscy placza, wzdychaja i tesknia...
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: 8 pruszkowskich gangsterek

Post autor: RattaAna »

i zawitaliśmy w czerwcu w niezmienionym składzie :)

fotki z serii "zrozumieć szczura" - najpierw krówki odgryzły jeden róg hamaka, a potem uwaliły się wszystkie na śpiącej Dot, usiłując się pomieścić na trójkątnej szmacie... [na 2 ostatnich fotach prezentują ogonki, Dotkowy też się załapał :D ]

ObrazekObrazekObrazekObrazek

a tak ostatnio spała Andarielka - tzn. zanim podeszłam z komórką żeby zrobić zdjęcie, leżała z odchylonym w tył łebkiem, więc serce mi zamarło, bom już myślała, że mi młodociana padła!! łapy w górze, łebek z tyłu, brzuszek na wierzchu... ale jak się zaczęłam przyglądać podniosła łaskawie łepetynę z zaczepnym wyrazem pysia, bynajmniej nie zmieniając pozy dolnej części ciała :D

ObrazekObrazekObrazekObrazek

a tu nasza Biała Chmurcia, która wybiegi spędza teraz głównie na łóżku
Obrazek

nasza zołzowata Frida skończy w połowie czerwca 2 latka (tak orientacyjnie przyjęliśmy datę); trzyma się czarnulka świetnie :)
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: 8 pruszkowskich gangsterek

Post autor: odmienna »

"zrozumieć szczura" = pojąć niepojęte piękno splątanego gaju ogonków i tyłeczków...
Obłoczek uznala slusznie, że na te chłody trzeba się otulić czymś cieplutkim. Madrość to wielka :)
A Frida? cóż - tak trzymaj Malutka i nie przejmuj się, że ci wiek wypominają...
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: 8 pruszkowskich gangsterek

Post autor: Ogoniasta »

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 372a385876 Rozkoszniaki!! :D
Uwielbiam takie fotki!! ;D W myśl powiedzenia "W KUPIE SIŁA" lub też "TRZYMAJMY SIĘ KUPY! KUPY NIKT NIE RUSZY!" ;D ;)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: 8 pruszkowskich gangsterek

Post autor: *Delilah* »

Cieszę się ,ze dream Team nadal w całej wspanialej okazalosci:)
Fotki ogonkowopoplątane cudne:)
Anadrielka jakas nową pozycję wynalazla:P
Tez bym sie wystraszyła..
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: 8 pruszkowskich gangsterek

Post autor: susurrement »

hahaha Andarielka mnie powaliła na kolana :) super pozycja!
proszę pannę szczególnie intensywnie ode mnie wycałować po brzusiu :)
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: 8 pruszkowskich gangsterek

Post autor: RattaAna »

Andarielka i jej siostry krówki w ogóle bardzo często śpią w naprawdę przedziwnych pozach, mają tak od maleńkiego; już jak je adoptowaliśmy byliśmy przestrzeżeni ;) takie to to dziwne stwory są! i Andariel mimo tego, że przecież urosła, nadal potrafi (jako jedyna) zmieścić się w szparze między szafką kuchenną a ścianą, a stamtąd sama nie wyłazi, więc mój M. kląc w niebogłosy nad swym losem musi usuwać listwę podmeblową po to, żebym ja mogla młode gniewne stamtąd wygonić; a trzeba Wam wiedzieć, że jak już się znajdzie za ciągiem szafek, ma bardzo prosty dostęp do ich wnętrza! czyli strzeżcie się cukry, mąki i wszelkie produkty spożywcze;)

susu - z chęcią bym ucałowała brzuszek, ale najpierw musiałabym ją jakimś sposobem złapać, bo tak po dobroci szans nie mam, strasznie nie kochliwe one są :D

ps. właśnie się zdrzemnęłam (ponad 2 godzinki, ekhem) i śnił mi się 2 razy ten sam sen - że jesteśmy z Ritką u weta i ten mówi, że to coś na kręgosłupie to nie guz... oby się ziściło... w sobotę się dowiemy...
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”