Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Weselnik :>

Post autor: 'Asia »

anka1136, Agath, zazdroszcze :D To cudowne uczucie ^^ Jak Marinka do mnie trafila to caly dzien byl po prostu piekny :D

A ja oglaszam sensacyjna wiadomosc! :D Moje psotnice od dwoch dni pokochaly po prostu calym sercem swoj nowy piekny hamak przywieziony przez Ellyśka prosto z Anglii (wczesniej marudzilam w marudniku ze 3 dni minely i ciagle maja go gleboko :P)!! ^^ Pakuja sie tam w trojke i juz nie ma zadnego innego miejsca dla nich :D Hamak jest powieszony w gornej klatce-dobudówce i ten pomysl im sie szalenie spodobal :))) Jupi!
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Weselnik :>

Post autor: magda18 »

[size=small][/size][size=xx-large]ZDAŁAM MATURKĘ!!!![/size] I to nawet całkiem ładnie:D:D:D HAHAHA:D:D:D
Ostatnio zmieniony pt cze 29, 2007 4:24 pm przez magda18, łącznie zmieniany 1 raz.
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Weselnik :>

Post autor: Elly »

Dawno nikt nie pisal tutaj ;> To ja w takim razie napisze :-D Zdałam prawko :-D :-D
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
italiaa
Posty: 14
Rejestracja: śr cze 27, 2007 11:07 am

RE: Weselnik :>

Post autor: italiaa »

W piątek nowa szczurzyca ;) Jeszcze klatka nowa by się przydała i by przywędrowały 2 :D
Dzigit (u mnie od 13.07.2005-11.07.2007)
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Weselnik :>

Post autor: magda18 »

Elly: Super!!

Tralalalalalalalaaaa!! Przyjęli mnie na polonistykę:))
Ostatnio zmieniony pt lip 20, 2007 1:43 pm przez magda18, łącznie zmieniany 1 raz.
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: Weselnik :>

Post autor: Agata »

Humor mi się poprawił, no normalnie niesamowita rzecz. :] Weselnik weselnikowaty.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Weselnik :>

Post autor: magda18 »

I przyjęli mnie na AR:)
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Weselnik :>

Post autor: 'Asia »

magda18, gRATuluję!! ;)

A mnie trochę nie było teraz na forum bo mam dużo pracy stale i wreszcie nadrobiłam zaległości ;)
Poza tym za 2 dni jadę z przyjaciółmi na Woodstock i się bardzo cieszę, a zaraz po powrocie jadę z Elly na 3 dni nad morze :D I co najlepsze - znalazłam moim pociechom wspaniałą opiekę na ten czas - u cioci Telimenki z forum :smykrat:
I w ogóle parę innych takich weselnikowych drobiażdżków (lol), o których nie opłaca się pisać, a które mi humor poprawiają ;)
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Weselnik :>

Post autor: magda18 »

Dzięki^^ Będę projektować tereny zieleni :D Pani architekt od trawnika :D:D
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

RE: Weselnik :>

Post autor: tygrys1985 »

gratuluje wszystkim którzy zdali tam gdzie chcieli. ja już skończyłam 2 rok studiów bez poprawek po raz pierwszy hehe i wybrałam specjalizacje. wybrałam hotelarstwo bo mam technika hotelarstwa, a mi to obojetnne bo i tak pracuje w ubezpieczeniach a w przyszłości chce miec sówj sklep zoologiczny albo klinike dla małych zwierząt. hehe na takie studia poszłam bo ciocia obiecała ze mnie zatrudni w biurze podrozy u siebie. a co wyszlo z tego widac po tym, gdzie pracuje obecnie,...
bazylia
Posty: 170
Rejestracja: czw cze 07, 2007 12:43 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Weselnik :>

Post autor: bazylia »

:)Moi rodzice w końcu zgodzili się na szczury ! ! !  :o
Obrazek
Ze mną: Zuza i Pyza ;)
Za TM: Bazylia i Kajtek [']
Awatar użytkownika
marrrtina
Posty: 149
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:19 pm
Lokalizacja: Łódź / Włocławek

Odp: Weselnik :>

Post autor: marrrtina »

wreszcie moge cos napisac w tym dziale... ;D po dluzszym okresie dolowania, po totalnym załamaniu i dotarciu na samo dno wszystkich dołkow, zaczelam wspinac sie wreszcie na gorke ;D a dzis to juz przechodze sama siebie ;) dawno nie mialam tak dobrego humoru zupelnie bez powodu... mam nadzieje ze ten euforyczny stan utrzyma sie dluzej ;)
" All the world's a stage and all the men and women merely players. They have their exits and entrances and one man in his time plays many parts..."
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Weselnik :>

Post autor: anka1136 »

Marrrtina super ;D

a ja sie ciesze bo jade jutro w koncu nad morzee - na 2 tyg ;)
Polaczka
Posty: 127
Rejestracja: wt sie 01, 2006 5:58 pm
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Weselnik :>

Post autor: Polaczka »

A ja mam serdecznie dosc morza.. Wolalabym w gory  ;) Zycze udanego wypoczynku, ma byc pogoda w next tygodniu  :) Ja nad morze pojade aby odebrac szczurki, jesli Basial zalatwi transport  :D
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Weselnik :>

Post autor: anka1136 »

dzieki :) ale ja wole zeby nie bylo pogody bo szczurki i pies beda mi sie meczyc :) a ja sobie wypoczne(razem z rodzina) w domku - mamy tarasik i ladny widok na jeziorko ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”